Sharp Innova 1110

Wszystko co dotyczy wiatrówek PCA

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
JesperKyd
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3004
Rejestracja: 2010-01-09, 11:03
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: JesperKyd »

maximus pisze:Ale SS ma AO (lub sf)
Wiem o tym.
Tylko że pierścień AO umieszczony w takim miejscu...
wielu może zmylić.
Dlatego dopisałem <żart>

PS. Też wolę Leapersa od DOC'a. :)
BMK40 by Hogan + Hawke Vantage 4-12x40 & BMK20 by JesperKyd + PP 3-12x42AO & MP61 + Mizugiwa 2.5-7x28 & Marksman 2004 & cdn... :)
Awatar użytkownika
Kombat69
-#Brązowy Dobromir
-#Brązowy Dobromir
Posty: 485
Rejestracja: 2009-02-21, 21:52
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Post autor: Kombat69 »

O to właśnie chodzi ! :)
Każdy ma troszkę inne "oko" , tu masz najlepszy przykład , Koledze Krystianowi nie bardzo pasuje obraz DELTA OPTICAL CLASSIC , ale świetnie mu się patrzy przez 3-9x40 Leapersa (czy tam 3-9x... - w stopce ma kolega aktualnie) , a mi na odwrót . I nie jest to zapewne odosobniony przypadek różnicy zdań względem konkretnej optyki.
Ilu strzelców tyle opinii , dla tego warto samemu spojrzeć przez kilka szkieł dostępnych w założonym budżecie i samemu ocenić co dla "mnie" jest lepsze, jeżeli tylko jest okazja, o czym już wcześniej pisałem.
Pozdrawiam Serdecznie!
Kombat69
Obecnie na stanie:
HW95k by' Hogan + SMOP25C + DOC
HW50S by' Hogan + AG-25M412 + DOC
HW30S by' Hogan + PP 4x32 AO
Norica Sport :)
Iż 38 Bakielit +drewno :)
Diana mod.3
Record LP-77 "Żyw"
Browning Buck Mark URX
Awatar użytkownika
tregarth
Posty: 1204
Rejestracja: 2009-07-29, 16:01
Lokalizacja: Piła

Post autor: tregarth »

A ja mam DOE za które dałem 169zł z 2-letnią gwarancją i jestem wybitnie zadowolony,
Po zmroku nie strzelam, ciemnego lasu się boję ;), do HFT zbytni trzęsą mi się kończyny a AO mi zbędne bo i tak mam oczy koślawe i nic na to nie pomoże :)
A lupka jest zaje...fajna
Patrzałem przez Leapers'a kumpla i ni chu chu mi nie podszedł,
Masz okazję popatrzeć - zrób to!
Awatar użytkownika
vipeminem
Posty: 55
Rejestracja: 2011-10-17, 17:12
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: vipeminem »

Dziś tak sobie strzelałem na nowym śrucie i wszystko ok, aż nagle nie wiedzieć czemu karabinek przestał strzelać. Okazało się, że dziwnym trafem śrut został w lufie i nie mógł się wydostać :D Drutem go wypchałem jakimś cudem, ale się zdenerwowałem przy tym trochę bo karabinek mam zaledwie 4 dni, a on już nie działa :D
Kupiłem sobie dziś śrut, ale nie ten, który Wy polecaliście czyli KTK lub Crosman Pointed. Kupiłem sobie Gamo- Master Point. Dobrze się z nich strzela, ale zauważyłem szybki opad tego śrutu. Następnym razem kupię Crosman Pointed :) Dziś nie kupiłem ponieważ w sklepie nie było -.-
Sorki, że tak chaotycznie napisane xd
"Nie ma czegoś takiego jak przyjacielski ogień"
"Każda chwila to kolejna szansa" ~ Eminem
Awatar użytkownika
AdamWawa
Posty: 2231
Rejestracja: 2011-04-14, 07:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: AdamWawa »

Duży opad... hmm... a na ile zerowałeś lupkę i napisz na ile którym dotem celujesz w cel, wtedy będzie można myśleć, czy za duży opad. Co do śrutu to jeśli waga podobna do Crosmana, to i opad będzie podobny, najwyżej Crosmanem skupienie będzie lepsze. Ja dziś swojego Sharpa poczyściłem i córa uczy się go pompować :mrgreen: , jestem pod wrażeniem, bo 3 pompnięcia daje radę.
Awatar użytkownika
vipeminem
Posty: 55
Rejestracja: 2011-10-17, 17:12
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: vipeminem »

Nie będę zakładał nowego tematu bo to ma związek z moim sharpikiem 1110 4,5. Jaki polecacie dobry wycior? Chcę kupić wycior, ale nie wiem jaki i jaki będzie dobry do czyszczenia mojej plujki.
Ponadto chciałbym rozkręcić mój karabinek żeby zapoznać się z nim bardziej. Chciałbym wiedzieć co do czego i jak :) Ma ktoś jakieś projekty tego karabinka? jakiś przekrój graficzny ect? Szukałem, ale nie znalazłem... Może źle szukam.
"Nie ma czegoś takiego jak przyjacielski ogień"
"Każda chwila to kolejna szansa" ~ Eminem
Awatar użytkownika
forestkorsze
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2430
Rejestracja: 2007-11-01, 00:54
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE

Post autor: forestkorsze »

Karabinek jest bardzo prosty do rozebrania,nic tam skomplikowanego nie ma . Wycior moim zdaniem i nie tylko jest zbędny do wiatrówki,
co Ty chcesz tam czyścić ??
Na forum są fotki i opisy jak rozebrać i co ulepszyć w szarpiku , poszukaj w temacie http://nasze-wiatrowki.pl/viewtopic.php?t=1623 , tu ja coś naskrobałem http://nasze-wiatrowki.pl/viewtopic.php ... c&start=45
[scroll]# GAMO FALCON # SLAVIA 634#[/scroll]
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

Wycior raczej nie jest przyjacielem wiatrówki. Raz na sezon przeczyść przecierakami filcowymi.
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 3996
Rejestracja: 2008-11-07, 23:22
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście

Post autor: Starszy_Pan »

Tak dla przypomnienia wrzucam:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Sharp 1210+Barska 3-12x40AO; Iż61 CPR2*+CCCP; Iż 61 CPR1 + kolimator, Gamo Compact; Iż38
*/ CPR=CustomPabloRudnik
sobee
Posty: 6
Rejestracja: 2012-11-02, 18:46
Lokalizacja: Tarnów - małopolskie

Post autor: sobee »

dzięki wielkie, przyda się na pewno
sharp 1210, ZOS 3-9x40E