Łucznik 188 - galeria

Wszystkie typy wiatrówek sprężynowych

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
wonski
Posty: 257
Rejestracja: 2008-03-14, 08:58
Lokalizacja: Gliwice

Łucznik 188 - galeria

Post autor: wonski »

Postanowiłem uwiecznić przed nową oksydą zdjęcia mojego łucznika 188. Przyznam że bardzo mi się podoba taki srebrny... eh gdyby chrom nie wyciskał z portfela takich pieniędzy to moja dmuchawa świeciła by jak grill Cadillac'a Escalade. Bo jak go tak zostawię to chyba zacznie mi korodować. Może ktoś pamięta zdjęcia z mojego poprzedniego tematu o łuczniku jaką miał minie pokładową teraz to wygląda o niebo lepiej :D Zapraszam do obejrzenia małej galerii zdjęć. Robiłem lustrzanką cyfrową ale pomniejszyłem do rozdzielczości 1600x1071 więc po naciśnięciu miniaturki da się coś zobaczyć :) Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Predom-Łucznik kl. 188
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

Co tu dużo gadać, ładny Łucznik, ładne fotografie. O, i wiosna idzie z tego co widać.
Awatar użytkownika
hyena
Posty: 825
Rejestracja: 2007-10-01, 22:51
Lokalizacja: Auschwitz

Post autor: hyena »

Jak ładnie wypucowany no no. :mrgreen: Jak by nie patrzeć to wiosna idzie.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
wonski
Posty: 257
Rejestracja: 2008-03-14, 08:58
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: wonski »

Rlyeh pisze:Co tu dużo gadać, ładny Łucznik, ładne fotografie. O, i wiosna idzie z tego co widać.
Dzięki, a co do wiosny no faktycznie zbliża się dużymi krokami i nawet Hyena zauważył wiosnę w tych fotkach :D a co do "wypucowania" w końcu była gwiazdą tej sesji 8-)
Predom-Łucznik kl. 188
Awatar użytkownika
SlaweQ
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3599
Rejestracja: 2007-10-08, 09:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: SlaweQ »

Fajne to łoże w tym Łuczniku :)
Pewnie niezbyt dużo ich wyprodukowano, to masz wyjątkowy egzemplarz.

Co do wiosny, to dobrze, że o nas nie zapomniała ;)

Uczę się strzelać od nowa 8-)
Awatar użytkownika
wonski
Posty: 257
Rejestracja: 2008-03-14, 08:58
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: wonski »

SlaweQ pisze:Fajne to łoże w tym Łuczniku :)
Pewnie niezbyt dużo ich wyprodukowano, to masz wyjątkowy egzemplarz.

Sam osobiście spotykałem się tylko z Łucznikami 187. W takim łożu jak ja mam nie spotkałem jeszcze więc faktycznie wyjątkowe co mnie bardzo cieszy :D Poprzedni właściciel mało z niej strzelał o ostanie 20 lat przeleżała w szafie ;] Mam do niej wszystkie dokumenty co również mnie bardzo cieszy :)
Predom-Łucznik kl. 188
bjudas
Posty: 258
Rejestracja: 2007-11-14, 17:27
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: bjudas »

wonski pisze: Sam osobiście spotykałem się tylko z Łucznikami 187. W takim łożu jak ja mam nie spotkałem jeszcze więc faktycznie wyjątkowe co mnie bardzo cieszy :D Poprzedni właściciel mało z niej strzelał o ostanie 20 lat przeleżała w szafie ;] Mam do niej wszystkie dokumenty co również mnie bardzo cieszy :)

Takie łoże miał tylko 188. Łuczniki 87, 187, oraz 88 mają zwyklaste :)
Awatar użytkownika
wonski
Posty: 257
Rejestracja: 2008-03-14, 08:58
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: wonski »

Kod: Zaznacz cały

Takie łoże miał tylko 188. Łuczniki 87, 187, oraz 88 mają zwyklaste
Bo 188 to sportowa wersja, co nie zmienia faktu że jest mało popularnym modelem ;)
Predom-Łucznik kl. 188
Awatar użytkownika
SlaweQ
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3599
Rejestracja: 2007-10-08, 09:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: SlaweQ »

Masz gotowe frezy, to możesz popróbować z lupką :>

Uczę się strzelać od nowa 8-)
Awatar użytkownika
wonski
Posty: 257
Rejestracja: 2008-03-14, 08:58
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: wonski »

Sesja z dzisiejszego strzelania - bez tarcz próbowałem raczej lupkę zerować, ale chyba dam komuś bo nie idzie mi to, to

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Predom-Łucznik kl. 188
Awatar użytkownika
krystian
Posty: 576
Rejestracja: 2007-10-05, 15:01
Lokalizacja: tuszyn

Post autor: krystian »

Lupke zeruje się na siedząco z podpórki :) no i co to za celownik - może tu leży przyczyna
Lgm2 + Doc
Awatar użytkownika
wonski
Posty: 257
Rejestracja: 2008-03-14, 08:58
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: wonski »

Celownik to lupka z karabinka który był nagrodą w morsku. Za karabinek z lupką sprzedawca chciał 499zł na Iwebie. Pytałem za ile lupkę sprzeda bo czytałem sobie, że Hammerli to szwajcarska marka produkująca broń zawodniczą i myślę chyba nie szmelc. Gość powiedział, że nie wie ile jest warta i nie mniej jak 100zł a nie więcej jak 150zł i było potem cicho bo pierwszy jest ten kto bierze razem. Karabinek poszedł i dostałem PW, że za 50zł lupka to nie myśląc długo kupiłem. Po przeczytaniu instrukcji już nie byłem taki ucieszony na dole logo UMAREX, a jak już przeczytałem, że montowały ją żółte łapki to się skrzywiłem, ale 50zł za 4x32 choć myślałem że robie interes życia jak tkwiłem w przekonaniu, że to szwajcar
Predom-Łucznik kl. 188
Awatar użytkownika
Maruda
Posty: 1197
Rejestracja: 2007-10-06, 17:12
Lokalizacja: Józefów

Post autor: Maruda »

Spokojnie. Na moim Harnasiu siedziała zwykła Delta 6x42, kupiona u Dzikich za 50 zł. Podłożyłem tylko gumy pod krzyż i do dziś jest jak nowa. Harnaś miał 16,5 J.
Awatar użytkownika
wonski
Posty: 257
Rejestracja: 2008-03-14, 08:58
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: wonski »

Przynajmniej nie zaczynam od ołówka :D
Predom-Łucznik kl. 188