Slavia634 4,5 mm

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Postrzelasz i dojdziesz do wniosku że plastikus całkiem dobra sprawa. Moje HW dostało pod stopkę kupę szmatek, trochę żelastwa w tych szmatkach i jest cichutko i dociążone. A że dymi to mycie potrzebne i poprawne smarowanko.
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )
zbisz41
Posty: 1061
Rejestracja: 2015-11-20, 12:52
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Post autor: zbisz41 »

mironTG pisze:Moje HW dostało pod stopkę kupę szmatek, trochę żelastwa w tych szmatkach
To u Hogana czy sam pchałeś?
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

mironTG pisze: pod stopkę kupę szmatek, trochę żelastwa
zbisz41 pisze:To u Hogana czy sam pchałeś?
... :lol: :lol: :lol: ... Hogan używa pakuł i stali szlachetnej ... :mrgreen:
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
zbisz41
Posty: 1061
Rejestracja: 2015-11-20, 12:52
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Post autor: zbisz41 »

pakuły z amerikanskich dzinsów :mrgreen:
Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Taaaaaaaaaaaaa z guzikami :mrgreen: Waldek nie bawi się chyba w takie pakowanie, sam tak sobie wymyśliłem. Szmatki miałem szlachetne i jakieś 200 gram złomexu. Teraz karabinek z lunetą jak pisałem to prawie 5,5 kg.
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )
zbisz41
Posty: 1061
Rejestracja: 2015-11-20, 12:52
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Post autor: zbisz41 »

A to masz go do strzelania czy do poprawy bicepsów? :mrgreen:
budyn
Posty: 72
Rejestracja: 2014-11-11, 20:03
Lokalizacja: pietrzykowice

Post autor: budyn »

Miałem nie strzelać przed wysyłką do cekausa :) hehe mięczak ze mnie jakieś 30 śrutów poszło :) żeby nie miał wyrzutów i zona i córka starsza po 1 śrucie też:) dalej dymi :( . Więc podejmuje trudne wyzwanie schować do pudła i nie strzelać więcej :lol: :mrgreen: :lol: :evil: trzymajcie za mnie kciuki żebym wytrwał.

PS. i znowu zaczynam myśleć o lupce nigdy nie mialem na wiatrówce ale ceny mnie przerazaja macie jakies namiary na fajne sklepy czyt. z dobrymi cenami ?
Obrazek
zbisz41
Posty: 1061
Rejestracja: 2015-11-20, 12:52
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Post autor: zbisz41 »

A ja mam pytanie do czego strzelasz? mam wujka w Pietrzykowicach i jakiś amator z wiatrówka ściągnął mu ostatnio jedna samiczkę :D -nie twierdze ze ty ale w twojej okolicy :mrgreen:
Co do lupki to mam tania PP 3-12x42AO jakies 300 PLN , działała fajnie do dzisiaj nie wiem czy to wina zimna i nerwowych ruchów pokrętłami ale po jakimś czasie (15dni?) leżakowania w szafie deczko mi śrut schodził w dół , po probie wyzerowania na 15 m strzelanie sie skończyło bo za chiny nie mogłem jej ustawić . Śrut Crosman Pointend :(
budyn
Posty: 72
Rejestracja: 2014-11-11, 20:03
Lokalizacja: pietrzykowice

Post autor: budyn »

zbisz41 pisze:A ja mam pytanie do czego strzelasz? mam wujka w Pietrzykowicach i jakiś amator z wiatrówka ściągnął mu ostatnio jedna samiczkę :D -nie twierdze ze ty ale w twojej okolicy :mrgreen:
Co do lupki to mam tania PP 3-12x42AO jakies 300 PLN , działała fajnie do dzisiaj nie wiem czy to wina zimna i nerwowych ruchów pokrętłami ale po jakimś czasie (15dni?) leżakowania w szafie deczko mi śrut schodził w dół , po probie wyzerowania na 15 m strzelanie sie skończyło bo za chiny nie mogłem jej ustawić . Śrut Crosman Pointend :(
strzelam do paczek po fajerwerkach leżących na ziemi jakieś 30 metrów od stanowiska czyli drzwi od salonu :) a zona i córka do bałwana jakiś 1m od stanowiska :) a jak ten wyimaginowany wujek w Pietrzykowicach się nazywa :P?
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

budyn pisze:Miałem nie strzelać przed wysyłką do cekausa hehe mięczak ze mnie jakieś 30 śrutów poszło
... i bardzo słusznie , że postrzelałeś :idea: ... będziesz znał różnicę przed-po czarach ... :P
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
zbisz41
Posty: 1061
Rejestracja: 2015-11-20, 12:52
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Post autor: zbisz41 »

budyn pisze:wyimaginowany wujek w Pietrzykowicach
Oj stary on realny, ja tam byłem na weselu u niego ale na bank ty jeszcze w kapuście buszowałeś ;) A i bywam i pewnie z wiosny będę tam :D
Co do lupki to się wyjaśniło jeszcze raz sprawdziłem w ciepełku i jest ok ...a już maiłem pietra jak ci z pietrykowic :mrgreen:
budyn
Posty: 72
Rejestracja: 2014-11-11, 20:03
Lokalizacja: pietrzykowice

Post autor: budyn »

Hiszpan63 pisze:
budyn pisze:Miałem nie strzelać przed wysyłką do cekausa hehe mięczak ze mnie jakieś 30 śrutów poszło
... i bardzo słusznie , że postrzelałeś :idea: ... będziesz znał różnicę przed-po czarach ... :P
Czytasz w myślach tym sobie tłumacze i pocieszam się ze potem ani tej sprężynki nie będę słyszał dymu widział itp. odczucia mam nie wiem czy słusznie gorsze niż mój stary iż 38, może to z powodu ze to było 1000 lat temu i sobie wyidealizowałem. :) i pytanie do fachowca ile w końcu J ma slawia 634 widziałem od 14 do 17 J każda strona co innego :/
budyn
Posty: 72
Rejestracja: 2014-11-11, 20:03
Lokalizacja: pietrzykowice

Post autor: budyn »

zbisz41 pisze:ale na bank ty jeszcze w kapuście buszowałeś
Ja w oryginale jestem z najpiękniejszego miasta na świecie Ostrołęki i tam z iż-em szalałem.
A co do Gołębi (jak mniemam) to często nawet przed chwilą słyszę strzały jakby z KBKs
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

budyn pisze:... ile w końcu J ma slawia 634 ...
... 14,5 J ...
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

A co do Gołębi (jak mniemam) to często nawet przed chwilą słyszę strzały jakby z KBKs
...pewnie jakiś dureń hukowo-kinetycznego 5,6 mm używa...