Tłumik Niskobudżetowy

Czyli co poprawiliśmy po fabryce

Moderator: Hiszpan63

Mic
Posty: 135
Rejestracja: 2007-10-09, 21:00
Lokalizacja: Gda

Tłumik Niskobudżetowy

Post autor: Mic »

Potrzebne rzeczy:
Pianka - Taka budowlana co po nałożeniu robi się pomarańczowa ;P
Butelka 0,5
Wiertarka
________
-Butelkę wypełniamy pianką czekamy aż zastygnie
-Wiercimy takim wiertłem o 2 mm większe od naszego śrutu - Przewiercamy przez piankę i dno butelki
-Butelkę nakładamy na lufę

Koniec.
Myślę że komuś się nada ;)
Pozdrawiam
[MIC]hał
Ostatnio zmieniony 2007-10-10, 17:49 przez Mic, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mein Gott
Posty: 46
Rejestracja: 2007-10-08, 15:35

Post autor: Mein Gott »

:shock:
Poproszę o zdjęcie, na karabinku.
'Morituri te salutant!'
Awatar użytkownika
onichimor
Posty: 608
Rejestracja: 2007-10-08, 11:07
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: onichimor »

I po co komu takie pierdoły? Może zakładając temat "tłumik", skupić by się na bardziej interesujących kwestiach niż takie? :/
HW-80ksd + DOT 4-16x42AO, QB78 Deluxe - UKRADZIONY PRZEZ MACIEJA BAJKOWSKIEGO Z PSEUDO SERWISU WIARUS, Crosman 1077 + Leapers Mini 4x32, a Swawolna uber alles!
Mic
Posty: 135
Rejestracja: 2007-10-09, 21:00
Lokalizacja: Gda

Post autor: Mic »

Mein Gott pisze::shock:
Poproszę o zdjęcie, na karabinku.
Hm, nie wiem czy to da rade bo nie mam aparatu cyfrowego, jedynie klisza ;/, a fotka w zdjęciach to u koleżanki, brzydko nie wygląda xP



Pozdrawiam Mic

[ Dodano: 2007-10-10, 16:31 ]
onichimor pisze:I po co komu takie pierdoły? Może zakładając temat "tłumik", skupić by się na bardziej interesujących kwestiach niż takie? :/
O co ci dokładniej chodzi?
Awatar użytkownika
onichimor
Posty: 608
Rejestracja: 2007-10-08, 11:07
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: onichimor »

O pisaniu na forum, na temat rzeczy o żadnej wartości użytkowej, pod tematem, który jak najbardziej powinien traktować o rzeczach użytecznych i zawierać jakieś sensowne informacje. Kto chciałby montować na karabinku coś takiego? Wydrążony ogórek też pewnie trochę wytłumi odgłos strzału, tylko nie widzę sensu otwierać o tym tematu zatytułowanego "Tłumik". :/
HW-80ksd + DOT 4-16x42AO, QB78 Deluxe - UKRADZIONY PRZEZ MACIEJA BAJKOWSKIEGO Z PSEUDO SERWISU WIARUS, Crosman 1077 + Leapers Mini 4x32, a Swawolna uber alles!
Mic
Posty: 135
Rejestracja: 2007-10-09, 21:00
Lokalizacja: Gda

Post autor: Mic »

onichimor pisze:O pisaniu na forum, na temat rzeczy o żadnej wartości użytkowej, pod tematem, który jak najbardziej powinien traktować o rzeczach użytecznych i zawierać jakieś sensowne informacje. Kto chciałby montować na karabinku coś takiego? Wydrążony ogórek też pewnie trochę wytłumi odgłos strzału, tylko nie widzę sensu otwierać o tym tematu zatytułowanego "Tłumik". :/
To jest dla osób którzy lubią coś dodać do swojej "ukochanej" ... tak jak ja zrobiłem ze swojej ukochanej barwę moro .. dodałem tłumik ..
Awatar użytkownika
Ur.
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 4997
Rejestracja: 2007-10-01, 23:11
Lokalizacja: ...znowu YelonkY

Post autor: Ur. »

to zobacz ten:
http://airguns.budu.pl/showme2.php?str=serwis_tlumik

Choć nie kryję, że ja bym ani jednego, ani drugiego na karabinek nie założył.
Proponuję też dodać do tematu, coś co sugerowało by - o jakim "tłumiku mowa" ;)
... z warzyw najbardziej lubię tytoń.
Mic
Posty: 135
Rejestracja: 2007-10-09, 21:00
Lokalizacja: Gda

Post autor: Mic »

no podobne tylko ze butelka i pianka :D
Awatar użytkownika
onichimor
Posty: 608
Rejestracja: 2007-10-08, 11:07
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: onichimor »

KbUr35 pisze:Proponuję też dodać do tematu, coś co sugerowało by - o jakim "tłumiku mowa"
Z ust mi to szanowny wyjął. Zatytułować temat np. "tłumik meganiskobudżetowy" czy coś i tyle.
HW-80ksd + DOT 4-16x42AO, QB78 Deluxe - UKRADZIONY PRZEZ MACIEJA BAJKOWSKIEGO Z PSEUDO SERWISU WIARUS, Crosman 1077 + Leapers Mini 4x32, a Swawolna uber alles!
RD22

Post autor: RD22 »

:D :D :D :lol: :lol: