Zoraki Ultra z tłumikiem

Wszystko co dotyczy wiatrówek PCA

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
max-ell
Posty: 27
Rejestracja: 2011-06-22, 19:51
Lokalizacja: Warszawa

Zoraki Ultra z tłumikiem

Post autor: max-ell »

Chciałem tylko pokazać zainteresowanym, że można, bo nie spotkałem się z jakąś kolosalną ilością Zorakich z tłumikiem :)
Ładnie wytłumia tylko ciężki trochę bo metalowy :)

Obrazek
Zoraki HP-01
Zoraki HP-01 Ultra
Crosman 2250B z optyką BSA DeerHunter 3-9/40
CP88, Bajkał Makarov i kilka innych :)

Nie jest wstydem pytać, wstyd to kraść i dać się złapać :)
Awatar użytkownika
JesperKyd
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3004
Rejestracja: 2010-01-09, 11:03
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: JesperKyd »

Wygląda jak kompensator do karabinków Diana.
Miałem taki na moim BMK 30. :)
BMK40 by Hogan + Hawke Vantage 4-12x40 & BMK20 by JesperKyd + PP 3-12x42AO & MP61 + Mizugiwa 2.5-7x28 & Marksman 2004 & cdn... :)
Awatar użytkownika
max-ell
Posty: 27
Rejestracja: 2011-06-22, 19:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: max-ell »

Bo to jest kompensator z diany z założoną przejsciówką i dorobionym w środku wygłuszaczem :)
Zoraki HP-01
Zoraki HP-01 Ultra
Crosman 2250B z optyką BSA DeerHunter 3-9/40
CP88, Bajkał Makarov i kilka innych :)

Nie jest wstydem pytać, wstyd to kraść i dać się złapać :)
Olek-Zoraki
Posty: 2
Rejestracja: 2011-09-28, 08:11
Lokalizacja: NRW Niemcy

Post autor: Olek-Zoraki »

Witam wszystkich na tym Forum Mam Zoraki HP-1 moje pytanie czy mozna kupic juz jakis Tlumik do tego sprzetu??Jezeli tak to gdzie a moze ktos by zrobil oczywiscie nie za darmo .Zamierzam sobie kupic Zoraki Ultra i widze ze sa mozliwosci .A moze mozna dokupic dluga Lufe z Ultry ??i w ten sposob zamontowac Tlumik na Zoraki HP-1.Bardzo mi odpowiada wersja od max-ell z tym kompensatorem z Diany.Jaka przejsciowka do tego jest potrzebna?? Pozdrawiam Olek-Zoraki
Awatar użytkownika
max-ell
Posty: 27
Rejestracja: 2011-06-22, 19:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: max-ell »

Do HP-01 nie kupisz tłumika.
Pozostaje tylko przełożenie lufy z HP Ultra lub dorobienie z innej wiatrówki (jakiegoś karabinka, np. Diany - bo gdzieś na Alledrogo widziałem).
Tłumika z przeznaczeniem do Zorakiego Ultra też nie kupisz, zostaje własna inwencja.
Jeśli przełożysz lufę z Ultra i założysz coś takiego jak wyżej, to przejściówka może być z czegokolwiek, musisz tylko pomierzyć średnice wszystkiego dokładnie.
Jeśli będziesz przerabiał lufę od karabinka, to wystarczy ten wystający koniec zrobić w średnicy pasującej pod tłumik (tu już by wypadało, żebyś tłumik kupił jako pierwszy).
Zoraki HP-01
Zoraki HP-01 Ultra
Crosman 2250B z optyką BSA DeerHunter 3-9/40
CP88, Bajkał Makarov i kilka innych :)

Nie jest wstydem pytać, wstyd to kraść i dać się złapać :)
Olek-Zoraki
Posty: 2
Rejestracja: 2011-09-28, 08:11
Lokalizacja: NRW Niemcy

Post autor: Olek-Zoraki »

Szkoda ze nie mozna ale mysle ze to tylko kwestia czasu bo nasza zabawka to coraz popularniejsza.Kupilem moja Zoraki w Sztucerze dobra obsluga ale jak zaczalem o czesciach do wymiany jak naprzyklad uszczelki to mi powiedziano ze lepiej jak ja sie o to postaram niz oni lub wysle w trakcie gwarancji .Pisze to ze wzgledu na ta lufe z Ultry moze ktos wie gdzie bez problemow mozna czesci do Zoraki dokupic lub zamowic. Kompensator z Diany to nie bedzie problem bo tez juz czesciej widywalem.Wytlumic to tez nie ,ale jakies przerobki z lufy od karabinka to juz przekracza moje mozliwosci .Dziekuje i pozdrawiam

Olek-Zoraki