Micro zawody ppn40 na DG.

Szeroko i niezobowiązująco pojęte strzelectwo rekreacyjne

Moderatorzy: Hiszpan63, SlaweQ

Awatar użytkownika
pala30
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1016
Rejestracja: 2011-04-23, 14:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Micro zawody ppn40 na DG.

Post autor: pala30 »

Ostatnio wpadliśmy na pomysł rozegrania micro zawodów na DG w swoim strzeleckim gronie.Wszystko po to by wprowadzić troszkę rywalizacji i podnieść adrenalinę.
Z racji tego że wszyscy dozbroili się w pistolety pomysł zawodów tarczowych wydawał się odpowiedni i w niedziele rozegraliśmy ppn40 na 6metrów ,tak na początek krótki dystans.
Nie było wszystkich ale czterech się znalazło do rywalizacji.
Spider,nowy kolega kskalski,Agula no i ja.
Brakowało głównego strzelca Emesa71(FWB 65) i Beatki (zoraki HP-01)ale niestety byli na wojażach. :mrgreen:

Pistolety wystawione do konkursu to
-FWB LP 102
-Twinmaster sport
-Twinamster action
-Walther LPM 1

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ustalenie zasad ,ustawienie toru i strzelanie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zabawy było co nie miara,spinka na wynik była straszna :mrgreen: :mrgreen:
Po oddaniu pierwszego strzału nastała totalna cisza nikt nie wydawał z siebie słowa :mrgreen:
Pełne skupienie.
Jak zwykle Spider pozamiatał nami okrutnie i z wynikiem 369 punktów zagarnął całą pulę.To zielone na stoliku to nagroda dla zwycięscy.Patrzcie na uśmieszek Jurka,ale podzielił się wygraną z kolegami :mrgreen: Drugi byłem ja ,potem Kamil i lekko po za podium Aga :mrgreen:

Obrazek
Obrazek

Po tak wyczerpujących zawodach przydało by się coś wrzucić na ruszt i tu z nieba spadł kolega Piotruś z zaopatrzeniem grillowym z Biedronki i został mianowany głównym kucharzem.
Obrazek
Obrazek
Wielkie dzięki dla kolegi za pyszne mięsiwa i kiełbachę.

Potem odpoczynek piwko i pogawędki co komu poszło nie tak.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Po zawodach wszyscy doszli do wniosku że pomysł wypalił i mikro zawody na DG bedziemy sobie rozgrywać cyklicznie przynajmniej raz w miesiącu.
Jak ktoś jest z okolicy i ma jakiś pizdol i chciałby po rywalizować w extra towarzystwie to zapraszamy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacentus
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1201
Rejestracja: 2013-06-16, 10:16
Lokalizacja: z Gór Sowich

Post autor: Jacentus »

Krystian, pomysł super na wypoczynek czynny - popieram. Oby więcej Was brało udział w tym współzawodnictwie ;)
Daystate MK3 FT-R
photochem
Posty: 98
Rejestracja: 2014-06-30, 20:21
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: photochem »

Pomysł naprawdę super :-)
A może są chętni z okolic Grodziska Maz., Żyrardowa itp do podobnej zabawy?
W Kuklowce nieopodal jest całkiem nienajgorsza strzelnica - do 100m da się postrzelac... podobno opuszczona wojskowa, nie wiem tylko czy można z niej "ot tak" korzystać. Bylem tam w zeszłym tygodniu na przejażdżce rowerowej i ją sobie obejrzałem. Są co prawda jakieś znaki typu "wstęp wzbroniony, strzelnica" ale żadnych informacji kto tym obecnie zarządza. Niedawne ślady ogniska wskazują ze ktoś tam bywa...
Ma ktoś informacje w tym temacie? No i czy są chętni do strzelania? :-)
HW97k (Dębowy) + DOT 4-16X42| Gamo PR45
Awatar użytkownika
DZIKIslupsk
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1180
Rejestracja: 2010-05-11, 18:16
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: DZIKIslupsk »

Super pomysł. Takie "grillowe zawody" są najprzyjemniejsze. Obyście częściej je organizowali :mrgreen:
Bo zaczyna się zabawa...
CZ 550 Ebony Edition + Swarovski Z4i 2,5-10x56
ZH 304 + Zeiss 2,5-10x52
Iż 12