Fotki naszych zabawek

Wszystko co dotyczy naszych dmuchawek

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

Ja na początku nosiłem w walizca ale były takie miejsca gdzie było mało miejsca i nie było gdzie kłaść futerału , trza było uważać żeby ktoś nie wdepnął w sprzęt i do tego obijać się futerałami. Dlatego doszedłem do wniosku że już lepiej targać karabin na ramieniu. Moze trza zmienić modejście bo po całym dniu jest ciężko.
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
bonzoo
-#Srebrny Dobromir
-#Srebrny Dobromir
Posty: 1786
Rejestracja: 2008-02-03, 19:27
Lokalizacja: Łazy

Post autor: bonzoo »

Sztywny futerał jest niewygodny. Ja preferuje megawypaśny pokrowiec Dronga. Mieści mi się tam wszystko co trzeba. Karabinek, zapasowy śrut, Butla z wodą, peleryna przeciwdeszczowa, nakolannik, kanapka i batoniki, imbusy, zapasowa bateria, dokumenty, rękawica strzelecka i kilka innych drobiazgów. Często kładę go tak, by obskoczyć z jednego miejsca kilka stanowisk, bez przenoszenia. Po strzale odkładam karabinek do pokrowca i czekam na swoją kolej na następnym stanowisku. Taki system wypracowałem sobie w tym roku i jest dla mnie idealny.
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

Miałem Dronga ale mimo iż był lekki i praktyczny sprzedałem go z dwóch powodów. Pierwszy był taki że karabinek mam ciężki a jego stopka to taka jak by ostroga i niestety po pół roku używania zaczął się w tym miejscu przecierać. Drugi powód był taki że mam małe autko (clio) i wożę sprzęt "w nogach" przy tylnej kanapie a w foteliku siedzi zazwyczaj moja córcia gdy jedziemy na strzelanie do moich rodziców. Zawsze się bałem o że mała stanie na karabinku albo kopnie w lunetę. Teraz mam ciężką ale za to pancerną walizkę taką jak na pierwszej fotce.
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
bonzoo
-#Srebrny Dobromir
-#Srebrny Dobromir
Posty: 1786
Rejestracja: 2008-02-03, 19:27
Lokalizacja: Łazy

Post autor: bonzoo »

W moim Clio (thalia) na szczęście bagażnik jest na tyle szeroki, że pokrowiec 120cm wchodzi spokojnie na szerokość bagażnika. :mrgreen: Do tego duża torba z ubraniem, butla, chrono, Pokrowiec z karabinkiem kolegi, jego plecak, 2 pary naszych zapasowych butów i 2 pary gumowców. Do tego butla z wodą do mycia, skrzynka narzędziowa, karimaty i parę innych klamotów :P
Awatar użytkownika
forestkorsze
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2430
Rejestracja: 2007-11-01, 00:54
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE

Post autor: forestkorsze »

Chłopaki proponuję wam wózek golfisty i nie zapomnijcie o odpowiedniej czapeczce z bąblem . :mrgreen:
[scroll]# GAMO FALCON # SLAVIA 634#[/scroll]
Awatar użytkownika
SlaweQ
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3599
Rejestracja: 2007-10-08, 09:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: SlaweQ »

Z Łodzi jest kol. Xess, który to na zawody zabiera wózek golfowy :lol: Rozwiązanie kłopotliwe w transporcie, ale wygodne na płaskim torze.

Uczę się strzelać od nowa 8-)