BMK 19 po przejściach

Czyli co poprawiliśmy po fabryce

Moderator: Hiszpan63

januszrg
Posty: 716
Rejestracja: 2011-02-12, 12:09
Lokalizacja: Pruszków

BMK 19 po przejściach

Post autor: januszrg »

Witam.
Pomimo,iż jestem zadowolony z posiadanej QB 78,zapragnąłem wejść w posiadanie jakiejś
budżetowej sprężyny.Na all.. znalazłem używaną BMK 19 i po negocjacjach ze sprzedającym wszedłem w jej posiadanie.Dotychczasowy właściciel nic w niej nie robił,poza "domowym" obcięciem sprężyny,bo strzelały z tego głównie dzieciaki.
Mam zamiar zrobić z tego przyzwoitą wiatrówkę,ale po przeczytaniu (i to wielokrotnym :lol: )
tematu o Crosmanie Quest, nasuwa się kila pytań:
- czy warto stosować któryś z dostępnych zestawów naprawczych ?
- czy lepiej oddać do serwisu,a jeśli tak,to do którego?

Z góry dzięki za podpowiedź
Awatar użytkownika
blind1
Posty: 361
Rejestracja: 2011-04-16, 17:32
Lokalizacja: Nowodwory

Post autor: blind1 »

Do Warszawki nie masz daleko podjedź do Michała -Cekaus lub do Jurka (Techmech) z 4i5 uzdrowią Ci nowy nabytek :mrgreen:
Awatar użytkownika
peyalo
Posty: 584
Rejestracja: 2009-12-18, 11:30
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: peyalo »

:) Też polecam chyba że masz zdolności i możliwości.Możesz udeżyć tez do Mikiego Błonie masz blizej a już ma porządną tokarenkę i nie tylko sie CO2 zajmuje.
Niewielka Zbrojownia
januszrg
Posty: 716
Rejestracja: 2011-02-12, 12:09
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: januszrg »

Zdolności może i są ;) ,ale brak możliwości warsztatowych,bo podstawowe narzędzia raczej nie wystarczą :-? . Na razie zakup pojechał do Pawła (pablorudnik),żeby go w ładne,sklejkowe
ubranko przyodział.
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Podstawa , to dobra sprężyna i uszczelki. Tu masz oryginały z oryginału ... :mrgreen: :mrgreen: .. http://akhobby.pl/index.php?a=opis&k=81&id=190 ... http://akhobby.pl/index.php?a=opis&k=82&id=189 . Ale , jeśli dobrze kojarzę , to do Gamonia doskonale pasuje uszczelka od Slavii 634 , a jest baaardzo dobra i ogólnie dostępna np. w Cekausie ... :lol:
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
debowy
Posty: 127
Rejestracja: 2009-03-07, 21:52
Lokalizacja: Syreni gród

Post autor: debowy »

dobrze prawi ;) Uszczelka ta sama co w gamo hunter i Slavii 634.
Prędkość, CB, walki kordem? To nie dla mnie, jeżdżę Fordem :)

Sprawy tuningowe: debowy@e-tawerna.pl