Chińskie produkty wiatrówkowe. Warto czy nie?

Wszystko co dotyczy naszych dmuchawek

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
JesperKyd
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3004
Rejestracja: 2010-01-09, 11:03
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: JesperKyd »

Gdzieś tam wyczytałem w internecie ...
że sprzedawca w sklepie na "m" potwierdził germańskie pochodzenie sprzętu Norconia Germany (czyt. chłamu) wiatrówkowego B-ileśtam o niskim numerze.
Troszkę mnie wk... takie kłamstwo, gdyż jest to zwykłe oszustwo, które winno być jak najbardziej karane. Wielu takie doświadczenie z B-ileśtam zniechęca do wiatrówkowania na dobre!
Walka ze sklepem na "m" to jak walka z wiatrakami i jedyne co mogę zrobić to napisać prawdę na forum czym tak naprawdę jest ów Norconia Germany i co wciska klientom ów sklep.

Otóż
Norconia germany http://www.norconia.de/nor_adre.htm
SMK http://sportsmk.co.uk/
są tylko dystrybutorami tzw wiatrówek "markowych", czyli chłamu oraz także nieco lepszych produktów z Chin!
Nie producentami jak sugerują sprzedawcy i reklamy sklepów!

Polskie TM Militaria i Kolter sprzedają importowany przez ww sprzęt o dumnych nazwach Norconia Germany i BMK

Jedynym epizodem ów produktów z "Germany" jest Hamburg, a dokładniej port przeładunkowy, gdzie kontenery z tym chłamem trafiają na ląd.

Podsumowując powtórzę i ostrzegam raz jeszcze potencjalnych nabywców!
Norconia Germany - nie jest wiatrówką niemiecką, lecz chłamem najniższej jakości z Chin!
BMK (british mark) - nie jest wiatrówką brytyjską (angielską) jak sugeruje sklep na "b" lecz produktem chińskim!

Tzw "eksperci" którzy je polecają i reklamują po prostu dostali pieniądze za okłamywanie nas, potencjalnych klientów.
Z takim sk... wygrać trudno!

Lecz zawsze możemy o tym pisać i ostrzegać przed błędem, co właśnie czynię.

Mam nadzieję iż dzięki temu co napisałem nikt nie dostanie dziś pod choinkę niespodzianki "germanki". :)
Wesołych świąt!
Obrazek
BMK40 by Hogan + Hawke Vantage 4-12x40 & BMK20 by JesperKyd + PP 3-12x42AO & MP61 + Mizugiwa 2.5-7x28 & Marksman 2004 & cdn... :)