crosman vantage

Wszystkie typy wiatrówek sprężynowych

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

codan
Posty: 78
Rejestracja: 2016-05-26, 20:43
Lokalizacja: Mysłowice

crosman vantage

Post autor: codan »

Siema mam pytanie jak można poprawić skupienie w moim karabinku, bo nie ukrywam ma kopa i szarpie mam takie skupienie jak widać na tarczach, jest to strzelanie z pozycji kucającej śrut KTK grzybek . karabinek jest tak jak z pudełka nic nie ruszane i nie kombinowane
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Codi
Crosman Vantage and AA s510 Carbine sl
zbisz41
Posty: 1061
Rejestracja: 2015-11-20, 12:52
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Post autor: zbisz41 »

codan pisze:nie ruszane i nie kombinowane
Tu masz wszystkie bolączki i odpowiedzi zarazem na twoje pytania .
Trzeba, powinno jest mus ruszać karabinki pudełkowe .
Mnie Vantage ucywilizował pan Hiszpan63 :upp:
indrzyj
Posty: 46
Rejestracja: 2012-09-02, 21:33
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: indrzyj »

Jak masz możliwość to spróbuj na innym śrucie, KTK kiedyś był trochę lepszy sporo go wystrzelałem a z czasem było coraz gorzej i zmieniłem na JSB.
codan
Posty: 78
Rejestracja: 2016-05-26, 20:43
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: codan »

Spróbuje na innym śrucie i zobaczę co z tego wyniknie mam w posiadaniu big boy-a, gamo pro hunter, spróbuje na gamo zobaczymy co wyniknie
Codi
Crosman Vantage and AA s510 Carbine sl
indrzyj
Posty: 46
Rejestracja: 2012-09-02, 21:33
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: indrzyj »

Tym gamo też strzelałem w moim to nie zbyt dobrze latał ale w Twoim... kto wie może będzie dobrze śmigał.
codan
Posty: 78
Rejestracja: 2016-05-26, 20:43
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: codan »

Przetestujemy i zobaczymy co i jak w trawie piszczy jeszcze mi idzie predator metalmag jeszcze go nie testowałem ciekawe jaka ma siłę destrukcyjna ;)
Codi
Crosman Vantage and AA s510 Carbine sl
Awatar użytkownika
Cortez
Posty: 2099
Rejestracja: 2009-09-18, 10:11
Lokalizacja: Mokotów/Sadyba

Post autor: Cortez »

codan pisze:...ciekawe jaka ma siłę destrukcyjna...
...taką samą, jak każdy gówniany śrut... :chgw:
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

codan pisze: jest to strzelanie z pozycji kucającej śrut KTK grzybek . karabinek jest tak jak z pudełka nic nie ruszane i nie kombinowane
...przyjmij wlaściwą pozycję, przygotuj karabinek do strzelania i dopiero później szukaj innych przyczyn, bo jak na razie wina leży po Twojej stronie..gdybyś jeszcze cokolwiek poczytał...
codan
Posty: 78
Rejestracja: 2016-05-26, 20:43
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: codan »

Czyli mówisz ze rewelacji nie ma mam tez big boy-a i powiem ze gorzej wali niż ktk ostry
Codi
Crosman Vantage and AA s510 Carbine sl
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

...powtarzam: zacznij od siebie, a ostry KTK jest do dupy, jak każdy ostry...
codan
Posty: 78
Rejestracja: 2016-05-26, 20:43
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: codan »

Strzelanie rekreacyjne spróbuje na leżąco z podpórka zobaczymy jak wyjdzie może masz racje Robert ręka mi latała trochę po wczorajszym wieczorze ale tez wiem ze śrucina tez rewelacyjna nie jest jedna na ciasno wchodzi druga na luzie :D
Codi
Crosman Vantage and AA s510 Carbine sl
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

...nie tylko ręka, ale cały na pewno bujałeś się, bo kucki to nie postawa strzelecka...
Awatar użytkownika
Nennenke
Posty: 116
Rejestracja: 2013-06-08, 22:35
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: Nennenke »

Sprawdź czy szczerbinka jest dobrze ustawiona :mrgreen:. Jak masz nową, pudełkową wiatrówkę i to są jej pierwsze tarcze to ona będzie szaleć z mocą bo to zależy jak została fabrycznie nasmarowana, dlatego kolega zbisz41 wspominał o "ruszaniu karabinków pudełkowych" właśnie ażeby sprawdzić stan bebeszków. Równie ważne jest trenowanie poprzez strzelanie! :)
Crosman Vantage Ultra
Dan Wesson 6"
codan
Posty: 78
Rejestracja: 2016-05-26, 20:43
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: codan »

Muszkę i szczerbinkę zdjąłem mam lunetę kandar 3-9x40 EG dobrze jest ustawiona musze chyba ja przesmarować w ogóle, to myślę nas tuningiem
Codi
Crosman Vantage and AA s510 Carbine sl
Awatar użytkownika
DZIKIslupsk
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1180
Rejestracja: 2010-05-11, 18:16
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: DZIKIslupsk »

Kolego zrobisz jak zechcesz JA posłuchał bym rady Pana Roberta wie chłop o czym pisze (wiem z doświadczenia, że lepiej go słuchać). Najpierw wypracuj pozycję najlepiej ustabilizuj ją na tyle by wyeliminować czynnik ludzki, UWAGA BARDZO WAŻNE skup się na pracy na spuście. Z doświadczenia wiem, że do skupienia lepsza jest czysta kartka z kropką lub krzyżem niż tarcza z pierścieniami. Jeśli po tym wszystkim stwierdzisz, że wiatrówka Cię nie satysfakcjonuje to zrób wtedy tuning. JA zacząłbym delikatnie rozbiórka-mycie w benzynie-smarowanie zgodnie ze sztuką. Z poważniejszymi zmianami wstrzymał bym się do momentu w którym to Twoje możliwości przerosną możliwości wiatrówki.
Pozdrawiam
Bo zaczyna się zabawa...
CZ 550 Ebony Edition + Swarovski Z4i 2,5-10x56
ZH 304 + Zeiss 2,5-10x52
Iż 12