Sharp Innova 1210+ Lista chętnych na korpus

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Rekinblu pisze:jak ruski disel ,ale lepiej późno niż wcale
... akurat :/ .. te palą lepiej niż te 'inne' badziewia europejskie :P
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Rekinblu
Posty: 60
Rejestracja: 2011-09-29, 07:24
Lokalizacja: Lubelskie

?

Post autor: Rekinblu »

Mam pytanie czy ktoś wymieniał już uszczelkę tłoka tą miseczkę ?. Bo nigdzie nie znalazłem jak ją wymienić
Awatar użytkownika
citmaster
Posty: 199
Rejestracja: 2010-03-21, 23:04
Lokalizacja: z Chin

Post autor: citmaster »

Ona jest wsadzana jak korek do szampana, gniazdo w tłoczysku ma taki rand od wewnątrz, a tłoczek chyba taki frezik - ogólnie ciężko wyjąć - ja raz naderwałem go :-?
At 44 BP .177 & Leoś 4,5-14x50 SF
http://www.youtube.com/watch?v=K1t4pGxYG0o
Rekinblu
Posty: 60
Rejestracja: 2011-09-29, 07:24
Lokalizacja: Lubelskie

uff

Post autor: Rekinblu »

A więc kontra 2 tubusu dokręcona teraz raczej nie ruszy. Lekka poprawka korpusu poprawiająca wkładanie śrutu.
Obrazek
W następnych sztukach również wyfrezowanie popychacza przesunę do tyłu aby fifka popychacza chowała się bardziej będzie jeszcze lepsze ładowanie śrutu.

Tłoczek:
Obrazek
myślę że tak jest jak nie to niech ktoś wklei rysunek albo zdjęcie proszę, a mam kupione takie gumki
Obrazek Obrazek
i chyba bez kombinowania nic z wymiany nie będzie.
A tak wygląda uszczelniona tylna część zaworka, i ja też mogę zrobić
Obrazek Obrazek

Jutro, ooo kurde właściwie dzisiaj jak będzie pogoda spróbuje zrobić test strzałów z imadła :shock:
Awatar użytkownika
citmaster
Posty: 199
Rejestracja: 2010-03-21, 23:04
Lokalizacja: z Chin

Post autor: citmaster »

Jak już pisałem gdzieś wcześniej miałem takie tłoczki miseczki, ale szybko sie wytarły z jednego boku. Nalazłem stare poniszczone tłoczysko to zrobiłem fotki jakieś

Obrazek Obrazek
At 44 BP .177 & Leoś 4,5-14x50 SF
http://www.youtube.com/watch?v=K1t4pGxYG0o
Rekinblu
Posty: 60
Rejestracja: 2011-09-29, 07:24
Lokalizacja: Lubelskie

:D

Post autor: Rekinblu »

Tarcze wkleiłem na osobnym temacie aby nie robić oftopa za bardzo, dla chętnych
http://nasze-wiatrowki.pl/viewtopic.php?t=5663

Korpusy jak nic nie stanie na przeszkodzie to w przyszłym tygodniu będą skończone.
Rekinblu
Posty: 60
Rejestracja: 2011-09-29, 07:24
Lokalizacja: Lubelskie

Już tuż, Tuż

Post autor: Rekinblu »

No prawie skończone. Myślę że w tym tygodniu dam zdjęcia gotowych zestawów. I mała poprawka albo raczej usprawnienie, podfrezowanie korpusu od góry przy porcie ładowania jak na zdjęciu zaznaczyłem .Ma to na celu jeszcze lepsze ułatwienie wkładania śrutu. Na Rosyjskim forum w kilku schematach widziałem takie wyfrezowanie i myślałem po co marnują około 1 cm mocowania pod lunetę (teraz już wiem dla czego). Mam grube palce i tam zaczepiam palcem wskazującym . Po podfrezowaniu palec będzie tam wchodził. Napiszcie co o tym sądzicie. A :D i lepiej ósemkę skręciłem , gwint M5 urwałem no i mam już M6 :mrgreen:
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
arend
Posty: 62
Rejestracja: 2010-03-29, 21:06
Lokalizacja: z Łomianek

