Mój FWB 300S

Wszystkie typy wiatrówek sprężynowych

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

bjudas
Posty: 258
Rejestracja: 2007-11-14, 17:27
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: bjudas »

KbUr35 pisze:Nie, Szczerze mówiąc nie bardzo mi się podoba. Oczywiście mówię o wyglądzie (konkretnie - plastikowa baka), bo jakości nie sposób podważyć. Myślę jeszcze o Waltherze LGR, niby też match'ówka, ale jednak PCA więc ciekawe urozmaicenie, no i cięższy sporo od FWB.
LGR jest wspaniały, ale zastanawiam się nad FWB 60x. Wprawdzie trudno mi wyobrazić sobie lepszy dziurkacz niż mój Walther, ale jednak nowy sprzę kusi :)
Jeśli chodzi o jego wagę, to ostatnio postrzelałem trochę z postawy stojącej i muszę przyznać, że jeśli postawa jest odpowiednia, to waga wcale nie przeszkadza, wręcz jest atutem. Lekkie karabinki trudno mi utrzymać w bezruchu, a ten klocek nawet nie drga :)
Awatar użytkownika
Ur.
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 4997
Rejestracja: 2007-10-01, 23:11
Lokalizacja: ...znowu YelonkY

Post autor: Ur. »

Spokojnie, późnym majem ja wezmę od Ciebie LGR'a a Ty sobie kupisz 60x. No chyba, że jakaś katastrofa się zdarzy.
... z warzyw najbardziej lubię tytoń.
Awatar użytkownika
hyena
Posty: 825
Rejestracja: 2007-10-01, 22:51
Lokalizacja: Auschwitz

Post autor: hyena »

To Piotr uważasz że plastikowa baka w Antku to takie bardzo ważne :?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
SlaweQ
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3599
Rejestracja: 2007-10-08, 09:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: SlaweQ »

Jak spotkamy się na zlocie, to poproszęo instruktaż w przybieraniu prawidłowej postawy.
Postaram się być pojętnym uczniem :)

Uczę się strzelać od nowa 8-)
Awatar użytkownika
senio
Posty: 31
Rejestracja: 2008-02-19, 01:20
Lokalizacja: Koło.wlkp

Re: Mój FWB 300S

Post autor: senio »

KbUr35 pisze:Nie pamiętam dokładnie kiedy to się zaczęło.
To nie jest ważne. Ważne jak się skończyło :D. Gratuluję (wiem jaka to radość) i dopisz się :)

http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=41039
Awatar użytkownika
krystian
Posty: 576
Rejestracja: 2007-10-05, 15:01
Lokalizacja: tuszyn

Post autor: krystian »

A nie Myślałeś czasem o Dianie 100 ? -całkiem ładna , i ciekawy sposób ładowania śrutu
Lgm2 + Doc
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

To nie ma nic wspólnego z myśleniem ;) tak myślę. Cena diany 100 to ok 400 euro, mniej więcej. A więc widać różnicę gołym okiem. Poza tym rzadko występuje, nie wiadomo jak z eksploatacją i częściami. Może trochę wiedzy zdobędziemy na jej temat za sprawą Jacka, mam nadzieję. Poza tym fajna luśnia :D
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS
Awatar użytkownika
Ur.
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 4997
Rejestracja: 2007-10-01, 23:11
Lokalizacja: ...znowu YelonkY

Post autor: Ur. »

o Piotr uważasz że plastikowa baka w Antku to takie bardzo ważne :?
Zależy jak na to patrzeć, bo to (jak wspomniałem) kwestia gustu. Mi się nie podoba i wolę inne karabinki, innym może nie przeszkadzać, albo nawet się podobać i dobrze... inaczej wszyscy by strzelali z tego samego.
senio pisze:i dopisz się :)
Haha, już jestem dopisany, a w ankiecie zagłosowałem, jak jeszcze nie miałem Go w domu. Chciałem dodać link do tego tematu, ale nie mogłem już wyedytować - gdybyś mógł dodać, byłbym zobowiązany.
krystian pisze:A nie Myślałeś czasem o Dianie 100
Ja myślałem/myślę o tylu wiatrówkach, że dnia mi nie starcza. Niestety trzeba iść z rzeczywistością na kompromisy, filtrować chęci możliwościami.
... z warzyw najbardziej lubię tytoń.
Awatar użytkownika
senio
Posty: 31
Rejestracja: 2008-02-19, 01:20
Lokalizacja: Koło.wlkp

Post autor: senio »

KbUr35 pisze:Chciałem dodać link do tego tematu, ale nie mogłem już wyedytować - gdybyś mógł dodać, byłbym zobowiązany.
Ankieta nie jest do takich tematów. Opis możesz jednak równie dobrze tu dorzucić :

http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=16651
Awatar użytkownika
Ur.
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 4997
Rejestracja: 2007-10-01, 23:11
Lokalizacja: ...znowu YelonkY

Post autor: Ur. »

Tak zrobię... tylko po pracy.
... z warzyw najbardziej lubię tytoń.
Awatar użytkownika
Ur.
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 4997
Rejestracja: 2007-10-01, 23:11
Lokalizacja: ...znowu YelonkY

Post autor: Ur. »

Po woskowaniu
Obrazek Obrazek
... z warzyw najbardziej lubię tytoń.
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

Lepiej duuuużo warstw oleju, z przerwami, aż dobrze wyschnie i nie będzie już chłonął. Potem cienko na szmatkę oleju i wcierać, wcierać, wcierać...A potem znów jak dobrze wyschnie woskiem, wcierać, wcierać, wcierać...I wystarczy na jakieś pół roku ;)
pozdrawiam, Cezar
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS
Awatar użytkownika
Ur.
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 4997
Rejestracja: 2007-10-01, 23:11
Lokalizacja: ...znowu YelonkY

Post autor: Ur. »

Olej był regularnie wtłaczany w osadę, od jej przyjazdu do mnie.
... z warzyw najbardziej lubię tytoń.
Awatar użytkownika
hyena
Posty: 825
Rejestracja: 2007-10-01, 22:51
Lokalizacja: Auschwitz

Post autor: hyena »

Ale się cackacie z tymi karabinami :mrgreen: :mrgreen: Najlepiej będzie jak będziecie spać z nimi w łóżku :mrgreen: :mrgreen:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

Przepraszam, a kolega H już złożył swojego fwb ? I z którym Ty sypiasz Rafałku ? :P
pozdrawiam, Cezar
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS