UWAGA na niesolidną firmę !!! - SERWIS WIARUS

Wszystko co dotyczy naszych dmuchawek

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
Apetizer
Posty: 484
Rejestracja: 2010-07-25, 21:01
Lokalizacja: Stare Babice

Post autor: Apetizer »

Myślę że nie potrzeba na razie tak drastycznych kroków, są rożne sytuacje losowe. Jeśli nie oddzwania i nie odpisuje to pewnie nie może. Wydaje mi się że ktoś kto prowadzi firmę naprawy sprzętu optycznego to nie połasił by się na uszkodzoną lupkę. Bo raczej mu z góry nie zapłaciłeś za wykonanie usługi?
Bycie nieuzbrojonym pociąga za sobą wiele złych rzeczy, w tym powszechna pogardę - Niccolo Machiavelli
Było lub jest:
Lider B1, Hatsan85,Hatsan90,Slavia634,Hw95,Diana34, Slavia630, BMK19,Slavia 630, Hw30mII
Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Naprawi i odeśle to trafi na Remika. A na HW i tak będzie trzeba kupić coś mocnego i posadzić na dampie. Nie nie płaciłem z góry, tylko mam mały problem bo nie mam co posadzić tymczasowo na HW. Na Remiku mam prawie złom a to co leży w szafie nie nadaje się nawet do obserwacji motyli :mrgreen:
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )
Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Serwis się odezwał, lupka jest naprawiana. Zobaczymy jaki będzie efekt, napiszę jak się maestro spisał.
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )
Awatar użytkownika
Apetizer
Posty: 484
Rejestracja: 2010-07-25, 21:01
Lokalizacja: Stare Babice

Post autor: Apetizer »

I bardzo dobrze że skończyło się hapy endem. Tak jak wyżej pisałem, nie zawsze i wszędzie trzeba wietrzyć spisek i złą wolę. Czasem jest to lenistwo lub wypadek losowy.
Bycie nieuzbrojonym pociąga za sobą wiele złych rzeczy, w tym powszechna pogardę - Niccolo Machiavelli
Było lub jest:
Lider B1, Hatsan85,Hatsan90,Slavia634,Hw95,Diana34, Slavia630, BMK19,Slavia 630, Hw30mII
Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Byłem zdegustowany z powodu ciszy ze strony serwisu. Gostek wysłał sms-a i dzwonił, nie pytałem o powód ciszy. A co mi tam ważne że jest sygnał. Mam pytanko, docelowo Buschell trafi na Remika, co by posadzić na HW 97 KT żeby nie zdruzgotał lunety po paczce śrutu. Zasobów kaski niewiele na już mogę udłubać z 500 złociszy a chciałbym jeszcze wysłać HW do SZERYFA czyli HOGANA ale to w innym terminie.
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

DOC
Diablik + Waver v10 2-10x38
Nabuchodonozor
Posty: 183
Rejestracja: 2012-07-01, 19:36
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: Nabuchodonozor »

Wesoły dziadku, i jak się skończyła ta przygoda z Piotrowskim?
Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Hejka. Jak pisałem gostek dał znać że żyje. Lunetka się naprawia. Jaki będzie efekt doktorowania napiszę. Wiem tylko tyle że potrafi robić to co robi.
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )
Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Luneta sprawna zerowana, ostrzy w 100% ciekawe jak długo posiedzi na HW bo musi, kłopot z autkiem i pieniążki na lupkę poszły papa. Jak do tej pory wystrzeliłem ze paczuchę srutu lupka jest oki. Dobra i fachowa robota.
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )
Zaleszniak
Posty: 6
Rejestracja: 2017-09-01, 10:49
Lokalizacja: Warszawa

Serwis Wiarus

Post autor: Zaleszniak »

