"...zalane opakowania i nadwyżki magazynowe...''

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

krogoth
Posty: 5
Rejestracja: 2010-03-04, 14:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krogoth »

Ósemkę dorobię jak rusza nowe korpusy :) Narazie szarpak jest u mnie w charakterze maskotki :)
jaca
Posty: 7
Rejestracja: 2010-05-02, 23:14
Lokalizacja: polubicze

kolega barel.....

Post autor: jaca »

dla kumpla spodobał się sharpik i zamówiłem na alletanio.u barela
Re: Kupujący jaca2xl wybrał sposób zapłaty i dostawy w aukcji (1017™7205)

Od: gutek115@poczta.onet.pl (więcej) Do: siekier35@o2.pl dnia: 10 maja 2010 15:43

"Zeby ten przelew czasem nie dotarł ? / na stronie jak byk napisane że wysyłka za pobraniem POCZTĄ POLSKĄ / a to ze odwieziesz to ma byc groźba ? / taki jesteś kozak kut wie z kąd / to kupuj w innych sklepach i tam sobie ich strasz że im odwieziesz OSOBISCIE jak bedzie złom ( jak by to sprzedawcy byli producentami I ODPOWIADALI ZA USTERKI KTÓRE ZDARZAJA SIĘ NAWET W MERCEDESACH) i na pewną ilosć wiatrówek zawsze moze któraś wczesniej lub puźniej ulec awarii tak jak nowe samochody / KUP SOBIE W INNYM SKLEPIE I ŻEGNAM OZIĘBLE NA ZAWSZE ( A PRZYJECHAĆ MOŻESZ JESZCZE TAKIEGO STRASZAKA NA OCZY NIE WIDZIAŁEM )

wybacz przyjacielu,nie zrozumieliśmy się,pisało że za pobraniem i ja taką opcję wybrałem,źle mnie troszkę zrozumiałeś ale allah akbar,chciałem tego sharpika kupić.
komenta nie wystawiam bo nie ma za co
pozdrawiam
jacek

napisałem mu tylko że jak grata mi wyśle to mu go odwiozę....bo to był dla kumpla a nie dla mnie :/
Awatar użytkownika
BartT-bag
Posty: 38
Rejestracja: 2010-04-25, 12:00
Lokalizacja: Opole

Post autor: BartT-bag »

Z tego co czytałem na temat Barela.. to wiatrówki ma z odrzutu , chociaż do tego się nie przyznaje w aukcjach ..(dlatego tak tanio ma) chyba gdzieś o tym było na tym forum.

edit:

o właśnie tutaj jest napisane o tym Allegrowiczu : http://nasze-wiatrowki.pl/viewtopic.php ... t=barel300
jaca
Posty: 7
Rejestracja: 2010-05-02, 23:14
Lokalizacja: polubicze

Post autor: jaca »

BartT-bag pisze:Z tego co czytałem na temat Barela.. to wiatrówki ma z odrzutu , chociaż do tego się nie przyznaje w aukcjach ..(dlatego tak tanio ma) chyba gdzieś o tym było na tym forum.
było na forum o barelu.nchyba u tego czesia kupno to tylko kłopot(na alletanio nie mam negatywa), a jeszcze chyba jego pani od polskiego nie przekazała mu za wiele wiedzy na temat języka polskiego.i chyba go tata w betoniarce kołysał.przez tego cymbała swoją dmuchawkę dla kupla oddam :|
tak z ciekawości,na gejmie na u-3 gra T-Bag.to ty?
cholera....zanim sobie sharpnąłem to wg.porad kolegów z forum rozebrałem do do naga....posiedziałem kilka ładnych godzin(kilka?!) nad gracikiem....i teraz go oddam....ci którzy wiedzą to wiedzą że dziecka się nie oddaje....
5,52mm exact w lufie(poszło siedem pompek) i ciekawe czy z 30 m trafię w zapałkę
zapałka leży poziomo :mrgreen:
muflon
Posty: 7
Rejestracja: 2009-09-08, 00:14
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: muflon »

jaba09 pisze:Ten plastik jest do d.. nie stabilizuje wystarczająco lufy z korpusem pompki. Solidna ósemka jest niezbędna żeby sharpik był powtarzalny.
Bzdury. Mam od roku wersję z fabryczna ósemką i karabinek jest powtarzalny.
Daniel