Wiatrówka w cenie ok 300zl dla nowicjusza

Wszystko co dotyczy naszych dmuchawek

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
daNeczek
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 199
Rejestracja: 2014-08-11, 21:31
Lokalizacja: z Rynku na wyspie

Post autor: daNeczek »

kkkaczmarekkk pisze:sprzęt używany na zbyciu
Hatsan Striker Edge z pudełka do polubienia
Wszystko już było - rzekł Ben Akiba
szybki_ziutek
Posty: 7
Rejestracja: 2015-03-18, 18:21
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szybki_ziutek »

No i Hiszpan nie odpisywał to kupiłem Hatsana 80 I generacji i nie żałuję jak narazie.

Sprzęt używany, ale za tą cenę cudów się spodziewać nie można - w każdym razie brak usterek zewnętrznych jakichś poważnych - nie działa mi blokada spustu (ale może to i lepiej) + wydaje mi się, że jest za głośny przy uchu. W każdym razie weekend spędziłem na molestowaniu puszek po piwie, które sprawiło mi wielką radochę, a i tarczę musiałem pomolestować bo były właściciel nie wyzerował lub samo się spsuło (możliwe, że to drugie bo w niedzielę coś za wysoko się strzelało ale nie zerowałem bo wiało dość mocno). Ogólnie sprzęt jak narazie wart swojej ceny, na 30 metrów to i w 10 wielkości korka od butelki kilka razy trafiłem, a z puszek to wychodzi masakra... będę musiał znaleźć coś innego do rozbijania. A i chyba w lunetę będę musiał zainwestować bo 4x32 wydaje mi się troszkę za małe na 30m, chyba że sądzicie inaczej?
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

szybki_ziutek pisze:No i Hiszpan nie odpisywał
... aaaaaa ... to ja byłem zainteresowany ?? :shock: :shock: Ty nie masz czasu przyjechać , zadzwonić , napisać , a chcesz żebym ja swój czas wolny poświęcał ??

Kupiłeś , to kupiłeś ... widzę , że radość daje , to się póki co baw ... Powiększenie x4 do 30m to świat i ludzie . Jest szansa , że skoro trzyma zero , to jeszcze pożyje . Zainwestuj w serwis. Optyka później .
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
kkkaczmarekkk
Posty: 3
Rejestracja: 2015-03-28, 12:09
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kkkaczmarekkk »

daNeczek pisze:
kkkaczmarekkk pisze:sprzęt używany na zbyciu
Hatsan Striker Edge z pudełka do polubienia
Może jakaś oferta ?
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

kkkaczmarekkk pisze:Może jakaś oferta ?
... 250 zł + wysyłka ...
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
daNeczek
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 199
Rejestracja: 2014-08-11, 21:31
Lokalizacja: z Rynku na wyspie

Post autor: daNeczek »

Hiszpan63 pisze:...
tak właśnie
Wszystko już było - rzekł Ben Akiba
szybki_ziutek
Posty: 7
Rejestracja: 2015-03-18, 18:21
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szybki_ziutek »

He, he... Panie Hiszpan... cza się będzie umówić na przegląd bo jednak taka perełka z niego nie jest :(

Ale pytanie apropo optyki teraz mam, to jest Sutter 4x32, wiem, że bestia z tego nie jest ale mam jedno pytanie, jak ustawiam zero na powiedzmy 20m to jest ok, ale już na 35-40m ściąga w lewo (szlak, zawsze w lewo, znajomym też!?) ściąga. Klikam na lunetce w prawo, no i ten sam problem, na taką samą odległość w prawo niesie = Czy to jest problem mocowania lunety czy bardziej samej lunety, że nie ogarnia na większe odległości?
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

szybki_ziutek pisze:He, he... Panie Hiszpan... cza się będzie umówić na przegląd bo jednak taka perełka z niego nie jest
... się nie umawiaj :P ... kup drugi , dobry karabin III generacji ... To co napisałeś o nim na PW + serwis wyjdzie drożej niż nowy lub używany ,sprawdzony karabin.
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2877
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: Filo »

były właściciel nie wyzerował lub samo się spsuło (możliwe, że to drugie bo w niedzielę coś za wysoko się strzelało
Wystarczy zmienić śrut i zerować trzeba od początku . Tylko przypadkiem zerowania się nie powtórzy .
waga71111
Posty: 3
Rejestracja: 2015-06-07, 18:56
Lokalizacja: Lubicz Górny

