Delta Optical 4-16X50 AO IR

Można wstawiać tutaj opisy i zdjęcia naszych lupek. Będzie jak znalazł dla nowych użytkowników.

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Delta Optical 4-16X50 AO IR

Post autor: daras »

Po problemach z lunetkami jakie miałem na Hatsanie, postanowiłem kupić coś co ma gwarancję i nie będę musiał się martwić o jej rozsypanie. Hatsan 105 jak wiadomo to wielka wiatrówka więc musiała byc do nie go odpowiednio proporcjonalna luneta. Wybór padł na ww Deltę. Soczewki 50 mm więc obraz z konieczności musi być w niej wyraźny. Krzyż Mil-Dot bardzo delikatny, powiem że tylko raz widziałem takie małe doty zdaje się że było to w lupce Piotra. Krzyż podświetlany na czerwono z 11 stopniową skalą natężenia światła. Regulacja zoomu płynna w zakresie od 4X do 16X Regulacja paralaksy również płynna aczkolwiek stawia duży opór. Tubus 30 mm, korekta wady wzroku. Wieżyczki typu target co by to nie znaczyło, kliki wyczuwalne, zerowanie nie sprawia żadnych trudnośc.O tej lunecie mogę powiedzieć tyle że zero trzymała i trzyma do dziś jak tylko zamontowałem ją w lipcu tak jeszcze jej nie ustawiałem. W zasadzie nie jest to DOC ani tym bardziej DOT, jednak mogę ją polecić z czystym sumieniem, bo miałem ją na 16J Hatsanie i zero trzymała jak zamurowana. Do wad mogę jedynie zaliczyć jej wielkość jest ogromniasta i dość ciężka, proporcjami zupełnie nie pasuje do mojego PCP.


Tak się prezentuje wiatrówce

Obrazek

Pokrętła wieżyczek

Obrazek

Regulacja paralaksy, a raczej ostrości

Obrazek

Regulacja zoomu i podświetlania krzyża

Obrazek

Krzyż Mildot podświetlony

Obrazek

To samo tylko bez podświetlenia

Obrazek
guntuning.com
Awatar użytkownika
onichimor
Posty: 608
Rejestracja: 2007-10-08, 11:07
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: onichimor »

A wiela szanowny zapłacił za tę Deltę?
HW-80ksd + DOT 4-16x42AO, QB78 Deluxe - UKRADZIONY PRZEZ MACIEJA BAJKOWSKIEGO Z PSEUDO SERWISU WIARUS, Crosman 1077 + Leapers Mini 4x32, a Swawolna uber alles!
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

Dziś widziałem tą deltę . Fakt jest za*****cie wielka jak jakiś teleskop. Za to ten obraz. ech miodzio :)
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
Maruda
Posty: 1197
Rejestracja: 2007-10-06, 17:12
Lokalizacja: Józefów

Post autor: Maruda »

W sklepie Delty z MD kosztuje 519zł. Ale jest jej brak.
Awatar użytkownika
onichimor
Posty: 608
Rejestracja: 2007-10-08, 11:07
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: onichimor »

Hmmm... tania cosik jak na takie szkło... Ale na pecepie pewnie pożyje...
HW-80ksd + DOT 4-16x42AO, QB78 Deluxe - UKRADZIONY PRZEZ MACIEJA BAJKOWSKIEGO Z PSEUDO SERWISU WIARUS, Crosman 1077 + Leapers Mini 4x32, a Swawolna uber alles!
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

Zapłaciłem 479 zł w Vmax2 razem z montażem.
guntuning.com
Awatar użytkownika
forestkorsze
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2430
Rejestracja: 2007-11-01, 00:54
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE

Post autor: forestkorsze »

I dalej służy bardzo dobrze.
[scroll]# GAMO FALCON # SLAVIA 634#[/scroll]