FAC at 44

Wszystko co dotyczy wiatrówek PCP

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

lorak123, Znaczy Kolego, piszesz po "polskiemu",przekręcasz nicki innych Kolegów.Znaczy nie szanujesz nikogo i niczego.Znaczy pomyliłeś Kolego fora,ponieważ Nasze ,poświęcone jest sportowi strzeleckiemu i strzeleckiej rekreacji, a nie eksterminacji ludzi za pomocą nielegalnie lub legalnie posiadanego urządzenia stworzonego do owej eksterminacji.Znaczy mocno się Niekolego zagalopowałeś...a te grożne minki trenuj sobie przed lustrem, bacz jeno byś się rano sam nie zląkł.....
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Jamba
Posty: 121
Rejestracja: 2009-06-10, 10:44
Lokalizacja: Kraków / Oleśnica

Post autor: Jamba »

Kolego lorak 123.Nie bardzo wiem , jak zrozumieć Twoją wypowiedz? Zastanawiałem się nad Twoim pytaniem w sprawie Policji... :/ Więc domniemywam,ze jeśli nie chcesz ,aby to było legalne -to ,albo będziesz strzelał gdzie popadnie ,albo będziesz strzelał do zwierząt .Jeśli sie myle to wybacz ,ale mam doświadczenie w obrączkowaniu tych ,którzy przed Świetami zapełniają lodówki mięsem z nielegalnych polowań ... To takie moje odczucie ---jestem tylko człowiekiem.
Falcon 25Cs+Leapers 3x9-40AO R/G
Quasi68

Post autor: Quasi68 »

Panowie!
Nie karmić trola ! ;)
lorak123
Posty: 18
Rejestracja: 2009-12-12, 14:21
Lokalizacja: karwica

Post autor: lorak123 »

Drodzy koledzy przepraszam jeśli uraziłem was przekręcając wasze nicki. Sąsiada nie chce się pozbyć :mrgreen:


[/quote]Za te same pieniądze kupisz karabin CP[quote]
jasne ma wiele plusów ale ceny kól mnie przerarzają .








Kiedyś w niemiekim katalogu widziałem cp cal. 5.5 4.5 ślyszał ktos
atomowy granat wielokrotnego użytku
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Kule nie są drogie, nie strzelasz seriami przecież, proch ok.120zł/kg
lorak123
Posty: 18
Rejestracja: 2009-12-12, 14:21
Lokalizacja: karwica

Post autor: lorak123 »

W sumie musze to rozwarzyć, tylko że na działce sobie nie postrzelam.
Z fac też, Hatsan odpadł. Teraz myśle o mocnej sprężynie. Chce nieświadomym użtkownikiem wiatrówki w limicie , która będzie mocno go przekracząć .[/code]
atomowy granat wielokrotnego użytku
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Lorak, piszesz niezrozumiale, przeczytaj uważnie ostatnie zdanie swojego postu.
Trudno Ci odpowiedzieć, nie rozumiejąc.
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

Chce nieświadomym użtkownikiem wiatrówki w limicie , która będzie mocno go przekracząć
Za nim coś napiszesz to proszę przeczytaj to przed wysłaniem. Nie będę tutaj tolerował łamania prawa i na dzień dzisiejszy otrzymujesz ostrzeżenie w wysokości 2 punktów, a za następny taki post wylecisz z forum. No i mam to w nosie czy będziesz świadomym czy nie świadomym posiadaczem niezarejestrowanego FACa. Mam nadzieję że wyraziłem się jasno.
guntuning.com
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Darek, ja myślę, że kolega jest bardzo młody, ale mamy szansę go wyedukować :)
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

Robert może masz rację dlatego dostał tylko ostrzeżenie o wartości 2, które to powinien dostać już z pierwszym postem.
guntuning.com
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Wiadomo, że nie chcemy zainteresowania naszym forum "badaczy pisma świętego" :P

Lorak nich więcej poczyta, pójdzie parę razy w miejsce, gdzie strzelają nam podobni i zobaczy, o co chodzi. A nie chodzi o armaty i rozpierduchę :mrgreen:
Awatar użytkownika
SlaweQ
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3599
Rejestracja: 2007-10-08, 09:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: SlaweQ »

green_thunder pisze:Wiadomo, że nie chcemy zainteresowania naszym forum "badaczy pisma świętego" :P

Lorak nich więcej poczyta, pójdzie parę razy w miejsce, gdzie strzelają nam podobni i zobaczy, o co chodzi. A nie chodzi o armaty i rozpierduchę :mrgreen:
Dokładnie.
Kilka bliskich spotkań z różnymi wiatrówkami, trochę rozmów i może kolega zmieni swoje podejście.

Uczę się strzelać od nowa 8-)
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

I to chyba pointa tego tematu.
Awatar użytkownika
tregarth
Posty: 1204
Rejestracja: 2009-07-29, 16:01
Lokalizacja: Piła

Post autor: tregarth »

Taaaaak!
Rozbryzgujące się pod wpływem uderzenia śrutu, elementy domowych bibelotów może i bawią na początek, ale mogę zagwarantować, że o wiele większą satysfakcję przynosi trafienie 1 groszówki z 20m.
Dziesiątka w tarczy to też czysta przyjemność, a do tego nie potrzeba armaty z niewiadomo jakim powerem.
Stanowczo kolega powinien pójść na jakieś fajne strzelanie z kimś obytym i poczuć to lekkie ukłucie zazdrości kiedy padają "dyszki", uczucie które motywuje do ćwiczeń, ćwiczeń i ćwiczeń.
lorak123
Posty: 18
Rejestracja: 2009-12-12, 14:21
Lokalizacja: karwica

Post autor: lorak123 »

Witam i pytam. Czy hatsan at 44 kal. 6.35 dostępny w wersji z 10 strzałowym magazynkiem .
atomowy granat wielokrotnego użytku