SKS - Nasze Forum
Liga SKS Liga SKS  Mapa Google  Mapa Google  Kawiarenka  Kawiarenka  FAQ  FAQ  Szukaj  Szukaj  Użytkownicy  Użytkownicy Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu SKS - Nasze Forum Strona Główna » Sprzęt » Wiatrówki » UWAGA na niesolidną firmę !!! - SERWIS WIARUS
UWAGA na niesolidną firmę !!! - SERWIS WIARUS
Autor Wiadomość
onichimor 
Still alive...

Wysłany: 2018-04-18, 21:49   Maciej Bajkowski - ZŁODZIEJ

Mnie też ta świnia okradła. Wysłałem mu moje QB do naprawy i tuningu. Wróciło po 8 miesiącach - z głębokimi wżerami rdzy na oksydzie. Przez telefon ściemniał że to w transporcie tak się rdza na niego rzuciła - chyba w zęzie galeonu na oceanie indyjskim! Obiecał, że kupi drugi - nowy, zrobi tuning i wyśle, a ten żeby mu odesłać. Teraz nie mam ani kasy za "tuning" i wysyłki, ani karabinka. Kontakt z tą kreaturą się urwał. Jak będę w pobliżu kiedyś to go odwiedzę. Ale rozmawiać nie będziemy. Nie daruję bezczelnemu złodziejowi.

pprzemo66 

Wysłany: 2018-04-19, 15:21   Re: Maciej Bajkowski - ZŁODZIEJ

onichimor napisał/a:
Mnie też ta świnia okradła. Wysłałem mu moje QB do naprawy i tuningu. Wróciło po 8 miesiącach - z głębokimi wżerami rdzy na oksydzie. Przez telefon ściemniał że to w transporcie tak się rdza na niego rzuciła - chyba w zęzie galeonu na oceanie indyjskim! Obiecał, że kupi drugi - nowy, zrobi tuning i wyśle, a ten żeby mu odesłać. Teraz nie mam ani kasy za "tuning" i wysyłki, ani karabinka. Kontakt z tą kreaturą się urwał. Jak będę w pobliżu kiedyś to go odwiedzę. Ale rozmawiać nie będziemy. Nie daruję bezczelnemu złodziejowi.

Jezeli ktos przez 8 miesiecy nie potrafi sie upomniec o swoja własnosc to nie mozna sie dziwic ze tzw"swinie" kogos okradaja..

onichimor 
Still alive...

Wysłany: 2018-04-20, 10:40   

Upominałem się wielokrotnie przemądry panie. Masz jeszcze jakieś złote myśli w zanadrzu by oświecić maluczkich?

pprzemo66 

Wysłany: 2018-04-20, 23:09   

onichimor napisał/a:
Upominałem się wielokrotnie przemądry panie. Masz jeszcze jakieś złote myśli w zanadrzu by oświecić maluczkich?

Tak mam...takich typow odwiedza sie osobiscie a ty zachowaj energie na taką wersje odwiedzin.

onichimor 
Still alive...

Wysłany: 2018-04-21, 00:46   

Jeżeli nie zauważyłeś, to zwracam uwagę, że dwa posty wyżej, taką formę załatwienia sprawy już zasygnalizowałem. Nic nowego więc z kolegi "światłych porad" nie wynika. Dla mnie w tym wszystkim istotne jest to by nikt więcej nie dał się "Mikiemu" oszukać i po to był mój pierwszy po wielu latach nieobecności na tym forum wpis. A strata energii i czasu na odpowiadanie na takie niskich lotów mądrości i złośliwostki internetowego sensei'a, rzeczywiście nie jest mi potrzebna do niczego. Au revoir mon ami.

SKS - Nasze Forum Strona Główna » Sprzęt » Wiatrówki » UWAGA na niesolidną firmę !!! - SERWIS WIARUS