Gdzie w Warszawie napełniacie swoje butle ?

Wszystko co dotyczy wiatrówek PCP

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

pmarek3
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 469
Rejestracja: 2010-11-07, 21:12
Lokalizacja: Okęcie

Post autor: pmarek3 »

Włodziu, przyjeżdżaj co niedzielę ,razem pośmiać się w ramach jednego hobby.... bezcenne.. :mrgreen:
Marek
BSA Supersport Zoraki HP01 i inne
AA PS SpetzUltra
Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2877
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: Filo »

green_thunder pisze:
Filo pisze:A ja wolę to czynić bliżej łóżka
...łee, jak bliżej łóżka to kaczka. nie butla :shock:
Noo nieee wiem . Kaczkę to ja napełniam , a butla mnie napełnia :D . Chociaż , kolejność powinna być odwrotna .
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Filo pisze:Chociaż , kolejność powinna być odwrotna .
:Proponuję zamknąć obieg, jak na orbicie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

green_thunder pisze::Proponuję zamknąć obieg,
tzn ... że najpierw butla , potem kaczka i na końcu basen ??? ... i to przy łózku ??? ... się niektórym powodzi ... :lol: :lol:
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2877
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: Filo »

pmarek3 pisze:Włodziu, przyjeżdżaj co niedzielę ,razem pośmiać się w ramach jednego hobby.... bezcenne.. :mrgreen:
.
Problem w tym , że ja strzelam codziennie jeśli mam ochotę , w pomieszczeniu , w ciepełku , do 25 m :> . Albo przy pogodzie , na zewnątrz , na większe dystanse . Niedziela jest za to obiecana żonie :| . Wesołe i przyjemne jest życie emeryta :mrgreen: . Dla dobrego towarzystwa ponoć jeden Cygan dał się powiesić :) , to i ja mogę ponegocjować z małżonką zamianę niedzieli na jakiś dzień powszedni :D . Póki co , zima za pasem , więc powtórzę ofertę którą zaproponowałem Robertowi Komendantowi . Możemy się skrzyknąć , najchętniej w sobotę , ewentualnie niedzielę , gdy Bemowo ze względu na aurę będzie nieaktualne , w kilka osób / mój samochód mieści 5 / i pojechać 30 km w kierunku Czosnowa . Jest gdzie postrzelać , usiąść odpocząć i wypić kawę , posłuchać muzyki lub zerknąć na telewizor . Nie to , że się przechwalam - naprawdę serdecznie zapraszam .
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 3996
Rejestracja: 2008-11-07, 23:22
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście

Post autor: Starszy_Pan »

OT:
Filo pisze:Problem w tym , że ja strzelam codziennie jeśli mam ochotę , w pomieszczeniu , w ciepełku
Fakt :! Problem :! Później do pokoju bez maski gazowej wejść nie można :(
Sharp 1210+Barska 3-12x40AO; Iż61 CPR2*+CCCP; Iż 61 CPR1 + kolimator, Gamo Compact; Iż38
*/ CPR=CustomPabloRudnik
Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2877
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: Filo »

Starszy_Pan pisze: Fakt :! Problem :! Później do pokoju bez maski gazowej wejść nie można :(
Rozumiem , że Ty strzelasz tylko na świeżym powietrzu :mrgreen: .
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 3996
Rejestracja: 2008-11-07, 23:22
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście

Post autor: Starszy_Pan »

Oczywiście :D
Sharp 1210+Barska 3-12x40AO; Iż61 CPR2*+CCCP; Iż 61 CPR1 + kolimator, Gamo Compact; Iż38
*/ CPR=CustomPabloRudnik
Awatar użytkownika
Ślubek
Administrator
Posty: 3698
Rejestracja: 2014-06-06, 08:37
Lokalizacja: Janówek Pierwszy

Post autor: Ślubek »

