Webley Nemesis

Wszystko co dotyczy wiatrówek PCA

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

xkwas pisze: ze łzami w oczach prosił Cię będę o ratowanie strzeladełka
... jeśli to złote łzy , to pozwolę Ci ryczeć do woli ... :mrgreen:
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
xkwas
Posty: 95
Rejestracja: 2016-02-25, 23:52
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: xkwas »

hehehhe to sam sobie bym gwoździa w piętę wbił żeby "napłakać" ja jakieś dobre strzeladło.
Awatar użytkownika
SlaweQ
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3599
Rejestracja: 2007-10-08, 09:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: SlaweQ »

Jeśli masz większą dłoń, to może się okazać potrzebna nakładka z dętki rowerowej na rękojeść.
Z opisu technicznego, który wieki temu wstawił Czarek, wynika że pistolet może mieć więcej metalu niż plastiku od poczciwego 'Trabanta'
Webley około 1100 g, HW40 i klony około 800 g.

Jak dotrze do Ciebie to możesz zweryfikować dane techniczne, będą dla potomnych :roll:

Uczę się strzelać od nowa 8-)
Awatar użytkownika
xkwas
Posty: 95
Rejestracja: 2016-02-25, 23:52
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: xkwas »

Czekam na odp od sprzedającego
Jak dotrze to przyfocę poważę pomierzę i pomarudzę o tym jak to pyka
Awatar użytkownika
xkwas
Posty: 95
Rejestracja: 2016-02-25, 23:52
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: xkwas »

I tak szukałem strzeladła krótkiego w różnych miejscach i prawie kupiłem Gamo PR45.Prawie bo pojawiła się "okazja" na coś mniej znanego a w zasadzie bardzo niewiele o nim jest a mianowicie WEBLEY NEMESIS wpadł mi w łapy dzisiejszego popołudnia.

Na wstępie powiem tyle: NIE JESTEM STRZELCEM NAWET AMATORSKIM !!! STRZELAM BO LUBIĘ . a trafiam (staram się) ja się uda :-) .. więc moja opinia jest kompletnie nie miarodajna ale wyrazić co myślę sobie pozwolę.

Paczka zawierała pistolet (z tłumikiem) i tyle :-) w końcu to second-hand ale wrażenie jest:-)
Ciężki masywny i jak tylko otrzymałem ołów to zaraz poleciałem popykać i co się okazuje...
Pistolet ma pieprznięcie dobre. puchy rwie dobrze .. celność w puszki z 15m w zasadzie każdy w celu. jedynie co to strasznie delikatny spust. Muszę uważać bo przyzwyczajony do twardego w Crosmanie tutaj to jak zwijanie loczka blondyneczce czyli "dotkniesz i już się drze". jest delikatny ale strzela się super. Długie celowanie nie wchodzi w rachubę bo waży sporo ( poważę jak będę miał gdzie). Generalnie jestem zadowolony że hohoho.i wreszcie będę miał z czego popykać w pracy ( jak jeżdżę to mogę się zatrzymać na kilka paletek)
Pewno jak będę przejeżdżał przez Wawę to podjadę do Przemka żeby rzucił swoim oczkiem na pukawkę ale póki co jest fajny i sprawia dobre wrażenie. fotki poniżej:-)


Obrazek


Obrazek