Pistolet Crosman Benjamin

Wszystko co dotyczy wiatrówek PCA

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
pala30
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1016
Rejestracja: 2011-04-23, 14:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: pala30 »

No nie tak do końca......a gdzie butla do tego .... :D :mrgreen: :>
za moją BSA wziąłem 800 stówek a za tą dałem 1100 + stówka paliwo bo byłem ją odebrać sam.No i za lunetkę po okazyjnej cenie zapłaciłem 130 złociszy.Moim zdaniem to nie fifti fifti. :/ :/ 800 =1330 nie zabardzo fifty fifti
Awatar użytkownika
januszmariusz
Posty: 2667
Rejestracja: 2008-07-07, 11:34
Lokalizacja: Przemyśl/Żurawica

Post autor: januszmariusz »

Nie pamiętam dokładnie oferty , chodz wiem że była z dodatkami , alllle jak się powiedziało A to B niestety też cza powiedzieć ;)
A to wszystko bajka , dasz radę , a tak faktycznie to Cię fajny MIKOŁAJ trafił :P
pozdrawiam Janusz
Crosman C1K77+PP 4x32 AO - Iż-38 klasic. B2 po remoncie i ma się dobrze
Nowy nabytek TYTAN GS-750 + Kandar 3-9x40
Awatar użytkownika
pala30
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1016
Rejestracja: 2011-04-23, 14:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: pala30 »

No wlaśnię gdyby nie idące święta już bym ja brał a tak muszę się wstrzymać.Ale nic straconego napewno za jakiś czas wypłynie na forum w dziale k/s :mrgreen:
Awatar użytkownika
DZIKIslupsk
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1180
Rejestracja: 2010-05-11, 18:16
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: DZIKIslupsk »

Jest na iwebie. Narobił mi smaka, ale pierwsze primo brak kasy, drugie primo "do ręki średniej", a ja mam raczej dużą :mrgreen:
Bo zaczyna się zabawa...
CZ 550 Ebony Edition + Swarovski Z4i 2,5-10x56
ZH 304 + Zeiss 2,5-10x52
Iż 12
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

DZIKIslupsk pisze:drugie primo "do ręki średniej", a ja mam raczej dużą
Zapewniam , że spokojnie pasuje również do "raczej dużej" .. :mrgreen: .. miałem "toto" w ręku i mimo średniej dłoni , byl za duży odstęp od półki .. ;)
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
cheng13
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 648
Rejestracja: 2010-10-24, 10:37
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: cheng13 »

...rękę zawsze można troche przerobić.....zmodyfikować, znaczy, to raczej nie problem :P
A pistolet zacny, orzeszek jest piękny :) Mateusz, bierz kredyt u siostry i kupuj póki jest okazja !
orzeszki....koniecznie :)
mbs
Posty: 8
Rejestracja: 2012-09-06, 01:14
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mbs »

No dobra - zabawka wygląda ślicznie, mam nadzieję, że podcięcia w rękojeści pasują do dłoni użytkownika.
Ale ja wszedłem tu nie dla komplementowania wykonawcy tego przeobrażenia.
Czytałem kilka lat temu jak właśnie Crosman 1377 bez kompleksów konkuruje na stanowych mistrzostwach USA - wiem, że co nieco trzeba doszczelnić, poprawić i robi się z niego całkiem przyzwoity pistolet sportowy, który jak widać wyżej wyglądać może tak, że szczęka opada.

Interesuje mnie jednak trwałość tej zabawki - skoro występuje obudowa zamka w wersji stalowej (http://www.crosman.com/gear/custom/1377SBPK),
to znaczy, że z czasem będzie trzeba to wymienić...
Jak jest z całą resztą?