Gamo 3-7X28

Można wstawiać tutaj opisy i zdjęcia naszych lupek. Będzie jak znalazł dla nowych użytkowników.

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Gamo 3-7X28

Post autor: daras »

Chcąc udowodnić klasę Iża poszukiwałem Lunetki która swoim wyglądem nie psuła by proporcji tej wiatrówki. Po wcześniejszym doświadczeniu z lunetką 4X20 szukałem czegoś większego i trafiłem na ten cud chińskiej techniki. Cena lunetki to 30 zł, jednak ja za nią nie zapłacił bym 5 zł. Po zamontowaniu na wiatrówce zerowanie zajęło mi sporo czasu, po wystrzeleniu 20 śrutów moja lupka zaczęła tracić ostrość po Wystrzeleniu następnych dwudziestu odkręcił się pierścionek trzymający soczewkę. Po podklejeniu na loctite nic już sie nie odkręca jednak ustawianie krzyża co strzelanie zniechęciło mnie zupełnie więc powędrowała do pudełka i do dzisiejszego dnia sobie w nim spoczywa. Może najpierw wymienię minusy tej lunetki, właściwie to jest jeden wielki minus i nieporozumienie, nie trzyma zera, po przekręceniu zoomu zero ucieka. Krzyż duplex wielki jak stodoła i zakrywa większość celu. Plusy jakie mogę wymienić to malutka waga. Nie polecam tej lunety nie nadaje się nawet do pistoletu na wodę. Po prostu jest tak zwany ołówek.

Obrazek

Regulacja krzyża za pomocą monety

Obrazek

Krzyż duplex bardzo grubaśny

Obrazek
guntuning.com