Oklejanie wiatrówki taśmą MFH

Wszystko co dotyczy naszych dmuchawek

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
Negza
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 340
Rejestracja: 2007-11-07, 14:26
Lokalizacja: Miechów

Post autor: Negza »

Prawdę mówiąc, wszelka taktyczność w kontekście wiatrówek mnie śmieszy.
Tylko proszę mnie źle nie zrozumieć. Wykorzystanie strojów, na których nie widać zabrudzeń i się nie targają w krzakach, uważam za normalne, ale przebieranie się za snajpera z owiniętym taktycznością karabinem, to dziecinada.

Edycja: ort.

[ Komentarz dodany przez: Rlyeh: 2014-12-23, 17:12 ]
Wpisy odbiegające od tematu (nawet jak na nasze standardy) wydzielone do tematu:
http://nasze-wiatrowki.pl/viewtopic.php?t=8303

Trzymajmy się od teraz zagadnień taktycznych...
Ostatnio zmieniony 2014-12-23, 16:38 przez Negza, łącznie zmieniany 2 razy.
Wiatrówki różne
Awatar użytkownika
AdamWawa
Posty: 2231
Rejestracja: 2011-04-14, 07:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: AdamWawa »

E... tam, ogólnie nie czaicie klimatu, leżymy 2 dni bez ruchy, czekamy w kamuflażu na cel, lejemy i s...my pod siebie ... mijają kolejne godziny ... skupienie zaciska zwieracze... dzień... noc... my i nasza wiatrówka... kolejna doba ... widzimy cel ... niestety paralaksa nie pozwala zdjąć celu ... kolejna godzina ... i jest ... ten wymarzony ... wspaniały ... wyłonił się z cienia ... najpierw czerń, a zaraz po nim ... okrągła wspaniała KZ !!! I już jesteśmy w ekstazie !!! Tak to ona- nasz wymarzony cel !!! Nasz obiekt westchnień ... strzelamy i ... kładziemy dziada !!! A wszystko dzięki ??? Oczywiście !!! Oklejonej flincie i ubraniu w kamuflaż !!! Ave !!!
Zoraki HP 01, Sharp Tiger, IŻ 61 carbon design + M/S ...
---Przepraszam za swoje skandaliczne zachowanie na Bemowie i obiecuję, że to się więcej nie powtórzy.
Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2877
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: Filo »

AdamWawa pisze:E... tam, ogólnie nie czaicie klimatu, leżymy 2 dni bez ruchy, czekamy w kamuflażu na cel, lejemy i s...my pod siebie ... mijają kolejne godziny ... skupienie zaciska zwieracze... dzień... noc... my i nasza wiatrówka... kolejna doba ... widzimy cel ... niestety paralaksa nie pozwala zdjąć celu ... kolejna godzina ... i jest ... ten wymarzony ... wspaniały ... wyłonił się z cienia ... najpierw czerń, a zaraz po nim ... okrągła wspaniała KZ !!! I już jesteśmy w ekstazie !!! Tak to ona- nasz wymarzony cel !!! Nasz obiekt westchnień ... strzelamy i ... kładziemy dziada !!! A wszystko dzięki ??? Oczywiście !!! Oklejonej flincie i ubraniu w kamuflaż !!! Ave !!!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Adaś , ty to masz pomysła , może byś jakiś scenariusz komediowy wypocił ?
Awatar użytkownika
AdamWawa
Posty: 2231
Rejestracja: 2011-04-14, 07:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: AdamWawa »

E, tam sam ma IŻa w karbonie, ale to dla tego, że takiego kupiłem i za leniwy jestem aby to zrywać :mrgreen: Scenariusza pisać nie będę, bo każdy by tak na zawodach się zasadzał :mrgreen:
Zoraki HP 01, Sharp Tiger, IŻ 61 carbon design + M/S ...
---Przepraszam za swoje skandaliczne zachowanie na Bemowie i obiecuję, że to się więcej nie powtórzy.
Awatar użytkownika
daNeczek
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 199
Rejestracja: 2014-08-11, 21:31
Lokalizacja: z Rynku na wyspie

Post autor: daNeczek »

