Hawke varmint II 4-16x44 czy Nikko Stirling Gold Crown 4-12x

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
Grossus
Posty: 401
Rejestracja: 2009-03-21, 23:30
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Grossus »

Kolego balcer, najpierw musisz sobie zadać pytanie do czego i na jakie dystanse chcesz strzelac. Jakie interesuje cię powiekszenie. Czy ważne jest AO. Spytaj sie maximusa jaką ja teraz mam lunete posadzona na HW97K i co z postawy stojacej robię. Zdziwiłbyś się :) Jeżeli bedziesz strzelal na typowe dystanse hft, to 9x spokojnie wystarczy, ja i tak strzelam z 7 bo mi wtedy rece mniej drżą. W tanich lunetach szkla 50 maja racje bytu, gdyz wiecej swiatla wpada, bo zazwyszaj szkla sa podłej jakosci. Jednak szrpniecia karabinka powoduja, ze taka zabawka moze szybciej pasc na sprezynie. W nocy tez strzelal nie bedziesz prawdopodobnie, wec rowniez duze obiektywy nie maja racji bytu. AO jest fajne, ale skoro u nas ft umiera, a hft zabrania uzywania AO to na zawody nie jest ci to potrzebne. Chyba ze bedziesz sie bawil w strzelanie raz na 20 a raz na 50m to warto brac cos z AO. Z tych tanich to raczej z przednia regulacja, podobno sa bardziej wytrzymale. Jezeli AO nie jest ci potrzebne, to DOC jest chyba najlepszym budzetowym wyborem. Poczytaj sobie opinie o nim. Jako jeden z niewielu nie jest robiony w chinach...
http://www.wsststrzelec.pl/
"A teraz szybko zanim dotrze do nas że to bez sensu" - Król Julian
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

Cortez pisze:Panowie..... :shock: Taka moja rada żywcem z beżowego: jak są jakieś waśnie i animozje wzajemne - to na PW. Tak jest lepiej.
Jeszcze raz przepraszam :oops:

Maciej (Grossus), FT u nas nie umiera, ma się całkiem dobrze, tylko mniej ludzi strzela ponieważ sprzęt okrutnie drogi. Tu już raczej z PCP-em za 1000 i doc-iem nie masz co szukać a w HFT można z powodzeniem z takim sprzętem powalczyć.
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
Grossus
Posty: 401
Rejestracja: 2009-03-21, 23:30
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Grossus »

Ok, powiedzmy, że staje sie coraz bardziej elitarny ;) Malo ludzi to strzela patrzac na wszelkiego rodzaju wyniki i zestawienia z zawodow. Wracajac do tematu, to zalozyciel watku raczej na pewno nie bedzie strzelal ft. ;)
http://www.wsststrzelec.pl/
"A teraz szybko zanim dotrze do nas że to bez sensu" - Król Julian
Awatar użytkownika
januszmariusz
Posty: 2667
Rejestracja: 2008-07-07, 11:34
Lokalizacja: Przemyśl/Żurawica

Post autor: januszmariusz »

balcer0 pisze:A idzie gdzies PP dostać bo w zileonym jest niedostępna?
A skad ty to wydumałeś ? , jest tego do wyboru dla kazdego i na każdą kieszeń :P
http://www.zielonysklep.pl/pl/c/Lunety/60
pozdrawiam Janusz
Crosman C1K77+PP 4x32 AO - Iż-38 klasic. B2 po remoncie i ma się dobrze
Nowy nabytek TYTAN GS-750 + Kandar 3-9x40
Awatar użytkownika
JesperKyd
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3004
Rejestracja: 2010-01-09, 11:03
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: JesperKyd »

maximus pisze:I teraz kilka słów dobitnie do ciebie. Bardzo mi przykro że nie jestem w stanie zachwalać wszystkiego tego co masz w stopce. I prosił bym cię abyś się ode mnie odpierdolił w końcu bo w ogóle nie mam ochoty na rozmowę z tobą. Tak jak kiedyś napisał w strefie wojny na temat ludzi takich jak ty.
Grzecznie napisałem żebyś to napisał aby bez przeszukiwania masy tekstów było wiadomo co i dlaczego, a Ty tu cyrk odpier...

1. Nigdy o to Ciebie o to nie prosiłem.
2. Jeszcze się nie nawet przypierd.... i nie zniże się raczej do Twojego poziomu.
3 Do strefy wojny jakoś mnie nie ciągnie. Nie posiadam twojego agresywnego charakteru.
Ćwicząc wschodnie sztuki walki nie nauczyłeś się opanowania "agresora"?
4. Starszy to Ty będziesz, lecz tylko...

Game over

Moje wypowiedzi w tym temacie pozostawiam do oceny przez administrację oraz ewentualne usunięcie niepotrzebnych tekstów.
BMK40 by Hogan + Hawke Vantage 4-12x40 & BMK20 by JesperKyd + PP 3-12x42AO & MP61 + Mizugiwa 2.5-7x28 & Marksman 2004 & cdn... :)
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

Po prostu Daniel mierzisz mnie, z wielu powodów, nie szukam zaczepki i nie odnoszę się do twoich postów. Ciebie proszę o to samo dla dobra naszego i tego forum.

P.S. Nie trenuje wschodnich sztuk walki ;) a agresja w tym sporcie jest jak najbardziej wskazana. Pozdrawiam i bierzemy na wstrzymanie.
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
balcer0
Posty: 18
Rejestracja: 2008-12-13, 10:08
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: balcer0 »

januszmariusz pisze:
balcer0 pisze:A idzie gdzies PP dostać bo w zileonym jest niedostępna?
A skad ty to wydumałeś ? , jest tego do wyboru dla kazdego i na każdą kieszeń :P
http://www.zielonysklep.pl/pl/c/Lunety/60
No właśnie jest na stronie ale nie można zamówić bo brak towaru i jak napisałem do nich to podobno nie będzie już tych lupek i mają jakieś nowości wejść.
H55
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

To bierz leapersa któregoś.
Diablik + Waver v10 2-10x38