PP która jest najwytrzymalsza?

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
Apetizer
Posty: 484
Rejestracja: 2010-07-25, 21:01
Lokalizacja: Stare Babice

PP która jest najwytrzymalsza?

Post autor: Apetizer »

Pytanie jak w temacie. Doczytałem się że model 6X40 jest najbardziej awaryjny z lup PP. Potwierdziło się to niestety w moim przypadku ( 14 dni i 1200 szt ołowiu)
Myślę nad wymianą nad jakiś inny model ze stajni PP- tylko ,który ma najlepsze opinie pod względem bezawaryjności?
Awatar użytkownika
slavek_t
Posty: 213
Rejestracja: 2010-07-06, 10:40
Lokalizacja: zza winkla

Post autor: slavek_t »

Na podstawie długaśnego tematu o PP, jaki jest na Tawernie wynika, że PP 3-12x42AO zanotowało najmniej uszkodzeń. Mam taką ale dopiero od 2 miesięcy więc jeszcze za krótko żeby coś powiedzieć. Narazie działa :)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Apetizer
Posty: 484
Rejestracja: 2010-07-25, 21:01
Lokalizacja: Stare Babice

Post autor: Apetizer »

Niestety Zielony Sklep nie zgodził się na wymianę na inny model. Więc zostaję przy 6X40. Miałem ja zbyt krótko by wyrobić sobie zdanie czy to dobrze czy źle.
Podali mi tylko adres serwisu do którego mam odesłać lupkę.
zadałem pytanie: co z azotem który podobno jest w środku ? Przecież na pewno uciekł przez powstałą nieszczelność.
Sprzedawca z ZS powiedział że w serwisie mają komorę bezpyłową i urządzenia do pompowania azotu a poza tym nie takie uszkodzenia już naprawiali.
W/w pan był tez ciekawy jaki sprzęt załatwił ich lunetkę w niespełna 15 dni.
Zapomniałem spytać jaki jest średni czas oczekiwania na naprawę, ale na tawernie koledzy pisali że od 2 do 3 tygodni. Szkoda bo na Bemowo to z otwartymi jechać to bez sensu ,a jeszcze to spotkanie w Kampinosie- biednemu to zawsze wiatr w oczy.
Awatar użytkownika
slavek_t
Posty: 213
Rejestracja: 2010-07-06, 10:40
Lokalizacja: zza winkla

Post autor: slavek_t »

Przykro mi z powodu czekania ale nie przejmuj się, szybko zleci, a strzelanie z otwartych też ma swoje zalety. O których będziesz miał teraz okazję się przekonać ;)
pozdrawiam