FAC at 44

Wszystko co dotyczy wiatrówek PCP

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

woytan

Post autor: woytan »

marekpajer pisze:Tego lub Tych producentow wszyscy dobrze znamy :D
Myślę kolego że jeszcze nie mieliśmy okazji się poznać :!
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

Ja myślę że będzie dobrze jak cena będzie adekwatna do oferowanego produktu. Jeśli produkt jest bardzo dobry, do tego obsługa techniczna pod ręką to i cena nie może być najniższa. Zresztą to co dla jednego jest drogie dla dugiego już takie nie jest tak że jest to pojęcie względne. To jest hobby a hobby zawsze kosztuje.
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
ahaeel
Posty: 9
Rejestracja: 2011-02-03, 23:51
Lokalizacja: Jestes??

Post autor: ahaeel »

W FAC niedługo będą testy, oczywiście AT44-10 Long Premium. Dzis miałem okazję strzelić kilka razy w FACu, bez optyki z otwartych - rewelacja. Wcześniej pisałem , że jest tragedia. Albo nie potrafiłem się przyłożyc do strzału, albo lupa jest nie ok. Raczej to pierwsze bo nie bawiłem się wiatrówkami chyba z rok czasu :roll:
Gdyby ktoś z Panów mial dostęp do chrona - odkupię. Oczywiście to, że jestem w Holandii nie znaczy, że możecie mnie złoić z pieniędzy :lol: jeszcze mercedesem się nie wożę :lol:
buli121181
Posty: 20
Rejestracja: 2012-01-07, 16:03
Lokalizacja: Stąd

Post autor: buli121181 »

No to zaczynamy pierwsze strzelanie w tym roku pogoda zrobiła się cudowna :lol: w sam raz na strzelanie zero wiaterku słoneczko świeci bajka. Więc tak pozycja siedząca z podpórką ciśnienie w kartuszu od 180-160 barów po 10 strzałów na tarczę śrut EXACT 4.52mm śrut z nowej matrycy. Jak na weekendowego strzelca to chyba nieźle :oops: , choć na 50m to trochę słabo na EXACT HEAVY 4.52mm na 70 90m było podobnie niestety nie mam tarczy ani śrutu bo się skończył co myślicie ?
Obrazek
hatsan AT 44-10& 9-24x56OA Sharp Innova 1210
Awatar użytkownika
Cortez
Posty: 2099
Rejestracja: 2009-09-18, 10:11
Lokalizacja: Mokotów/Sadyba

Post autor: Cortez »

Ja myślę, że FAC w 4,5 mm - to nieporozumienie. Zresztą ogólnie FAC do tarczy....
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
stiven22
Posty: 209
Rejestracja: 2011-01-06, 13:09
Lokalizacja: Wilkowuje

Post autor: stiven22 »

A czemu by nie do tarczy niekiedy sportowe fury w garażu gniją :D
Air Arms s410f 4,5 mm +BKL 237 + Hawke varmint II 4-16x44 AO Mil Dot
Tomaszu
Posty: 12
Rejestracja: 2012-10-27, 12:55
Lokalizacja: Zachód

Post autor: Tomaszu »

Coś masz nie tak, ja na at44 w limicie mam lepsze skupienie.
Ostatnio zmieniony 2012-10-27, 15:39 przez Tomaszu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Tomaszu pisze:Coś masz nie tak, ja na at44 w limicie mam lesze skupienie.
... a może po prostu lepiej strzelasz :roll: ... buli sam o sobie napisał , że :
Jak na weekendowego strzelca to chyba nieźle
... i raczej wszystko jasne . A jak na weekendowego strzelca jest nieźle ...
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
witeg
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1288
Rejestracja: 2008-05-28, 14:18
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

Postuluję przyznać jakąś szufelkę ze szlachetnego kruszcu, za odgrzebanie po pół roku tematu celem stwierdzenia, że ma się "lesze skupienie".
Tomaszu
Posty: 12
Rejestracja: 2012-10-27, 12:55
Lokalizacja: Zachód

Post autor: Tomaszu »

Hiszpan63, Przyznaje że tak o tym nie pomyślałem, ale to przez to że tez strzelam niestety tylko w weekendy i to co gorsze nawet nie w każdy weekend. :-? Ale AT44 ma jednak dobre skupienie w limicie na 50m Baracudą Match można celnie strzelać w przedmiot wielkości 5zł. Tyle że opad już spory.

witeg, Miło że zwracasz uwagę na brak literki w moim poście. Już poprawiłem byś czuł się lepiej. Teraz będę bardziej zwracał uwagę na takie szczegóły, szkoda Tylko że w Twoim poście (pewnie nie tylko poście) brak faktycznej treści o jakimś pojęciu w odniesieniu do tematu.
Sprzedam AT44 L&W, cały komplet, informacje PW.