Tru Glo

Moderator: Hiszpan63

murgal
Posty: 15
Rejestracja: 2008-05-06, 21:54
Lokalizacja: Sandomierz

Tru Glo

Post autor: murgal »

Witam


Czy da rade dokupić do wiatrówki oddzielnie zestawik Tru GLo? Szczerbinka na wsuwnicy jak lunetka, a końcówka lufy plastikowa z tru glo ?
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

Tru-glo to nic fajnego, jeśli masz wiatrówkę bez tego to tylko się ciesz. Nie wierz w to co piszą że to w jakiś sposób ułatwia celowanie.
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
wonski
Posty: 257
Rejestracja: 2008-03-14, 08:58
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: wonski »

potwierdzam - celowałem z muszki tunelowej i z tru-glo i to pierwsze wygodniejsze nie wiem jak celnością bo pykałem w ogromne przedmioty np w pień ale tunelowa muszka jakoś wygodniejsza. Ja mam w łuczniku zwykły kikut bez tunelu a szkoda.
Predom-Łucznik kl. 188
Awatar użytkownika
forestkorsze
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2430
Rejestracja: 2007-11-01, 00:54
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE

Post autor: forestkorsze »

Ja mam chinke z TG ,choć mam to nie polecam ,dużo leprze są zwykłe celowniki otwarte.
[scroll]# GAMO FALCON # SLAVIA 634#[/scroll]
murgal
Posty: 15
Rejestracja: 2008-05-06, 21:54
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: murgal »

Po 1 nie dla mnie Tru Glo, kolega mnie prosił żebym mu załatwił to sie pytam
Awatar użytkownika
forestkorsze
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2430
Rejestracja: 2007-11-01, 00:54
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE

Post autor: forestkorsze »

Nie ważne dla kogo,zapytałeś więc forumowicze się wypowiadają ,a kto z tego będzie strzelał to juz sprawa drugorzędna .
[scroll]# GAMO FALCON # SLAVIA 634#[/scroll]
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Re: Tru Glo

Post autor: Rlyeh »

murgal pisze:Witam


Czy da rade dokupić do wiatrówki oddzielnie zestawik Tru GLo? Szczerbinka na wsuwnicy jak lunetka, a końcówka lufy plastikowa z tru glo ?
Da radę, ale z zasady TruGlo (te oryginalne) sprzedawane są tylko jako same światłowody, ewentualnie na uznane systemy montowania, np. RIS.

Sory, muszkę można:
Obrazek
Warunek - frez na lufie.
Oczywiście są całe zestawy na inne systemy montowania, np. Winchester czy Mosberg, ale na wiatrówkę to nie nada.
Ale jak się tak głębiej zastanowić, to trochę jublerskiej roboty i z istniejących też udałoby się TruGlo zrobić.
Jednak najbardziej sensowna opcja to zamieszczenie gdzieś ogłoszenia (tu, iweb, Tawerna), czy ktoś nie miałby oddać tych przyrządów za przysłowiowe piwo. No, ewentualnie sprzedać.
Awatar użytkownika
onichimor
Posty: 608
Rejestracja: 2007-10-08, 11:07
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: onichimor »

Rlyeh pisze:Jednak najbardziej sensowna opcja to zamieszczenie gdzieś ogłoszenia (tu, iweb, Tawerna), czy ktoś nie miałby oddać tych przyrządów za przysłowiowe piwo. No, ewentualnie sprzedać.
Dobrze powiedziane. Na moje oko ludzie pozbywają się tego na kilogramy zakładając lunety.
HW-80ksd + DOT 4-16x42AO, QB78 Deluxe - UKRADZIONY PRZEZ MACIEJA BAJKOWSKIEGO Z PSEUDO SERWISU WIARUS, Crosman 1077 + Leapers Mini 4x32, a Swawolna uber alles!