Optyczny tuning wiatrówki :).

Moderator: Hiszpan63

tao_tsy
Posty: 235
Rejestracja: 2012-01-30, 11:59
Lokalizacja: Gołdap

Optyczny tuning wiatrówki :).

Post autor: tao_tsy »

Dzisiaj po małych przymiarkach postanowiłem okleić lufkę i oczko baki folią karbonową . Rozmyślałem nad innym rozwiązaniem co do lufy - płaszcz a oczko baki - gruba skóra . Lecz zdarty jestem finansowo i trafił mi się skrawek foli od kumpla gratisowo :). A to efekt wizualny .
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Na żywo to lepiej się prezentuje i jestem zaskoczony efektem . Lecz nie dla wszystkich to może sie podobać :). Ważne że ja jestem zadowolony :) . hehehe
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

tao_tsy pisze:Ważne że ja jestem zadowolony
... pełna kwintesencja .. :idea: A w ogóle jest fajny , indywidualny ... własny :!
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
witeg
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1288
Rejestracja: 2008-05-28, 14:18
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

A ta folia na bace to na pewno wygodny pomysł? Skórę mogę zrozumieć, ale podklejenie folią miejsca, które mam dotykać policzkiem.... :/
tao_tsy
Posty: 235
Rejestracja: 2012-01-30, 11:59
Lokalizacja: Gołdap

Post autor: tao_tsy »

Niestety nie znalazłem skrajki skóry który by mi pasował . A że na lufę poszła folia to i dla równowagi ( wyważenia karabinka :):) ) dokleiłem na bakę . hehe . Nie odczuwam dyskomfortu w dotyku . Nie wiem jak będzie to w pełni upałów . Ale ponoć tego roku lata nie będzie :).
witeg
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1288
Rejestracja: 2008-05-28, 14:18
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

Pielgrzymka po zakładach szewskich?
Mnie udało się wysępić w zakładzie produkującym obuwie ortopedyczne.
tao_tsy
Posty: 235
Rejestracja: 2012-01-30, 11:59
Lokalizacja: Gołdap

Post autor: tao_tsy »

Na ten sezon zostawię jak jest . Może w następnym sezonie uda się zrealizować płaszcz lufy z tłumiko-separatorem i gruba skóra na bakę plus spust i obudowa alu .