Hammerli hunter force 900

Wszystko co dotyczy naszych dmuchawek

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
JesperKyd
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3004
Rejestracja: 2010-01-09, 11:03
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: JesperKyd »

Do czasu kiedy wpadną na to że kupując tanio, dużo przepłacą.
BMK40 by Hogan + Hawke Vantage 4-12x40 & BMK20 by JesperKyd + PP 3-12x42AO & MP61 + Mizugiwa 2.5-7x28 & Marksman 2004 & cdn... :)
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Thoorn pisze:
green_thunder pisze:No tak, tyle, że nikt tego u nas nie ma i mieć nie będzie, więc tak za bardzo nie ma o czym gadać.
Doprawdy?

Temat założyłem z prostego powodu - po co wydawać 800zł za lakier i drewno, .
Doprawdy...
Thoorn
Posty: 25
Rejestracja: 2016-01-16, 22:36
Lokalizacja: Radom

Post autor: Thoorn »

green_thunder pisze:
Thoorn pisze:
green_thunder pisze:No tak, tyle, że nikt tego u nas nie ma i mieć nie będzie, więc tak za bardzo nie ma o czym gadać.
Doprawdy?

Temat założyłem z prostego powodu - po co wydawać 800zł za lakier i drewno, .
Doprawdy...
Ano doprawdy.
To tak jak wszyscy piszą Haenel - cud miód i pomarańcze. Ja mam złe doświadczenia z tą wiatrówką, i uważam że były to odpowiedniki Chinek ( tylko w latach 70). Właśnie wtedy mój brat wyemigrował do przyjaciół zza Odry, po Marki i Pfennig. Pracował 2 lata w Zchopau ( fabryka motocykli MZ), i za część zarobionych Marek zakupił wiatrówkę Haennel. W częściach przywiózł do Polski. Po złożeniu obaj z uśmiechem od ucha do ucha wyruszyliśmy na " łowy", znaczy popukać do zakrętek od wódy. Po wystrzeleniu połowy paczki śrutu, zabawa się skończyła. Urwał się zaczep naciągu. Pózniej napawany, jednak żył krótko. W końcu poszła na części do objazdowej strzelnicy.
W latach już 90' zakupiłem w Czechach wiatrówkę CZ Slawia 631. I to było to :mrgreen:
Tyle ołowiu wypluła że akumulatorów czasami nie mają tyle na złomie. Nic się nie urywało, nic nie psuło. Po kilku latach sprężyna, przestała być sprężyną. Poszła w końcu i za tak niezłe pieniądze. Jednak był wielki błąd, bo kupiłem za nią BMK.
pzdr
Chiński miotacz śrutu kalibru 5,5mm
Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2871
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: Filo »

Thoorn pisze: Ludzie kupowali tanie wiatrówki i będą je kupować.
Zgadza się . Tym niemniej warto pamiętać , że tanio można kupić lepiej lub gorzej , a Robert właśnie wyprzedaje część kolekcji .
Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Bo Robcio kupił taniej i drożej, nie gorzej :lol: I Ja Robciowi cosik podesłałem cosik odkupiłem i o to w tym biega. Miałem MAGNUM-a strzelałem trafiałem (niekiedy) Chinol, kolega strzela i działa to Made in China już 7 lat. I nie wycierać pyska Chinkami bo nie jednemu uśmiech bym usunął z twarzy moim Summitem. Nie wszystko złoto co się świeci, miałem BSA Błyskawicę i też fajnie się strzelało a że na aukcji wygrałem Gamonia IGT poszła do ludzi. Gamoń w sruglo tłucze Slavie na 50m i niech mi kto coś głupiego zasugeruje o tych karabinkach. Pewnie że HW to firma, dlatego właśnie posiadam HW choć nie przepadam za gebelsami. Ciekawe co Robcio jeszcze ma na zbyciu ??? Ale nie dla mnie bo właśnie czekam na pistolca a jednego dzisiaj wysłałem do ludzi. Każdy ma określone finanse i upodobania, my tylko możemy doradzić czego nie lubię robić bo wywiązuje się burza mózgów. Pozdrawiam
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Nie powiem złego słowa na Gamo, bo widzę dalej, niż przez przyrządy harrego...każdy, kto jest na forum więcej niż trzy lata wie, że są też inne karabiny i wie też, że jestem fanem besy i nie potrafię im się oprzeć, dlategoteż sprzedaję dwa Lightningi w kal. 4,5 mm...może i MP5 SigSauera CO2 :chgw: ...
witeg
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1288
Rejestracja: 2008-05-28, 14:18
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

Thoorn ale chcesz coś kupić, czy tylko tak pytasz dla padzierżennia razgawora?
Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Robercie a zostanie Tobie jakaś BSA ??? :) Gamoń zaskoczył mnie tymi swoimi sruglo, super się z niego strzela, jak gdzieś pisałem wstyd się przyznać ale częściej jest w użytku niż HW. :mrgreen:
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Zostaną, dwie, bo tych nikt nie kupi, przecież to nie turek, tylko wiekowa Europa...zapraszam na portal handlowy :komp:
witeg
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1288
Rejestracja: 2008-05-28, 14:18
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

mironTG pisze: Gamoń zaskoczył mnie tymi swoimi sruglo, super się z niego strzela, jak gdzieś pisałem wstyd się przyznać ale częściej jest w użytku niż HW.
To widzę, że masz podobnie jak ja, a nowe Gamonie nie całkiem się zepsuły. Już pisałem, że jakoś tak mam, że inne, droższe, lepsze karabinki fajne są, może celniejsze, może z lepszych materiałów, ale jednak do Gamonia wracam.