Chinka? I parę problemów.

Moderator: Hiszpan63

Vesto43
Posty: 6
Rejestracja: 2009-06-04, 15:21
Lokalizacja: Stale

Post autor: Vesto43 »

Dlaczego nie ze stalowych puszek? Rdza? Mi to obojętne albo ją rzucę w kąt albo sprzedam za "parę groszy". Podkładka z puszki po piwie się nie sprawdza jest za cienka, więc dorwałem kawałek ścinki z blachodachówki, krążki gotowe tylko trzeba jakoś je wcisnąć.

Kupiłem śruty Tomitex 4,5mm szpic gładki, wystrzeliłem kilka w butelkę z wodą żeby sprawdzić w jakim stanie są po wystrzale i we wszystkich kołnierze są zawinięte do środka z jednej strony, po przeciwnej stronie są "nomalne", wnioskuję że uszczelka lufy nietrzyma z jednej strony. Mógłbym ją wymienić ale mi się nie opłaca, kop i rozrzut jest tak duży że ciężko jest trafić w paczkę po śrutach z 10m. Za kilka dni zapewne ją rozkręce (jeśli nie sprzedam) i części porozrzucam po całym garażu żeby siostry ich nie znalazły i sobie przypadkiem nie poskładały. Kiedy wrócę poszukam sobie lepszego sprzętu.

Dzięki za wszelkie informacje, Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
jarn
Administrator
Posty: 1242
Rejestracja: 2007-10-28, 22:20
Lokalizacja: Strzelno

Post autor: jarn »

Jeżeli uszczelka lufy puszcza to wystarczy wstawić oring np: 2,5x7 taki ostatnio wstawiłem. Koszt to 30 groszy.
AA EV2 + EB10x42
Awatar użytkownika
bether
Posty: 30
Rejestracja: 2009-03-01, 12:08
Lokalizacja: Brzeg

Post autor: bether »

Po zastosowaniu uszczelki tłoka ZEPTO od Iż'a 38 zamiast skórzanej nastąpił 100% wzrost szmocy w mojej B3.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jednak to niestety jakaś inwestycja, ale dmuchawka nie do poznania:)
Weihrauch HW-57 & PP 3-12x42 AO & JSB 4,52mm = Satisfaction Guaranteed