A ja uważam, że wszelki kamuflaż jest potrzebny!!!
Przecież jakby co (no te wiszące w powietrzu konflikty - chociaż ostatnio jeden na Kubie zdjęli) to najpierw wezmą weteranów szczelań wszelakich jako snajperów. Przeszkolą na ostrą i Poooooooooszłoooooooooo. Będzie jak napisał AdamWawa.
Więc czeba przyzwyczajać się powolutku do kamuflażu. A i jedna panienka zaszczeliła niedźwiedzia z wiatrówki.
Ja tam na wszelki wypadek czytam Martina Peglera.
Bądź gotów!!!!!!!!!!! i szkól się!!!!!!!!!!!!
Co ja godom - kamufluj się!!!!!!!!!!!
Wszystko już było - rzekł Ben Akiba
Awatar użytkownika
Cortez
Posty: 2099
Rejestracja: 2009-09-18, 10:11
Lokalizacja: Mokotów/Sadyba

Post autor: Cortez »

Tylko na zawodach nie leży się w przyczajce przez dwa dni...i raczej nikt nie robi pod siebie. :P Kamuflaż nikogo nie obchodzi - nawet jeśli karabinek i strzelec byliby całkowicie niewidoczni... :mrgreen:
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
AdamWawa
Posty: 2231
Rejestracja: 2011-04-14, 07:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: AdamWawa »

daNeczek pisze:A ja uważam, że wszelki kamuflaż jest potrzebny!!!
Przecież jakby co (no te wiszące w powietrzu konflikty - chociaż ostatnio jeden na Kubie zdjęli) to najpierw wezmą weteranów szczelań wszelakich jako snajperów. Przeszkolą na ostrą i Poooooooooszłoooooooooo. Będzie jak napisał AdamWawa.
Więc czeba przyzwyczajać się powolutku do kamuflażu. A i jedna panienka zaszczeliła niedźwiedzia z wiatrówki.
Ja tam na wszelki wypadek czytam Martina Peglera.
Bądź gotów!!!!!!!!!!! i szkól się!!!!!!!!!!!!
Co ja godom - kamufluj się!!!!!!!!!!!
Taa, święta prawda, ja też zacząłem kamuflować, najpierw alkohol na Święta, a teraz ... bigos, kiełbasę i śledzie ( trzeba czymś te kilka litrów przekąsić ). Chłopy kamuflujmy co się da !!!
Piotrek, Ty to taki normalnie- " profesjonalista - sztampowiec ", a jakbyś się lepiej ukrył, to i wynik byłby lepszy :P
Zoraki HP 01, Sharp Tiger, IŻ 61 carbon design + M/S ...
---Przepraszam za swoje skandaliczne zachowanie na Bemowie i obiecuję, że to się więcej nie powtórzy.
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

Chyba zbyt dosłownie wzięliście "Trzymajmy się od teraz zagadnień taktycznych..." :P
Awatar użytkownika
JesperKyd
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3004
Rejestracja: 2010-01-09, 11:03
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: JesperKyd »

Wojskowe ciuchy to dobra sprawa. Sam różne sorty posiadam, zarówno jasne jak i ciemne. Na lato i zimniejsze pory roku. Posiadam nawet zakamuflowany nóż i widelec (niezbędnik) na wypady na strzelnicę. :)
A jeśli ktoś chce sobie owinąć wiatrówkę taśmą maskującą dla ochrony lub samego wyglądu, to czemu nie.
Nie będę miał nawet nic przeciwko jeśli ktoś obok mnie się w "gilu" pojawi. Jego sprawa.