Filo pisze:Możemy się skrzyknąć , najchętniej w sobotę , ewentualnie niedzielę , gdy Bemowo ze względu na aurę będzie nieaktualne , w kilka osób / mój samochód mieści 5 / i pojechać 30 km w kierunku Czosnowa . Jest gdzie postrzelać , usiąść odpocząć i wypić kawę , posłuchać muzyki lub zerknąć na telewizor . Nie to , że się przechwalam - naprawdę serdecznie zapraszam .
Brzmi ciekawie. W którym miejscu w Czosnowie można postrzelać? Mieszkam pod Nowym Dworem Mazowieckim - to byłoby znacznie bliżej niż na Bemowo, szczególnie gdy aura nie rozpieszcza... :^)
"My od lat już gawędzimy o Maryni
i to nawet, szczerze mówiąc, nie o całej..."
Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2877
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: Filo »

Ślubek pisze: Brzmi ciekawie. W którym miejscu w Czosnowie można postrzelać?
Punkt na mapie to Cybulice Małe . Nie wykluczone , że będę tam 11 listopada jeśli chętny na Summita chciałby go przestrzelać . To byłaby szansa się spotkać i " zniszczyć " trochę śrutu . Dam znać na PW jeśli dojdzie rzecz do skutku . Na marginesie - jest w Cybulicach zespół przedwojennych , umocnionych / rodzaj bunkrów / magazynów zaopatrzenia garnizonu warszawskiego . Po wykarczowaniu paru krzaków świetnie by się nadawał na letnią strzelnicę .
Awatar użytkownika
daNeczek
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 199
Rejestracja: 2014-08-11, 21:31
Lokalizacja: z Rynku na wyspie

Post autor: daNeczek »

Filo pisze:by się nadawał na letnią strzelnicę
Z całym szacunkiem ale nie zgodzę się, O, Swawolny, z tezą o letniej strzelnicy. Z tego co wiem forty opanowali już dosyć dawno różnej maści osobniki, które drapią się gdzie ich nie swędzi i latają po tych bunkrach na dodatek z jakimiś sznurkami :o .
A obok szumi Kampinoszczańska Puszcza i podejrzewam, że jej kierownictwo też byłoby przeciw :cry: . :cry:
Chociaż okazjonalnie? trzeba by spróbować. Może udałoby się uszczknąć trochę tego tortu na szczelanie wiatrowe.
Wszystko już było - rzekł Ben Akiba
Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2877
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: Filo »

daNeczek pisze:A obok szumi Kampinoszczańska Puszcza i podejrzewam, że jej kierownictwo też byłoby przeciw :cry: . :cry:
Chociaż okazjonalnie? trzeba by spróbować. Może udałoby się uszczknąć trochę tego tortu na szczelanie wiatrowe.
W tych fortach-magazynach to ja byłem jakieś 10-12 lat temu . Wtedy to były tam krzaki a teraz , być może , duże drzewa . Chcąc coś wyciąć to trzeba by niepokoić pana Wójta Gminy Czosnów . To w tym tygodniu jest ostatnia okazja by coś uzyskać od ręki , bez zbędnej biurwokracji .
Awatar użytkownika
daNeczek
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 199
Rejestracja: 2014-08-11, 21:31
Lokalizacja: z Rynku na wyspie

Post autor: daNeczek »

Jeżeli mówimy o tym samym to teren KPN :( poza władzą wójta.
Poza tym wójt nie wyda decyzji na wycinkę nie właścicielowi.
Ot takie misie. Bo o czym mówimy jak ty tam byłeś 12 lat temu a ja trzydzieści pare :roll: .
Wszystko już było - rzekł Ben Akiba
Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2877
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: Filo »

Ot takie misie. Bo o czym mówimy jak ty tam byłeś 12 lat temu a ja trzydzieści pare :roll: .
Chyba się przespaceruję , by wiedzieć o czym mówimy :> .
Awatar użytkownika
blind1
Posty: 361
Rejestracja: 2011-04-16, 17:32
Lokalizacja: Nowodwory

Post autor: blind1 »

Czasami robimy sobie mini zawody HFT. https://picasaweb.google.com/1009876504 ... ka_6072014#

a tu cały temat wraz z mapką lokalizacyjną. ;)

http://forum.strzelanie.com/viewtopic.p ... sc&start=0

Teren oczywiście prywatny. 8-)