Swawolny pistolet tarczowy LOV21

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
kejkej
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 841
Rejestracja: 2015-02-21, 20:58
Lokalizacja: Kępno/Opole

Post autor: kejkej »

Nie ma litości
Odrabia zaległości
:mrgreen:
Strzelać nie umiem za bardzo, ale za to bardzo lubię.
javiki
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 624
Rejestracja: 2016-01-22, 11:06
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: javiki »

Nie odrobi.
Codziennie 2h tenisa -zaraz po szkole. W domu ląduje po 18.30 -wtedy lekcje (na razie mało), jakis angielski -i niewiele czasu do zabawy. Jakby był domek i zrobiona strzelnica-pewnie by poszła-a tak nie ma kiedy :( Dlatego staram się w weekendy zorganizowac dla niej chwilę na popykanie.
Taka śmiesznostka. Na 6m ustawiony spinerek - 15mm górny-25mm dolny. Wziąłem Lova i strzelam w ten drugi -40 i 25. No i za drugim razem trafiłem. Zosia wzieła-oburącz- i pierwszy strzał od razu w 15....
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

A dzieciństwo to w jakich godzinach Zosia ma :roll:
javiki
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 624
Rejestracja: 2016-01-22, 11:06
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: javiki »

Tenis-to jej wybór. Ten typ tak ma- jak nic nie robi to się nudzi :)

(Dalej trochę nudnego opisu :) )
Zosia w tenisa gra już 3 lata. Ostatnie 2 -2x wtyg po ok 2h -i ..juz miała dość-bo nic się nie działo. Jak tu przyszła -w wakacje miała 2 tyg po 5h dziennie gry- dziecko odżyło. Sama chciała jechać i grać. My jej nie zmuszamy. Nawet raczej odradzaliśmy (nie mamy ambicji wychowania sportowca). Ale jak byście ją zobaczyli-to sami wiedzielibyście ze Ona chce :)
W piatki na treningach mają rozgrywki. Wyniki tych rozgrywek decydują o wyjazdach, reprezentacji. Zosia gra tu z ludźmi z Ligi ogólnopolskiej którzy zajmują wysokie miejsca ( no i trenuja zawodniczo po kilka lat) i nawet co nieco pokazała :) Miała grac od 15 do ok 16.30 - z takimi dzieciakami. Gdy skończyła trener zapytał czy nie chciałaby zagrac ze starszymi.....I rozegrała drugi turniej....Wyniki oczywiście niezbyt wysokie-ale meczy ..mnóstwo. W sobotę jechała na zawody- miała wstać ok 7 -to o 6.30 się sama obudziła i przygotowała. I jak je tu zabronić?
Jeszcze próbowała koszykówki -bardzo się jej podobało-ale trener cienki-i zaczęła się nudzić, pływanie -tu jej tez dobrze szło-tyle że to chucherko i po 2h pływania -była zmarznięta ( do tego atopia skórna -chlor nie najlepiej działa) -no i miała trenowac przed szkołą -wtedy o skupieniu na lekcjach mozna zapomnieć, i było karate -ale najpierw dostała kijem w łeb ( barany źle zabezpieczyli teren na pokazy) a potem złamała rękę -i jej przeszło.
Zosia to taki mały wojownik :)
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

No, rzeczywiście, skoro sama wybrała, to tylko pomagać należy, jasne. Myślałem, ze na zasadzie - nasza córka gra na pianinie na przemian ze skrzypcami, również tenis w dobrym klubie, wody ugotować nie potrafi, ale może się nauczy...Należy wybory uszanować i nie ganić przypadkiem, gdy przeminą.
javiki
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 624
Rejestracja: 2016-01-22, 11:06
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: javiki »

Dzisiaj z rana chciałem zrobić trening do Ppn6...wbiłem gaz do Lova i sruuu-wszystko przez lufę :( Albo znów tulejka albo cos innego-masakra :(
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

A nabijasz go "do góry nogami" przy odciągniętym zbijaku, oczywiście ?
javiki
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 624
Rejestracja: 2016-01-22, 11:06
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: javiki »

Robercie-oczywiście że tak.
Niestety objaw taki sam jak poprzednio-a nawet gorszy. Wtedy syczało i uciekało powoli-teraz wyleciało :(
witeg
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1288
Rejestracja: 2008-05-28, 14:18
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

Tak na chłopski rozum, to jak już drugi raz w dość krótkim czasie pada uszczelka, to albo uszczelki robią ujowe, albo gdzieś jest zadzior, nierówność, niespasowane elementy. No chyba że za drugim razem uszczelkę wstępnie udało się uszkodzić przy zakładaniu.......
W każdym razie ja bym szukał kogoś z wiedzą i sprzętem, żeby pistoletowi się przyjrzał.
javiki
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 624
Rejestracja: 2016-01-22, 11:06
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: javiki »

Uszczelka w LOV to twardy kawałek tworzywa. Wkładana była ostroznie -zreszta 3lub 4 bombki wytrzymała. Elementy wokoło wypolerowałem, zaworek również. Rozkręcę wieczorem i zobaczę co jest w środku.
javiki
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 624
Rejestracja: 2016-01-22, 11:06
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: javiki »

Zosia bardzo chciała postrzelać -dzisiaj pojechaliśmy we 3 -a do tego kolega z Torunia. Zośka strzelała z Lova, my z długich. Były tarcze ale i puszki i puste bombiczki. Jakież wkurzające jest gdy my nie mogliśmy trafić a Zośka wciąż krzyczała-TRAFIŁAm....i trafiała...
javiki
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 624
Rejestracja: 2016-01-22, 11:06
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: javiki »

Z Zośką byłem dzisiaj na chwilke-chciała postrzelać. Tarczowała nawet fajnie. Ale za rzadko żeby był efekt.
Za to odkryłem dzisiaj że LOV nie daje rady wystrzelić twardszych śrutów- KTK grzybek-nie do strzelenia. W BKM lata az miło-a tu zonk...
javiki
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 624
Rejestracja: 2016-01-22, 11:06
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: javiki »

Z wielkim podziękowaniem za Lova
Dzisiaj zrobiliśmy strzelnicę w domu :) 6m i 10m. Ja sobie postrzelałem-i Zosia w końcu się odważyła strzelić..trochę strach o okno..ale jakos poszło.
Długo nie strzelała-i dzisiaj mnie ..zaskoczyła.
Strzały z 6m-większość z oburącz -jeszcze LOV za cięzki.
Widok na Zosię i strzelnicę - 6m:)

Obrazek

Tarcza Zosi
Obrazek

(umiesciłem najpierw w watku ogólnym-ale myslę że to tu się powinno znaleźć -wszystkim początkującym polecam LOVa )
Awatar użytkownika
kejkej
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 841
Rejestracja: 2015-02-21, 20:58
Lokalizacja: Kępno/Opole

Post autor: kejkej »

Ładny kapelusz strzelecki. Plus dziesięć do wyniku. :mrgreen:
Strzelać nie umiem za bardzo, ale za to bardzo lubię.
Awatar użytkownika
Ślubek
Administrator
Posty: 3688
Rejestracja: 2014-06-06, 08:37
Lokalizacja: Janówek Pierwszy

Post autor: Ślubek »

kejkej pisze:Ładny kapelusz strzelecki. Plus dziesięć do wyniku. :mrgreen:
Ale bez jednego buta to -5 do wyniku ;^)
"My od lat już gawędzimy o Maryni
i to nawet, szczerze mówiąc, nie o całej..."