"...zalane opakowania i nadwyżki magazynowe...''

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
Vilder
Posty: 14
Rejestracja: 2010-01-31, 20:04
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Vilder »

peyalo pisze:wole nie rozszerzać wątku tego sprzedawcy by się nie denerwować,występuje pod różnymi nazwami tylko miejsce to samo wspólne lokalizacja NOWY MODLIN/4 zakupy i trzy buble/ :(
To czemu jeżeli buble sprzedaje nie wystawiacie negatywów?
Hatsan 90s + PP 3-9x40
i jakiś chińczyk...
Awatar użytkownika
lotam
Posty: 120
Rejestracja: 2009-11-03, 09:10
Lokalizacja: Polska

Post autor: lotam »

Sharp Innova 1210 4,5 + Sutter 3-7x20
Awatar użytkownika
peyalo
Posty: 584
Rejestracja: 2009-12-18, 11:30
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: peyalo »

bo jak się parę negatywów nazbiera to ci ludzie zmieniają nick na alle.... i zabawa zaczyna się od nowa.wspólna jest tylko miejscowość.To loteria jeden dobry dwa nie.....
Niewielka Zbrojownia
Baobab
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 437
Rejestracja: 2009-10-19, 07:58
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Baobab »

Niestety należę do tych którzy nabrali się na wady opakowań. Pisałem i ostrzegałem już wcześniej na SKS-sie o Nowym Modlinie. Krzywa lufa dała się na szczęście wyprostować.
Cena była dobra i postanowiłem zaeksperymentować. Uwaga na lunety, też mogą być problemy.
Awatar użytkownika
Vilder
Posty: 14
Rejestracja: 2010-01-31, 20:04
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Vilder »

peyalo pisze:bo jak się parę negatywów nazbiera to ci ludzie zmieniają nick na alle.... i zabawa zaczyna się od nowa.wspólna jest tylko miejscowość.To loteria jeden dobry dwa nie.....
Tak być nie może... Allegro powinno coś z tym zrobić, lecz Bóg wie co...
Hatsan 90s + PP 3-9x40
i jakiś chińczyk...
Baobab
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 437
Rejestracja: 2009-10-19, 07:58
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Baobab »

Jacq , zwiększenie pojemności zbiorniczka przy tym kalibrze nie wiele da. Ilość powietrza sprężonego jest wystarczająca do wypchnięcia śrutu z okładem. Tylko się nie potrzebnie namachasz przy pompowaniu. Jeśli chodzi o zwężenie lufy ,spróbuj innego śrutu tak jak radzą koledzy. Jeśli dalej będą kłopoty, poszukaj po forach , gdzieś czytałem że da się lufkę przeszlifować z pozytywnym rezultatem.
Jacq
Posty: 14
Rejestracja: 2010-02-10, 18:04
Lokalizacja: 3City

Post autor: Jacq »

Jeśli chodzi o lufę sprawa wstępnie się trochę rozwiązała, ponieważ po poprawieniu koronowania tzn po wykonaniu fazy ok 1x45' okazało się że nie jest tak źle i po pomiarach średnicy wyszło jakieś 5,35 mm czyli już w miarę ok. gdzieś na necie przeczytałem żeby przeprowadzić pewien "eksperyment" i spróbować przepchnąć przez lufę śrut, okazało się to niezbyt trudne, więc myślę że po wypolerowaniu lufy będzie względnie ok.
Awatar użytkownika
forestkorsze
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2430
Rejestracja: 2007-11-01, 00:54
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE

Post autor: forestkorsze »

A czy przy polerowaniu nie zetrzesz gwintu w lufie ?
[scroll]# GAMO FALCON # SLAVIA 634#[/scroll]
Jacq
Posty: 14
Rejestracja: 2010-02-10, 18:04
Lokalizacja: 3City

Post autor: Jacq »

Mam nadzieję że nie, chciałbym to zrobić za pomocą filcu i pasty polerskiej, co powinno zapewnić w mirę "bezpieczny ubytek metalu", jakikolwiek papier ścierny w ogóle nie wchodzi w grę.
Awatar użytkownika
PANZER.PL!!!
Posty: 127
Rejestracja: 2009-11-23, 23:04
Lokalizacja: zduny

Post autor: PANZER.PL!!! »

ja kupilem 1 sztuke u barel300 i jest ok z luneta kolega kupil 1110 a dostal 1210! i lunete i jest ok dla mnie nic do nie go nie mam
Drakoni
Posty: 3
Rejestracja: 2009-10-21, 19:48
Lokalizacja: Bolesławiec

Post autor: Drakoni »

Też kupiłem u barel300 + lunete, sharpik idealny nawet opakowanie było nie naruszone.
krogoth
Posty: 5
Rejestracja: 2010-03-04, 14:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krogoth »

Ja juz tydzień czekam na priorytet od niego z szarpakiem... Ciekawe w jakim stanie dotrze...
jaba09
Posty: 13
Rejestracja: 2009-10-06, 12:13
Lokalizacja: warszawa-Ursus

Post autor: jaba09 »

Witam. Kupiłem u barel 300 sharpa za 185 zł na dawcę części.Oczywiście nie obyło się bez próby strzelania i tu szok. Bez jakichkolwiek poprawek, z przedmuchami, cztery pompki ,45m, puszka po coli, 5 strzałów 4 w celu- a strzelcem jestem słabiutkim.Tak więc z tym Barelem nie jest tak tragicznie :D
krogoth
Posty: 5
Rejestracja: 2010-03-04, 14:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krogoth »

Mój też elegancko :) Jak narazie testowany z badziewiastym ołówkiem ale z 35m Paczka fajek 9/10 :) Wersję mam Polimerową - nowsza z TG i nie trzeba dorabiać ósemki, jest fabryczny wielki plastikowy usztywniacz :)
jaba09
Posty: 13
Rejestracja: 2009-10-06, 12:13
Lokalizacja: warszawa-Ursus

Post autor: jaba09 »

Ten plastik jest do d.. nie stabilizuje wystarczająco lufy z korpusem pompki. Solidna ósemka jest niezbędna żeby sharpik był powtarzalny.