Adres

Wszystko co dotyczy naszych dmuchawek

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

teo129
Posty: 17
Rejestracja: 2009-10-27, 08:48
Lokalizacja: Dębica-okolice

Adres

Post autor: teo129 »

Witam! Czy ktos może mi podać adres internetowy jakiegoś dobrego sklepu w Niemczech? Chciałbym zakupić HW 80 5,5mm! Pozdrawiam! (Albo u nas w kraju)
hw 97k+delta optical by Senio
diana27
Awatar użytkownika
januszmariusz
Posty: 2667
Rejestracja: 2008-07-07, 11:34
Lokalizacja: Przemyśl/Żurawica

Post autor: januszmariusz »

pozdrawiam Janusz
Crosman C1K77+PP 4x32 AO - Iż-38 klasic. B2 po remoncie i ma się dobrze
Nowy nabytek TYTAN GS-750 + Kandar 3-9x40
Awatar użytkownika
piotrpek
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 519
Rejestracja: 2008-02-05, 19:18
Lokalizacja: Wrocław okolice

Post autor: piotrpek »

teo129 pisze:ktos może mi podać adres internetowy jakiegoś dobrego sklepu
Kupuje przez internet od pewnego czasu różne rzeczy ale sklep który wysyłkę zapewnia :cry:

"11. Zamówiony towar jest wysyłany w ciągu dwudziestu jeden dni roboczych (od daty wpłynięcia przelewu) na adres podany w zamówieniu - w szczególnych przypadkach termin ten może ulec wydłużeniu."

i nie posiada możliwości kupna na raty to pomyłka w obecnych czasach no chociaż można kupić za pobraniem przy odbiorze - to mały plus. Jednak termin dostawy jest katastroficzny. Wręcz jasno daje do zrozumienia, że w sklepie brak minimalnych zapasów magazynowych a towar będzie poszukiwany po całej Europie i cena może nie być dotrzymana. To raczkujący sprzedawca.
Crosman 3576, 2xŁucznik KL.170, PRO77, Lider S-9, Sharp Innova 1210+Delta 3-9x40
Awatar użytkownika
bonzoo
-#Srebrny Dobromir
-#Srebrny Dobromir
Posty: 1786
Rejestracja: 2008-02-03, 19:27
Lokalizacja: Łazy

Post autor: bonzoo »

Kupuję tam często. Często też zamawiam za ich pośrednictwem części z niemieckich sklepów internetowych. Mnie nie chce się i nie opłaca przebijać się przez zagraniczne przelewy i inne formalności. Nigdy zamówienie nie było realizowane dłużej niż 14 dni. Najczęściej w ciągu tygodnia. Ja osobiście polecam ten sklep. Ale może ja po prostu mam fuksa? :mrgreen: