Diablik 2

Wszystko co dotyczy wiatrówek PCP

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
Ślubek
Administrator
Posty: 3688
Rejestracja: 2014-06-06, 08:37
Lokalizacja: Janówek Pierwszy

Post autor: Ślubek »

daras pisze:o marce nie może być tu mowy. :mrgreen: Oczywiście nie były to karabinki idealne (...) Jedyną wadą moim zdaniem były tam spusty.
Weź mnie nie strasz. Właśnie kupiłem jeden z nich... :mrgreen:

Ale skoro tylko dwóch było niezadowolonych, to tylko potwierdza moją opinię, bo przecież "Klient zadowolony powie pięciu znajomym. Niezadowolony - dwudziestu." ;^)
"My od lat już gawędzimy o Maryni
i to nawet, szczerze mówiąc, nie o całej..."
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

Myślałem o tym, nawet raz byłem na zawodach w Chrcynnym, tylko że to jest tak że na zawodach to zainteresowany jest każdy sobą i swoim karabinkiem i mało osób jest tak naprawdę zainteresowanych tym co kto ma do zaprezentowania. Pamiętam że prosiłem, aby ktoś z dobrych strzelców przetestował mój karabinek. Zrobił to dopiero NEO po zawodach, kiedy większość była zgłodniała i udała się na posiłek i ciepłą herbatkę. :mrgreen:
Tak więc sens takich wyjazdów jest kosztowny i mało efektywny. :/
guntuning.com
Nabuchodonozor
Posty: 183
Rejestracja: 2012-07-01, 19:36
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: Nabuchodonozor »

Darku, większość tych co strzela na zawodach troszkę inaczej patrzy na sprzęt. Mają oni inne pole widzenia, bardzo często zawężone i klasyfikujące sprzęt kategoriami wyłącznie HFsre i inne. Nikt nie kupuje Matadora, Cricketa, SP7 i innych podobnych konstrukcji by startować nimi w zawodach i nie porównuje ich do Steyera czy Walthera. Ja miałem okazję oglądać Diablika jednego z chłopaków przy okazji małego spotkanka/zlotu. I powiem po prawdzie, że poza mną i jeszcze jednym kolegą nikt nie był nim zainteresowany bo "nie nadaje się do FT, HFT itd." no sorry, dla mnie zawody to nie wyznacznik jakości sprzętu. Są na świecie sprzęty celne, niezawodne itd. ale nie nadające się na zawody bo np. są w bólu, mają magazynek, nieodpowiedni kaliber czy energię. Co wcale nie oznacza, że są złe. Dlatego raczej bardziej bym upatrywał wsparcia wśród osób z docelowej grupy klientów do których karabinek ma być skierowany.

Ot taka moja luźna myśl po nocy :P
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

Z tego co wiem to na zawodach jako karabinek biorący udział w rywalizacji jest mój egzemplarz.
Diablik nie jest tak doskonały jak steyr, ani tak tani jak hatsana. Za to jest polski, jest z warsztatu naszego kolegi, jest unikalny, 100% customowy i to mnie kręci najbardziej w nim
Diablik + Waver v10 2-10x38
Nabuchodonozor
Posty: 183
Rejestracja: 2012-07-01, 19:36
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Diablik 2

Post autor: Nabuchodonozor »

Z racji, że byłem bardzo zainteresowany Diablikiem 2 pozwolę sobie odkopać temat. Czy przez te kilka lat pojawiło się coś w tej kwestii czy temat został odłożony na półkę? Darka nie widziałem już tutaj ho ho, albo i dłużej.