HW 40 PCA - strzelałem

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
Santafer
Posty: 223
Rejestracja: 2008-03-16, 20:33
Lokalizacja: znadjeziora

HW 40 PCA - strzelałem

Post autor: Santafer »

Zupełnie przypadkowo udało mi sie postrzelać z HW 40 PCA.
Pierwsze wrazenie :super klamka,leży świetnie w dłoni.Drrugie wrażenie:jakby za lekki i za duży :/
Czas na strzelanie:w miejscu kurka zwalnianie pokrywy całego mechanizmu.Idzie łatwo..Włozenie śruty -ooooo to już majstersztyk-kowal tego nie zrobi :oops:
Trzeba śrutem trochę manipulować w dość niewygodnej dla paluszków pozycji ,aby go załadować.
Udało się :mrgreen:
Strzał -spust bardzo lekki -delikatny -OK
załdowanie-znowu mozół z włozeniem srutu,ale juz szybciej-za to naciągnięcie dość mocnej sprężyny może dekoncentrwać :cry:
Linia celowania:lipa szeeeerokachna szczerbina i wielka mucha :oops:
Moje subiektywnw zdanie:
NIEZŁA CELNA ZABAWKA ,ale trzeba tecgo chcieć,
na fotce dystans 10.,5 m-20 strzałów(wikendowe byli nie letko -więc prawdopodobnie normalnie może być dużo lepiej )
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
były kochane 9,był szmelc,był FWB 300,jest Baikal 512M i do tego dodam inne wyzwanie ...
Awatar użytkownika
bonzoo
-#Srebrny Dobromir
-#Srebrny Dobromir
Posty: 1786
Rejestracja: 2008-02-03, 19:27
Lokalizacja: Łazy

Post autor: bonzoo »

Mam CP-88 i HW40 i zdecydowanie wole strzelac z tego drugiego :mrgreen: jest lżejszy, piekielnie celny a do ładowania można się przyzwyczaić. Jak się go polubi to można wydziergać małą dziurke w tarczy :evil:
Pawcio
Posty: 4
Rejestracja: 2008-06-03, 19:26
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: Pawcio »

Witam.
Jestem bardzo zdecydowany na zakup HW 40 i każda Wasza opinia jest dla mnine bardzo ważna.
Jeżeli jest jeszcze coś, co moglibyście jeszcze dodać, to będę bardzo wdzięczny.

Pozdraowionka.
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

Pawcio pisze:Witam.
Jestem bardzo zdecydowany na zakup HW 40 i każda Wasza opinia jest dla mnine bardzo ważna.
Jeżeli jest jeszcze coś, co moglibyście jeszcze dodać, to będę bardzo wdzięczny.

Pozdraowionka.
Poczytaj
http://nasze-wiatrowki.pl/viewtopic.php ... f491ca2f32
guntuning.com
Pawcio
Posty: 4
Rejestracja: 2008-06-03, 19:26
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: Pawcio »

Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.