Pomóżcie... Walther CP99

Tu dajemy porady i oczekujemy odpowiedzi na pytania

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
shinji
Posty: 24
Rejestracja: 2007-12-22, 22:51
Lokalizacja: ===> East

Pomóżcie... Walther CP99

Post autor: shinji »

Ok, to teraz chwila śmiechu:
Mam pewien IDIOTYCZNY problem :( Dzisiaj przyszedł do mnie mój upragniony Walther CP99 ( za poradą starszych - nie compact, nie sport ;)) ale problem taki że przez parę godzin nie odpaliłem niczego przez... co2. No właśnie, problem polega na tym że zmarnowałem już 2 kapsuły, z czego jedna po przebiciu momentalnie zaczeła syczec (cholerstwo chyba osiąga -100 stopni w 5 sek! Odmroziło rękę... Pomóżcie, co mogę zrobi w tej głupiej sytuacji? Temat przenieście jeżeli nie pasuje do tego dzialu
Awatar użytkownika
bastek_34_WALCZ
Posty: 455
Rejestracja: 2007-10-08, 19:01
Lokalizacja: Wałcz

Post autor: bastek_34_WALCZ »

Jedyne co możesz zrobić to odesłać w ramach reklamacji, masz pewnie walniętą uszczelkę przy iglicy. A jak dostaniesz nową to nie trzymaj spluwy z pełną kapsułą powyżej 24 godzin, bo też uszczelki idą. Możliwe że jeśli kupiłeś prywatnie od kogoś kto tak właśnie robił i pozbył sie kłopotu.
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

Ja w Skifie mam taką regulację docisku Naboju do uszczelki zobacz czy jest to u Ciebie, jeśli jest to podkręć do oporu a potem zamknij.
guntuning.com
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

Wkładasz nabój, dokręcasz śrubkę taką złotą silnie, ale z wyczuciem. Potem zdecydowanie zamykasz taki wichajsterek od dołu i powinno być OK. Jeśli nie, kucnięta uszczelka, odsyłaj sprzedawcy,
pozdrawiam, Cezar
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS
Awatar użytkownika
shinji
Posty: 24
Rejestracja: 2007-12-22, 22:51
Lokalizacja: ===> East

Post autor: shinji »

tylko wyhląda to tak: Albo dokręcam na 0,5cm odstępu... albo o jeden więcej i w 3/4 bum...
Awatar użytkownika
bastek_34_WALCZ
Posty: 455
Rejestracja: 2007-10-08, 19:01
Lokalizacja: Wałcz

Post autor: bastek_34_WALCZ »

na moje oko 100% uszczelka, inaczej by mu tak łatwo gaz po ręce nie poszedł
Osiąganie zwycięstwa w zwykły sposób nie stanowi szczytu osiągnięć. Sun Tzu
Awatar użytkownika
dzienciol007
Posty: 114
Rejestracja: 2007-12-29, 17:25
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: dzienciol007 »

Dokładnie, raczej uszczelka, ale znajomy miał podobny problem z Waltherem (nowym) i odesłał, bo to jakaś tam fabryczna usterka była. Jak to nowy to odsyłaj i nic nie rób, bo potem może być problem z reklamacją.
Gamo Whisper IGT, Hatsan 85