Obrazek


PS. Właśnie przygotowuję się do maskowania osady olejem. :) Środki odpowiednie już zakupione.
BMK40 by Hogan + Hawke Vantage 4-12x40 & BMK20 by JesperKyd + PP 3-12x42AO & MP61 + Mizugiwa 2.5-7x28 & Marksman 2004 & cdn... :)
Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2877
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: Filo »

AdamWawa pisze:E, tam sam ma IŻa w karbonie, ale to dla tego, że takiego kupiłem i za leniwy jestem aby to zrywać
Miałem twojego IŻa w rękach i obrzydzenia nie czułem . Ten design do IŻa jak najbardziej pasuje . Potrzebowałem okleić , lub pomalować ocynkowaną butlę paintbolową do mojej AR2079A . W firmie sprzedającej obowiązuje minimalka 0,5 mb. z rolki . Mogę resztę pociąć na format A4 i sprzedać po kosztach + koszt wysyłki . Koszt obliczę i zainteresowanym podam .
Awatar użytkownika
AdamWawa
Posty: 2231
Rejestracja: 2011-04-14, 07:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: AdamWawa »

Daniel, ja tak na grzyby chodzę :mrgreen:
Zoraki HP 01, Sharp Tiger, IŻ 61 carbon design + M/S ...
---Przepraszam za swoje skandaliczne zachowanie na Bemowie i obiecuję, że to się więcej nie powtórzy.
Awatar użytkownika
JesperKyd
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3004
Rejestracja: 2010-01-09, 11:03
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: JesperKyd »

Ja bym zabrał ze dwa arkusze, jakby co.
AdamWawa pisze:Daniel, ja tak na grzyby chodzę :mrgreen:
Obrazek
BMK40 by Hogan + Hawke Vantage 4-12x40 & BMK20 by JesperKyd + PP 3-12x42AO & MP61 + Mizugiwa 2.5-7x28 & Marksman 2004 & cdn... :)
Awatar użytkownika
Michał
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2652
Rejestracja: 2009-08-25, 13:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Michał »

AdamWawa pisze:Chłopy kamuflujmy co się da
Adam,wiesz ja zakamuflowałem coś w tamtym roku,do dziś nie wiem co... :P :P :P
...moim zdaniem kamuflaż bardziej przydaje się grupom ASG,no ale jeśli ktoś się uprze na taśmę,folię,elementy worka jutowego... to jego brocha... kto bogatemu zabroni... :P Ale tak szczerze to polimer zakamuflować to jeszcze dopuszczalne ale zacne drewienko to już profanacja.
HW97 .177,Remington Summit .177,Lov2 .177,C 2240 .177-Walther 2x20,Colt 1911,Hatsan 135 .22,CP1-M .177,CP1 .177,SPA p10 .22
Awatar użytkownika
AdamWawa
Posty: 2231
Rejestracja: 2011-04-14, 07:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: AdamWawa »

Michał pisze:
AdamWawa pisze:Chłopy kamuflujmy co się da
Adam,wiesz ja zakamuflowałem coś w tamtym roku,do dziś nie wiem co... :P :P :P
...moim zdaniem kamuflaż bardziej przydaje się grupom ASG,no ale jeśli ktoś się uprze na taśmę,folię,elementy worka jutowego... to jego brocha... kto bogatemu zabroni... :P Ale tak szczerze to polimer zakamuflować to jeszcze dopuszczalne ale zacne drewienko to już profanacja.
Ja mam tylko lufę zakamuflowaną i to carbonowo :mrgreen: Ale szczerze, gdybym posiadał jeszcze pcp, to butla oklejona kamuflażem ... hm... to fajnie by wyglądało :mrgreen:
Zoraki HP 01, Sharp Tiger, IŻ 61 carbon design + M/S ...
---Przepraszam za swoje skandaliczne zachowanie na Bemowie i obiecuję, że to się więcej nie powtórzy.
Awatar użytkownika
Michał
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2652
Rejestracja: 2009-08-25, 13:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Michał »

AdamWawa pisze:Ja mam tylko lufę zakamuflowaną i to carbonowo Ale szczerze, gdybym posiadał jeszcze pcp, to butla oklejona kamuflażem ... hm... to fajnie by wyglądało
W sumie też opitoliłem hydrografiką Crosika 2240 i zrobiłem to bez skrupułów,nie szkoda mi było plasticzanych okładzin,znalowego korpusu i ameliniowej osłony lufki.
HW97 .177,Remington Summit .177,Lov2 .177,C 2240 .177-Walther 2x20,Colt 1911,Hatsan 135 .22,CP1-M .177,CP1 .177,SPA p10 .22