Post autor: waga71111 »

Dzień dobry jestem nowy. Szukałem wiatrówki , która będzie mi odpowiadać i natknołem się na : http://www.goods.pl/product/description ... XWLPc_tmko oraz http://www.arobron.pl/wiatrowka-cz-slav ... 10891.html Co o nich sądzicie i czy nie są to chińskie podrubki a je
żeli tak to gdzie kupić SALVIE orginalną ?
photochem
Posty: 98
Rejestracja: 2014-06-30, 20:21
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: photochem »

waga71111 pisze:Dzień dobry jestem nowy. Szukałem wiatrówki , która będzie mi odpowiadać i natknołem się na : http://www.goods.pl/product/description ... XWLPc_tmko oraz http://www.arobron.pl/wiatrowka-cz-slav ... 10891.html Co o nich sądzicie i czy nie są to chińskie podrubki a je
żeli tak to gdzie kupić SALVIE orginalną ?
Rzadko kiedy w tak krótkim poście można znaleźć tyle błędów - zarówno ortograficznych jak i interpunkcyjnych...
a niech tam, teraz ja wyjdę na czepliwego tetryka i purystę językowego :mrgreen:
HW97k (Dębowy) + DOT 4-16X42| Gamo PR45
Awatar użytkownika
AdamWawa
Posty: 2231
Rejestracja: 2011-04-14, 07:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: AdamWawa »

Zoraki HP 01, Sharp Tiger, IŻ 61 carbon design + M/S ...
---Przepraszam za swoje skandaliczne zachowanie na Bemowie i obiecuję, że to się więcej nie powtórzy.
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

photochem pisze: teraz ja wyjdę na czepliwego tetryka i purystę językowego
...nie, nie wyjdziesz...a przy okazji - kto to jest ta "waga", bo raczej się nie przedstawiał ?...i wjechał w obcy temat, nie czytając ani słówka...
waga71111
Posty: 3
Rejestracja: 2015-06-07, 18:56
Lokalizacja: Lubicz Górny

Post autor: waga71111 »

Odpowiem na twoje pytania : 1 Nazywam się Filip 2 Trochę czytałem .... [/quote]
Awatar użytkownika
Rzułf
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 371
Rejestracja: 2013-02-17, 01:44
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Rzułf »

waga71111 pisze:Trochę czytałem ....
Taką mamy zasadę, że jak nowy do nas przychodzi, to jego pierwszym post powinien być w tym dziale - ładnie się przywitaj, napisz kilka słów o sobie - bez tego nikt nie będzie Cię tu poważnie traktował. No i popracuj nad bykami - pisanie posta to nie gadu gadu czy inny czat fejsbukowy - tu masz czas na sprawdzenie i poprawienie błędów - nikomu się krzywda nie stanie jak wyślesz posta te kilka minut później. Jak nam będziesz sadził bykami po oczach, to się nie wypłacisz, bo Cię pozwiemy o odszkodowania za straty spowodowane odcyfrowywaniem tego co żeś nasmarował. I nie marudź, że nie, bo te kilka zasad cholernie pomaga we wspólnym funkcjonowaniu na forum.
[center]
:mrgreen: TX 200 Mk3 + Bushnell Legend 5-15x40 AO :mrgreen:

:mrgreen: Silny jak lis, sprytny jak tur, szybki jak żółw :mrgreen:

Sygnatóra zastempcza.[/center]