Rozbudzić pasję i miłość do strzelectwa

Wszystko co dotyczy naszych dmuchawek

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
LocutusBorg
Posty: 585
Rejestracja: 2010-08-09, 11:02
Lokalizacja: Radom

Post autor: LocutusBorg »

No, nie chciałem tak Ci wyskakiwać, co byś sobie nie pomyślał źle o mnie, ale... córkę masz udaną (o i tak niech może zostranie :P ). I to mówię po spojrzeniu na ta miniaturkę zdjęcia, bo jakoś nie chce się otworzyć większe :P
Slavia 634 + PP 6x40
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

LocutusBorg pisze:No, nie chciałem tak Ci wyskakiwać, co byś sobie nie pomyślał źle o mnie, ale... córkę masz udaną (o i tak niech może zostranie ). I to mówię po spojrzeniu na ta miniaturkę zdjęcia, bo jakoś nie chce się otworzyć większe
No , to myślę Konrad , że dokładnie rozwiałem Twoje "wątpliwości" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jak widziałeś , wszystko jest już na Forum , tylko trzeba pogrzebać :P I właśnie o takim stanie rzeczy pisałem ; manicur , lakier , fryzura , szpilki ... eeeech , gdzie tam strzelanie ...
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
DZIKIslupsk
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1180
Rejestracja: 2010-05-11, 18:16
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: DZIKIslupsk »

LocutusBorg pisze:Jak ja bedę miał córkę (może kiedyś :P) to z bronią bedzie obeznana, choćby na siłę :mrgreen: Każdą możliwą :P
Ze mną nie mieli takiego problemu. :D Od zawsze kochałem kocham i kochać będę broń. Wszyscy chłopcy kochali auta, albo roboty. Ja jeden nie. :mrgreen:
Bo zaczyna się zabawa...
CZ 550 Ebony Edition + Swarovski Z4i 2,5-10x56
ZH 304 + Zeiss 2,5-10x52
Iż 12
Awatar użytkownika
LocutusBorg
Posty: 585
Rejestracja: 2010-08-09, 11:02
Lokalizacja: Radom

Post autor: LocutusBorg »

Hiszpan63 pisze:No , to myślę Konrad , że dokładnie rozwiałem Twoje "wątpliwości"
Ja nadal w szoku jestem (pozytywnym oczywiście) :D
Hiszpan63 pisze:I właśnie o takim stanie rzeczy pisałem ; manicur , lakier , fryzura , szpilki ... eeeech , gdzie tam strzelanie ...
Zerwij rano w niedzielę, bojówki na tyłek, za głowę i na strzelnicę :mrgreen: A w razie co na uczuciach zagraj: "no wiesz co, taty nie kochasz, pobyć z nim nie chcesz, tradycji rodzinnych kultywować" itp :P Ewentualnie powiedz, że koledzy powiedzieli, że ładnie wygląda jak strzela - może to ją weźmie, hehe...


PS. Przemku, tego czegoś, o czym rozmawialiśmy przez telefon, nie znalazłem - 20 stron w jedną i w drugą przewaliłem, ale nie ma, tudzież w nadmiarze informacji linka nie zauważyłem, ale nic to :) Ot, całą imprezę chciałem "z daleka" chociaż obejrzeć :P Ha, ciekawość ludzka :D
Slavia 634 + PP 6x40
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

LocutusBorg pisze:PS. Przemku, tego czegoś, o czym rozmawialiśmy przez telefon, nie znalazłem - 20 stron w jedną i w drugą przewaliłem, ale nie ma, tudzież w nadmiarze informacji linka nie zauważyłem
Ja znalazłem , niestety link został usunięty przez użytkownika :( ... jest informacja ...
LocutusBorg pisze:Zerwij rano w niedzielę, bojówki na tyłek, za głowę i na strzelnicę A w razie co na uczuciach zagraj: "no wiesz co, taty nie kochasz, pobyć z nim nie chcesz, tradycji rodzinnych kultywować" itp
To niestety nie w stosunku do Gabrysi :mrgreen: Ona ma za sobą strzelanie , 2 skoki razem ze mą na spadochronie :P , więc nie mogę wybierać za nią priorytetowych zainteresowań... mnie wystarczy , że daje sobie radę w każdych okolicznościach i od czasu do czasu pojedzie ze mną na Michałowice postrzelać ...
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)