Otwarte precyzyjne dosztukowane

Moderator: Hiszpan63

Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Otwarte precyzyjne dosztukowane

Post autor: Rlyeh »

Czy słyszał ktoś gdzieś kiedyś o jakimś diopterze, który dałby się zamontować na jaskółce, a muszka na lufie bez frezu? Mamy bowiem takie coś

http://sklep.incorsa.pl/product,295,3973.html

Obrazek

Wszystko fajnie (oprócz ceny), jednak mucha wymaga szyny. Ja szyny nie mam.

Zrobię sobie z chinki FWB ;p
Awatar użytkownika
goliard
Posty: 825
Rejestracja: 2008-03-03, 07:33
Lokalizacja: Łomża

Post autor: goliard »

Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

O widzisz, dzięki. Ale nie rozeznaję co w opisie stoi:
Dołączona do zestawu tunelowa muszka z montażem jest również przystosowana do zamontowania na lufie, która posiada frezy o rozstawie 11mm.
Natomiast na fotce jest widoczna jakaś część razem z muszką, przy czym widać wyraźnie na spodniej części jakieś wkręty. Czyli albo to jest coś na modłę tego co podałem wyżej (bo na montowaniu muszki widać śrubę), albo ta rurka może być nałożona na lufę.
No chyba że to część lufy jakiegoś karabinka ujęta na zdjęciu i nie wchodzi to w skład zestawu.
Ostatnio zmieniony 2008-05-08, 23:50 przez Rlyeh, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ur.
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 4997
Rejestracja: 2007-10-01, 23:11
Lokalizacja: ...znowu YelonkY

Post autor: Ur. »

Z tego co widzę i rozumiem, może być montowana sama muszka na szynie (boczna śruba pod tunelem), albo razem z tą rurką (na tej rurce jest szyna) na lufie.
... z warzyw najbardziej lubię tytoń.
Awatar użytkownika
wonski
Posty: 257
Rejestracja: 2008-03-14, 08:58
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: wonski »

na iwebie sprzedawał ktoś identyczny zestaw niedawno spytaj go czym to sie je ( ten CZ )
Predom-Łucznik kl. 188
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

Ano zapytałem, i ku pamięci i wiedzy przyszłych pokoleń:

To tuleja na lufę, tj lufę się wkłada w tuleję. Jest to w pewnym sensie nakładka na lufy które nie mają frezów pod muchę. Pod spodem masz 2 śruby z ostrym końcem, którymi przytwierdzasz tuleję do lufy. Na tx200 nie wchodzi, bo lufa jest za gruba, a poza tym jest wmontowany zaczep na dźwignię naciągu. Średnica wew. tulei to około 14,5 mm, zew. to ok. 22mm.