Wyniki strzelań na 50 m i więcej

Moderator: Hiszpan63

Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

Była stojąca, to teraz kolano z dzisiaj i leżak ze wczora. Lufę najlepiej czyścić używając jej ;p

Jeszcze nie łoiłem z czarnego prochu, czas spróbować. A co do szczerbinki - porównywałeś wynik ze strzelania o innej porze dnia?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Seamaster
Posty: 99
Rejestracja: 2013-04-12, 15:02
Lokalizacja: Międzychód

Post autor: Seamaster »

Racja co do szczerbinki...słoneczko grzało z lewej i lekko od przodu...stanowisko osłonięte - ale może jednak to to...Mariusz który przystrzeliwał Volunteera ze mną w pewnym momencie zastosował stary patent w postaci osłony... z kosza na odpady :lol: Co do czyszczenia lufy to się zgadzam w 120 % :lol: W cp wciągnął nas, jakoś tak niewinnie i bocznymi drzwiami właśnie kolega Mariusz z grupy...nikt nie myślał o tym wcześniej poważnie ;) Kolega kupił Colcika Nejvika i został potem naczelnym kapiszonem ... :lol: A reszta nas - cóż, zakaźliwy ten cp ;) :lol: :lol: Cała ta celebra z ładowaniem i czyszczeniem - coś w tym jest :roll: Nie strzelaliśmy do tej pory dużo, z Volunteera raptem w sumie około 50 strzałów... na trzech strzelaniach... :shock: Taki urok cp. Zdecydowanie więcej z rewolwerów, niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem Rogersa&Spencera - jeszcze nie przystrzelany. Będę miał co robić bo kolega od nas, Krzysztof ze swojego 1860 Army kładzie nieduże poperki raz za razem...na 50 m...dość dynamicznie strzelając :shock: Polecam ten sport - warto spróbować - na początku to droga przez mękę, taki urok....ale jak przychodzą powtarzalne wyniki to radość potrójna ;)
Ostatnio zmieniony 2014-04-13, 21:06 przez Seamaster, łącznie zmieniany 1 raz.
Slavioza i cykloza :P
Awatar użytkownika
Seamaster
Posty: 99
Rejestracja: 2013-04-12, 15:02
Lokalizacja: Międzychód

Post autor: Seamaster »

Czołem Swawolni ;)
Dziś oficjalnie rozpoczęliśmy sezon "wiatrem pędzony" :lol: Trochę sie obawiałem bo latka lecą i wzrok sie raczej nie poprawia :lol: ale źle nie było... poniżej dwie tarczki 50 m z otwartych - poczciwa Slavcia 634 + exact 4,52 ;
tutaj pozycja leżąc:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7bd ... 441d1.html

No i tutaj pokusiłem się na pozycję stojąc - łatwo nie jest :roll: i jeszcze muszę duuuużo trenować - to może coś wytrenuję w końcu, ale "skupisko" jakieś jest ;)
Za tydzień spróbuję CZ 200 z diopterem, stojąc ;)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f46 ... 497e8.html
Slavioza i cykloza :P
mirek123
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 398
Rejestracja: 2014-01-13, 11:45
Lokalizacja: CK

Post autor: mirek123 »

No ładnie ale , że Ci przypomne :idea: :idea:

Miałeś startować w Kpn w lidze ;) , liczyłem ,że tam pokażesz co potrafisz :)

edyta:

Krzysiek nie bądź taki obraźliwy , to był dżołk :mrgreen: .Zaś jeśli idzie o ligę to po prostu liczyłem ,że powalczysz o 1 miejsce jako ,że cenię Twoje umiejętności strzeleckie
Ostatnio zmieniony 2014-04-15, 10:13 przez mirek123, łącznie zmieniany 1 raz.
FEG GPM-01
Awatar użytkownika
Seamaster
Posty: 99
Rejestracja: 2013-04-12, 15:02
Lokalizacja: Międzychód

Post autor: Seamaster »

Czasem człowiek jest jak ruska armia ... chce dobrze a wychodzi jak zwykle :lol: Strasznie mi teraz głupio ... bardzo chciałem i tak wyszło że czasu zbrakło :roll: :lol: Poszliśmy z kolegami w stronę CP ... i wszystkie weekendy zajęte ;) Ale okazja jeszcze będzie ;)
Ja tam jestem biegunowo odległy od obrażania się :mrgreen: :lol: :lol: nie ten typ :lol: I jest mi niezwykle przyjemnie wiedząć że ktoś mnie chwali - bardzo rzadko to się zdarza - tym bardziej to cenne chwile :D
Dziękuję i obiecuję poprawę ;)
Slavioza i cykloza :P
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

Chyba się nie chwaliłem, a jest czym - nie strzelam leżącej bo ani tego nie rozumiem, ani nie trenuję (aha, i nie stać mnie na to ;p). Tarcza treningowa, ale ostatnią ją "uoficjalniłem", niestety nie pamiętam czy skupienie było lepsze czy gorsze, bo było po jednym do tarczy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

Bywały różne tarcze, ale ta mi się po prostu podoba.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

I pięć minut nudów dla wytrwałych.
https://www.youtube.com/watch?v=uv1jPzE3Xkk
Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Nie udało się wystrzelać takiej tarczki ale pocieszam sie tym że strzelam z podpartej stojąc i na wolnym powietrzu, najlepiej wypunktowana na 50 m to 87 ale to tylko raz, najczęściej to około 80.
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )
Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Ojjjjj zapomniałem. Strzelam z lupką bo po 35 latach spawania to ślipka już nie te. Były przezierniki ale to tylko dla zabawy, nic z tego brak ostrości, minusy do chodzenia, plusy do czytania i została tylko lupka.
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

Niedługo będzie rok, jak nie strzelałem stojącej ani postaw - tak wyszło. Dzisiaj postanowiłem strzelić żeby zobaczyć, czy w ogóle warto sobie głowę zawracać. Dalej nie wiem, ale oczekiwałem że po takiej przerwie to będę walił po białym.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
AdamWawa
Posty: 2231
Rejestracja: 2011-04-14, 07:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: AdamWawa »

Po białym to ja z pistoleta wale :mrgreen: ( otwartyma ) ... i głównie po białych :mrgreen:
Zoraki HP 01, Sharp Tiger, IŻ 61 carbon design + M/S ...
---Przepraszam za swoje skandaliczne zachowanie na Bemowie i obiecuję, że to się więcej nie powtórzy.
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Adam, Ty to w ogóle jakoś tak biało wychodzisz, ale Rlyeh klasę pokazał, gratulacje :roll:
fantazja555
Posty: 156
Rejestracja: 2014-08-28, 17:13
Lokalizacja: gacki

Post autor: fantazja555 »

Gratuluję , piękne wyniki :shock: :shock: :shock: , mi jeszcze sporo do tego brak :roll:
Awatar użytkownika
AdamWawa
Posty: 2231
Rejestracja: 2011-04-14, 07:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: AdamWawa »

green_thunder pisze:Adam, Ty to w ogóle jakoś tak biało wychodzisz, ale Rlyeh klasę pokazał, gratulacje :roll:
Taa, podziwiam wszystkich z długim sprzętem i marzę o wzroku Przemka, potem to już z górki :mrgreen:
Zoraki HP 01, Sharp Tiger, IŻ 61 carbon design + M/S ...
---Przepraszam za swoje skandaliczne zachowanie na Bemowie i obiecuję, że to się więcej nie powtórzy.