Spust bsa lone star

Wszystko co dotyczy wiatrówek PCP

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
pala30
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1016
Rejestracja: 2011-04-23, 14:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: pala30 »

Dzięki wielkie ,bardzo dokładnie i wszystko widoczne.Ale chyba poproszę o wsparcie jednego doświadczonego kolegę z klubu bo jak można coś przedobrzyć to dobrze mieć kogoś doświadczonego obok siebie...Jeszcze raz bardzo bardzo dziękuje z tą fotka i opisem na pewno damy rade.Pozdrawiam szacowne grono strzelców.Jak zawsze na was można liczyć !!!!!!! :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
pala30
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1016
Rejestracja: 2011-04-23, 14:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: pala30 »

No i wkręciłem w ta regulacje kolegę :mrgreen: :mrgreen:
Boonzo na pewno jest szczęśliwy :mrgreen: :mrgreen: :oops:
Któregoś dnia mnie ubije za ciągłe pytania i prośby o pomoc :P :P
Z góry serdecznie mu dziękuję.......nie wiem ile jeszcze ze mną wytrzyma :mrgreen:
:mrgreen:
Pewnie już nie długo................ :oops: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2011-12-13, 22:13 przez pala30, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DoktorPio
Posty: 195
Rejestracja: 2008-09-01, 19:52
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: DoktorPio »

Wszystko należy robić z wyczuciem i bez pośpiechu nic nie szarpać i dokręcać na siłę. Zawsze starać się zapamiętać gdzie co było, a jeśli coś jest bardziej złożonego to warto cyknąć fotkę to może nam pomóc przy składaniu.
A gdy już naprawdę nie dajemy sobie rady bo coś pokopaliśmy nie należy się stresować bo zawsze mamy kolegów którzy pomogą i wszystko będzie OK

Na pierwszy rzut oka cały karabinek i jego konstrukcja wydaje się skomplikowana ale zapewniam ze już po pierwszej rozbiórce i złożeniu będziemy o wiele mądrzejsi a ten diabeł nie będzie już tak straszny :P
HW 100S FSB 4-16X50
HW 97K 3,5-10x40
AirArms ProSport 4-12x40
BSA Lightning XL 3-9x40
Awatar użytkownika
pala30
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1016
Rejestracja: 2011-04-23, 14:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: pala30 »

Lekko i bez nerwów to niestety robota nie dla mnie.
Ja jestem górnik wszystko na siłę, takie zboczenie zawodowe..... :mrgreen:
Ta bsa tak mi się podoba , ze gdybym coś zepsuł chyba bym zwariował :evil: :evil:
Wolę żeby zrobił to Boonzo on wie co robić i ma wprawę, ja niestety rozbierałem tylko lidera 45 i o mało mnie sprężyna nie zabiła.Dobrze , że w brzuszek dostałem.....a że brzuszek duży to tylko na siniaku się skończyło :P :P :P