Wiatrówka w cenie ok 300zl dla nowicjusza

Wszystko co dotyczy naszych dmuchawek

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

szybki_ziutek
Posty: 7
Rejestracja: 2015-03-18, 18:21
Lokalizacja: W-wa

Wiatrówka w cenie ok 300zl dla nowicjusza

Post autor: szybki_ziutek »

Witam,

Na początku chciałbym zaznaczyć, iż jestem nowicjuszem jeżeli chodzi o urządzenia pneumatyczne - kiedyś tam dawno strzelałem i wiem, że sprawia to dużą frajdę. Z racji ładnej prawie wiosennej pogody naszła mnie ochota na zakup takowego sprzętu i przez ostatnie kilka dni zastanawiałem się nad sprzętem (tak czytałem wątki na tym forum). Z racji dużej awaryjności i braku celności wiatrówek z niższej półki postanowiłem zrezygnować z wiatrówki nowej za 100zł, a chciałbym dołożyć niedużo do używanego i przetestowanego sprzętu. Znalazłem 2 ogłoszenia dość ciekawe i w przystępnej cenie, aczkolwiek ze względu na brak doświadczenia proszę was o pomoc w wyborze lub też innej propozycji zakupu w podobnej cenie.

I pytanie brzmi:
To? -> http://olx.pl/oferta/air-master-mod-400 ... 5jsXT.html

Czy to? -> http://olx.pl/oferta/wiatrowka-hatsan-8 ... 9k0X3.html

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Wdepnij do Cekausu na Kutnowską :idea: ... pogadamy ...

... żadna z tych dwóch ...
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
szybki_ziutek
Posty: 7
Rejestracja: 2015-03-18, 18:21
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szybki_ziutek »

No nie do końca uda mi się dotrzeć :/ Pracuję w godz. 8-18, a w soboty widzę, że nieczynne :cry:

EDIT:
A czy możesz zargumentować dlaczego mam ich nie kupować? Rozumiem, że jesteś sprzedawcą tego sprzętu i też rozumiem, że chcesz zarobić...
Ostatnio zmieniony 2015-03-19, 10:45 przez szybki_ziutek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Grzeczni nowicjusze zaczynają z reguły od tego: http://nasze-wiatrowki.pl/viewforum.php?f=18 (choć to nieobowiązkowe)

...a do cekausa najlepiej wcześniej zadzwonić, niezależnie od godzin własnej pracy...
Awatar użytkownika
januszmariusz
Posty: 2667
Rejestracja: 2008-07-07, 11:34
Lokalizacja: Przemyśl/Żurawica

Post autor: januszmariusz »

szybki_ziutek pisze: Rozumiem, że jesteś sprzedawcą tego sprzętu i też rozumiem, że chcesz zarobić...
Chciał Ci Przemek pomóc żebyś nie wywalił tych 300 zł w błoto a ty tu mędrkujesz :mrgreen:
jak w twoim nicku , Ty jesteś naprawdę szybki ziutek :D , tak dla Twojej wiadomości , Przemek nie tylko sprzedaje ale tuninguje wiatrówki tak że raczej posłuchaj jego rad.
pozdrawiam Janusz
Crosman C1K77+PP 4x32 AO - Iż-38 klasic. B2 po remoncie i ma się dobrze
Nowy nabytek TYTAN GS-750 + Kandar 3-9x40
szybki_ziutek
Posty: 7
Rejestracja: 2015-03-18, 18:21
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szybki_ziutek »

Wiem, że sprzedaje i tuninguje dlatego tak właśnie zareagowałem. Wiem jakie są ceny w jego sklepie dlatego chciałem żeby podał stosowne argumenty dlaczego nie opłaca się kupić takiego urządzenia.
Awatar użytkownika
Cortez
Posty: 2099
Rejestracja: 2009-09-18, 10:11
Lokalizacja: Mokotów/Sadyba

Post autor: Cortez »

szybki_ziutek pisze:... dlaczego nie opłaca się kupić takiego urządzenia...
...dlatego, że to kiepskie urządzenia :?

Jeśli Przemek coś ma dla Ciebie (a czasami miewa z odzysku) - to dzwoń i rozmawiaj...
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

szybki_ziutek pisze:dlaczego mam ich nie kupować? Rozumiem, że jesteś sprzedawcą tego sprzętu i też rozumiem, że chcesz zarobić...
... nie jestem sprzedawcą tego sprzętu :idea: ... nie sprzedaję AirMasterów , ani Hatsanów I generacji . Nie kupuj , bo to awaryjny sprzęt o kiepskiej jakości wykonania , a co za tym idzie kiepskiej celności . O ile Hatsana jeszcze tam jakoś da się poprawiać , to już tamtego nie bardzo i trzeba liczyć na fart , że się nie rozsypie .
szybki_ziutek pisze: też rozumiem, że chcesz zarobić...
... a podawałem Ci jakieś propozycje z Cekausa ??? Ja niczego od siebie nie polecam . To Ty masz wiedzieć czego chcesz , a ja mogę (jeśli zechcę ) dopasować cokolwiek do Twojego budżetu lub możliwości .
Cortez pisze:to dzwoń i rozmawiaj...
... otóż tak właśnie ...
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
szybki_ziutek
Posty: 7
Rejestracja: 2015-03-18, 18:21
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szybki_ziutek »

No i teraz to rozumiem dlaczego mam nie kupować, ale powiedz mi jeszcze czy coś w budżecie do 300zł znajdziesz u siebie na składzie czy nie bardzo?
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

A spojrzę , ale dopiero jutro popołudniu. Coś tam się szwendało po kątach .



Edit. Na beżowym Młynek pcha kolekcjonerskiego Łucznika wz87. Stan b.dobry i osoba wiarygodna . Cena 360 zł ... warto :! ... http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=128953 ..
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

...cóś me się wydawa, że wiosna za progem...te sie budzo, noo...
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

green_thunder pisze:te sie budzo, noo...
... nooo ... :lol: ... otóż właśnie oni ...
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
kkkaczmarekkk
Posty: 3
Rejestracja: 2015-03-28, 12:09
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kkkaczmarekkk »

Dzień dobry,
podłącze się do pytana kolegi o sprzęt na początek.
Mam na imię Michał, pochodzę z Łodzi i w temacie wiatrówek wiem niewiele. Poszukuję czegoś z niskiej półki cenowej, do zabawy w weekendy.

Przeglądając oferty wpadły mi w ręce dwie:
- Kandar LB 600
- Kandar WF 600

Niestety nigdzie nie znalazłem opinii na ich temat. Przede wszystkim czy są bezpieczne (bo że w tej cenie nie można oczekiwać niczego co można nazwać pełnowartościową wiatrówką już wyczytałem w Waszych wpisach).
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Odpuść to "coś" . Nie ma o tym opinii , bo jeśli ktoś to kupuje , to niczego super pozytywnego o tym nie napisze . Szukaj sprawdzonych używek Hatsana . Powinieneś spokojnie zmieścić się w tej kwocie.
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
kkkaczmarekkk
Posty: 3
Rejestracja: 2015-03-28, 12:09
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kkkaczmarekkk »

Dziękuję za odpowiedź.

Ok, w takim razie poszukam czegoś używanego. Jeśli ktoś z Was ma może taki sprzęt używany na zbyciu, proszę o kontakt. Rozważę ofertę.

Pozdrawiam.