naprawa Iż 22 i Iż 38

Moderator: Hiszpan63

kaszub
Posty: 1
Rejestracja: 2012-10-26, 07:57
Lokalizacja: mrągowo

naprawa Iż 22 i Iż 38

Post autor: kaszub »

Bawię się w LOK i mam trochę fajnych ludzi którzy chcą strzelać i trenować co się z tym wiąże potrzebny jest sprawny sprzęt. To co posiadamy jest tak zdezelowane i wymaga naprawy. Mamy smykałke do naprawy natomiast pojawiły się problemy z zakupem części. Wyczytałem że podobno KOMETES mógłby nam jakoś pomóc w doborze odpowiednich części lub ich zamienników. Konkretnie chodzi o karabinki iż 22 , iż 38 głównie: sprężyna ,tłoczek, uszczelka lufy,rygiel lufy. Jeżeli chodzi o Haenel 312 to mam tylko sprężyny a wylatujące śruciny sprawiają wrażenie anemików. Jeżeli ktoś może wskazać gdzie mam zadzwonić lub do których drzwi zapukać to będę wdzięczny. Pozdrawiam Kaszub.
Zygmunt Jurek
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Już rozmawialiśmy telefonicznie ;) ... mówiłem , że Kometes jest w stanie dorobić uszczelki tłoka i lufy . Tak do starych Iż-y jak i haenela . Sprężyn poszukaj na alledrogo , tylko nie szukaj tuningowych , a takich , gdzie w opisie stoi , ze daja w Iż-ach max. 6 J.
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)