Beeman P-17

Tu zamieszczamy nasze oferty, nie tylko odnośnie sprzętu pneumatycznego czy lupek. Możemy wystawiać wszystko zgodne z prawem. Ogłoszenia w postaci "sprzedam teściową" będą usuwane :-)

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Robert567

Beeman P-17

Post autor: Robert567 »

Cześć!
Mam do sprzedania wiatrówkę PCA - Beeman P-17 na śrut diabolo 4,5 mm. Myślę, że przedstawiać jej nie trzeba. Tani i dobry pistolet.

Wiatrówka używana, ale jak nowa, w 100% sprawna. Kupiona na początku stycznia 2024.
Wystrzelone ok. 30-40 pocisków, później już leżała w szafce, bo mi nie przypadła do gustu. Jednak wolę wiatrówki sprężynowe i wielostrzałowe.

Pierwszy egzemplarz reklamowałem, bo miał krzywą szczerbinkę (lewa strona troszkę niżej niż prawa). Dostałem zupełnie nowy, ale w nim dokładnie ta sama sytuacja, więc już to olałem, bo nie przeszkadza to w celnym trafianiu. No i za niecałe 300 zł nie ma co narzekać. :D

Cena: 200 zł + ewentualny koszt paczkomatu.

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
And

Re: Beeman P-17

Post autor: And »

Jeden z moich egzemplarzy też ma taką wadę. Wyrzuciłem szczerbinkę, założyłem kolimator. Podaj lokalizację pod ewentualny odbiór osobisty.
Basista bluesowy, rockowy i jazzowy. Strzelec wiatrowy byle jaki.
Robert567

Post autor: Robert567 »

To widocznie one tak mają. :)
Zapraszam do Bielska-Białej jakby co.
Awatar użytkownika
And

Post autor: And »

Nie wszystkie tak mają. To była taka seria. Sprzedawano ją w promocji. Mam dwa egzemplarze. Jeden z nich kupiony właśnie w promocji.
Basista bluesowy, rockowy i jazzowy. Strzelec wiatrowy byle jaki.
Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik

Post autor: Filo »

Mam do sprzedania firmowe rylce do kratkowania chwytu ( raczej broni krótkiej). Rylce na 18 linii na cal. Cena 300 zł/kpl.
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzedam”