Jaką lupke wybrać

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
Ur.
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 4997
Rejestracja: 2007-10-01, 23:11
Lokalizacja: ...znowu YelonkY

Post autor: Ur. »

... z warzyw najbardziej lubię tytoń.
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

Chłopaki żebyśmy się żle nie zrozumieli. Ja żadnego żalu do was nie mam za to co piszecie. Przeciwnie zastosuje się do waszych porad bo wiem że wiecie o czym piszecie. kupie PP bo jest jak to napisaliście najtań szy z najleprzych. No chyba że do świąt ktoś z was będzie sprzedawał coś wfajnego w przystępnej dla mnie cenie albo może gdzieś zauważycie coś godnego uwagi to podeślijcie informacje.

[ Dodano: 2007-10-26, 17:02 ]
i wogóle sorki za błedy ortograficzne ale mam dysortografie lub dys lekcje jak kto woli ;)
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

Jasne że wiemy że nie masz żalu bo niby o co. Dopóki nie masz lupki mogę Ci pożyczyć moją Hawke 3-9X40 sport, chyba taka bo już dobrze nie pamiętam. Jak chcesz to nie ma sprawy, tylko daj znać.
guntuning.com
Awatar użytkownika
Ur.
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 4997
Rejestracja: 2007-10-01, 23:11
Lokalizacja: ...znowu YelonkY

Post autor: Ur. »

http://dzikizachod.fieldtarget.net/viewtopic.php?t=3297
sam nie wiem, siatka dragunova na wiatrówkę, pasuje średnio, choć niektórzy lubią.
To jest ten celownik co u nas nr 7.
Jeśli chodzi o błędy to może zastanów się nad FireFoxem, on je sprawdzi za ciebie ;) Choć znam sporo osób, które robią znacznie gorsze błędy i znacznie więcej, i nie widzą w tym nic złego. Więc jak dla mnie jest OK.
... z warzyw najbardziej lubię tytoń.
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

kurcze darek zaskoczyłeś mnie tą propozycją. Nie spodziewałem się że człowiek który mnie na oczy nie widział zaproponuję mi lupkę na trochę. zajefajnie bo jeszcze nie strzelałem z lunetą i chętnie bym popróbował. myśle żę jak spróbuje to tak zapragne lunety że do świąt nie wytrzymam. tak więc chętnie bym pożyczył tylko powiec czy ona jest z montazem i kiedy bym mógł go odebrać.
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

Luneta jest z montażem co prawda podwójnym ale jakoś sobie poradzisz, odebrać możesz nawet dziś jak masz ochotę przyjechać do Swarzędza.
guntuning.com
virus
Posty: 453
Rejestracja: 2007-10-08, 07:06
Lokalizacja: Września

Post autor: virus »

iście strzeleckie podejście do tematu Darku :)
HW97K by Hogan + DOT 6x24x42 MD
IŻ-38
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

darek moge podjechać w sobotę tylko musze wiedzieć o której i gdzie jeśli ci pasuje. może dasz mi numer telefonu jak bym błądził
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

To u Prezesa normalne jest , a i powszechnie popierane podejście :D
Tak byłoby dla Ciebie najlepiej Marcinie, spokojnie sobie uzbieraj na dobre szkiełko, żeby później nie mieć kłopotów i nerwów,
pozdrawiam, Cezar
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

i tak właśnie zrobię . jeszcze raz dziękuje wam za porady z których napewno skorzystam a jak coś kupię to się napewno pochwale. no i tobie Darku za propozycje ;) :mrgreen:
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

Marcin masz PW
guntuning.com
Awatar użytkownika
krzysztof
-#Kustosz
-#Kustosz
Posty: 2008
Rejestracja: 2007-10-01, 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: krzysztof »

Mam montaż jednoczęściowy wysoki PP calowy, może sie przyda?
Krzysztof

Quackenbush i nowsze
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

szięki Krzysztof ale myśle że ta lupka od Darka jest tylko na trochę i ten montaż dwuczęściowy jakoś zda egzamin. a jak kupię PP to on w komplecie ma montaż jedno częściowy. no chyba że ten od Darka nie bedzie trzymał to się na pewno odezwę mimo wszystko dzięki
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

To ja się dokleję do kolegi Marcina.
Jaką lupkę byście mi polecili na fwb 300. Będę ją robił na 11J.
Lupka musi być wytrzymała, krótka( do 30 cm), powiększenie stałe lub zmienne, nie musi być duże. No i oczywiście w rozsądnych pieniążkach.
Myślałem o weaver RV7 lub RV9, BT 3-9x40, BE 10x40, mały EFR, coś w tym stylu.
pozdrawiam, Cezar
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS
Awatar użytkownika
Irak
Posty: 242
Rejestracja: 2007-10-04, 22:10
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Irak »

- EFR - super mechanika, do tego AO ostrzy od 10m (pierścień jest na obiektywie, ale jest tak zrobiony, że się tylko on kręci a nie zakrywki), krzyż to tylko fine duplex, bardzo leciutki (chyba 300g z chaczkiem, a może koło 400)
- Bushnelle - to chyba oba trzeba przefuksować, na plus mildot, mechanika na pewno gorsza niż w EFR, szkła na pewno gorsze w trophym nie wiem jak w elite, nie ma AO
- Weaver - niestety żadnego w łapie nie miałem

Najbardziej kompaktowy to będzie chyba mały EFR, podobno jeśli chodzi o wytrzymałość Leupoldy to czołgi, tylko troszkę drogie. Musisz poszukać o Weaverach (najmnije wiem do tej pory o nich). Też zależy do czego ten celownik, ale pewnie rekreacja. Trzeba sprawdzić te weavery, bushnelle chyba odpadają, po co się męczyć bez AO.
PFTA