Post autor: arend »

Mi akurat większe wycięcie pasuje. Standardowe jest zbyt wąskie do wygodnego ładowania śrutu.
ranger .45, Navy .36
sharp innova 1210 4.5mm (we dzewnie) + DOE 3-9x40
i dużo sześciomilimetrówek
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 3996
Rejestracja: 2008-11-07, 23:22
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście

Post autor: Starszy_Pan »

Rekinblu pisze:No prawie skończone. Myślę że w tym tygodniu dam zdjęcia gotowych zestawów.
No i :?
Sharp 1210+Barska 3-12x40AO; Iż61 CPR2*+CCCP; Iż 61 CPR1 + kolimator, Gamo Compact; Iż38
*/ CPR=CustomPabloRudnik
_GrAz_
Posty: 34
Rejestracja: 2012-03-26, 19:32
Lokalizacja: Łódź

Post autor: _GrAz_ »

Jak tam spawa, może ktoś podejmie się zrobienia nawet prototypowego korpusu? Poszukuję też Ósemki gdyby ktoś miał.
Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 3996
Rejestracja: 2008-11-07, 23:22
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście

Post autor: Starszy_Pan »

OT:
_GrAz_ pisze:Jak tam spawa, może ktoś podejmie się zrobienia nawet prototypowego korpusu? Poszukuję też Ósemki gdyby ktoś miał.
Pozdrawiam,
Witaj nowy kolego ;)
Witamy się tutaj:
http://nasze-wiatrowki.pl/viewforum.php?f=18
Sharp 1210+Barska 3-12x40AO; Iż61 CPR2*+CCCP; Iż 61 CPR1 + kolimator, Gamo Compact; Iż38
*/ CPR=CustomPabloRudnik
_GrAz_
Posty: 34
Rejestracja: 2012-03-26, 19:32
Lokalizacja: Łódź

Post autor: _GrAz_ »

Panie kolego ja na forum już od dawien dawna tylko że na tamtym koncie się zalogować nie mogę, tak czy inaczej wracając do tematu jak sprawa wygląda?
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 3996
Rejestracja: 2008-11-07, 23:22
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście

Post autor: Starszy_Pan »

_GrAz_ pisze:Panie kolego ja na forum już od dawien dawna tylko że na tamtym koncie się zalogować nie mogę, tak czy inaczej wracając do tematu jak sprawa wygląda?
To zwróć się kolego do Adminów :! Napewno pomogą.
Sharp 1210+Barska 3-12x40AO; Iż61 CPR2*+CCCP; Iż 61 CPR1 + kolimator, Gamo Compact; Iż38
*/ CPR=CustomPabloRudnik
Rekinblu
Posty: 60
Rejestracja: 2011-09-29, 07:24
Lokalizacja: Lubelskie

ech

Post autor: Rekinblu »

No robi się ale cierpliwości proszę 3 prawie skończone na 15 mam materiał kupiony , mam dużo roboty poza tym hobby. Jest nowa poprawka w popychaczu podtoczenie w czole na oring teraz ciśnienie z nad limitowych nie wydmucha oringa (sprawdzone ) :) . Jak ktoś chce samą ósemkę to na PW prosze. A i nowy tłumik zrobiony w kooperacji z kolegą z Świdnika pięknie tłumi strzały może nagram video dla ilustracji bez i z tłumikiem .
Awatar użytkownika
piotrpek
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 519
Rejestracja: 2008-02-05, 19:18
Lokalizacja: Wrocław okolice

Post autor: piotrpek »

Czekam z niecierpliwością na pierwsze seryjne :mrgreen:
Crosman 3576, 2xŁucznik KL.170, PRO77, Lider S-9, Sharp Innova 1210+Delta 3-9x40