Dmuchawka dla dzieci 7-8 lat

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
janux
Posty: 10
Rejestracja: 2022-04-26, 11:38

Dmuchawka dla dzieci 7-8 lat

Post autor: janux »

Cześć :) Pytanie - na jakie modele wiatrówek spojrzeć dla dzieci w wieku ok 7/8 lat? Temat już poruszany tutaj i obadany przeze mnie. Myślałem o Baikale MP-60//61, ale nie mogę tego znaleźć nigdzie i biorąc pod uwagę sytuację geopolityczną to może być ciężko nową ruską dmuchawkę dostać. ;)

Główny nacisk jest na to aby maluch się mógł dobrze bawić i dał radę sam ładować. Zdziwił mnie, że daje sam radę dużego Hatsana już załadować - ale się męczy przy tym, czyli raczej zrazi/znudzi za parę chwil. A ja bym chciał aby się tym cieszył i za jakiś czas może zaczął pracować nad celnością. Jego brat ma 5 lat - tego MP-60 to by nawet on sam załadował do strzału. Bonus jeżeli jest coś takiego co obydwaj w załadunku obsłużą.

Budżet - jak to początkowy sprzęt dla dzieci - im taniej tym lepiej, jednak niech to umożliwi sensowne celowanie. Nówka lub używka.

Jak macie jeszcze jakieś porady nt. zainteresowania młodzieży to podzielcie się proszę. :)

Serdeczne pozdro!
Awatar użytkownika
Ślubek
Administrator
Posty: 3698
Rejestracja: 2014-06-06, 08:37
Lokalizacja: Janówek Pierwszy

Re: Dmuchawka dla dzieci 7-8 lat

Post autor: Ślubek »

Nie kupowałbym takim maluchom wiatrówki łamanej. Poszukaj raczej czegoś na CO2, np. Crosman 1077 z 12 strzałowym magazynkiem:
Obrazek
W sklepie na literkę "m" jest obecnie w promocji.
"My od lat już gawędzimy o Maryni
i to nawet, szczerze mówiąc, nie o całej..."
Awatar użytkownika
janux
Posty: 10
Rejestracja: 2022-04-26, 11:38

Re: Dmuchawka dla dzieci 7-8 lat

Post autor: janux »

Dziękuję :) jakiś pomysł to jest.