Witam. Niestety wyslalem wiatrowke do serwisu wiarus do Maćka i przepadła. Na moje telefony w sprawie wysyłki,podobno naprawionej wiatrówki,slysze ze została wyslana.Tylko jest jeden problem ,to było 2 miesiące temu. Nie mogę doprosić się od Maćka nr listu przewozowego(bo go nie ma) . Wszystko to jest jedna wielka sciema,tylko co dalej z moja wiatrówka,jak ja odzyskać. Może ktoś na forum ma jakiś pomysł. Odradzam z całego serca korzystanie z tego serwisu.
Pzdr.Zaleszniak
Awatar użytkownika
Michał
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2652
Rejestracja: 2009-08-25, 13:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Michał »

Miałem podobny problem,ale nie odpuszczałem i dzwoniłem czesto do skutku !!! Problem opisywany w innym temacie,w którym również nie polecałem tego serwisu !!!
Ja czekałem kilka miesiecy na zamek i lufę,tak wiec kolego życzę dużo cierpliwości zdrowia i nieugiętości !!!
Dzwoń,zawracaj gitarę,i pokazuj stanowczość bo inaczej bedzie Cię zbywał.
Życzę szybkiego powrotu sprzetu !
HW97 .177,Remington Summit .177,Lov2 .177,C 2240 .177-Walther 2x20,Colt 1911,Hatsan 135 .22,CP1-M .177,CP1 .177,SPA p10 .22
Zaleszniak
Posty: 6
Rejestracja: 2017-09-01, 10:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zaleszniak »

Chyba najlepszym sposobem na niego jest internet i zrobienie mu dobrej rekamy :evil:
Pzdr.Zaleszniak
Zaleszniak
Posty: 6
Rejestracja: 2017-09-01, 10:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zaleszniak »

Witam. Wiatrówke odebrałem.,ale musiałem jechać po nią osobiście do Błonia. Nie miałem jak sprawdzić czy została naprawiona,ale po pierwszym strzelaniu
dalej gaz wydobywa się z zamka , czyli tak jak było wcześniej,czyli nic nie zrobil,a kasę dostał. Także Broń was Boże przed wysyłaniem jakiegokolwiek sprzętu do serwisu do Maćka , jeśli nie chcecie miec problemów z odzyskaniem swojej własności
Pzdr.Zaleszniak
Awatar użytkownika
Michał
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2652
Rejestracja: 2009-08-25, 13:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Michał »

Uszczelnij transfer port + oring na popychaczu !
Za chu..... bym frendzlowi nie zapłacił !!! Oszust jakich mało !!! Zrobić reklame w necie,na wszystkich forach takim pajacom,złodziejom i oszustom !!! Pisze to z całą odpowiedzialnoscią !!!
Jedno co by dostał to porzadny opier.....
HW97 .177,Remington Summit .177,Lov2 .177,C 2240 .177-Walther 2x20,Colt 1911,Hatsan 135 .22,CP1-M .177,CP1 .177,SPA p10 .22
Andy85
Posty: 1
Rejestracja: 2017-09-27, 12:46
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Andy85 »

Czołem wszystkim.

Wybaczcie, że w tym dziale się witam, ale mam problem z p. Maćkiem.
Mój niefart, że dopiero po wysłaniu do niego wiatrówki, znalazłem ten temat.

Na początku września (po wielu ustaleniach i rozmowach /wtedy jeszcze odbierał dość chętnie/ technicznych dot. prac) wysłałem karabinek wraz z lufą do wstawienia, p. Maciek mówił o czasie oczekiwania około miesiąca, bo podobno zajmuje się też innymi "projektami rusznikarskimi" i w ogóle bardzo zajęty jest z niego gość. Pomyślałem /no i źle zrobiłem.../ - OK, poczekam ten miesiąc.

Od paru dni próbuję się dodzwonić na jego nr, żeby się dowiedzieć, jak postępy prac - żadnego odzewu, nie odbiera, nie odpisuje.
Na domiar złego, strona serwisu wiarus przestała działać, więc przepadł też adres dostaw w Błoniach, na szczęście zostawiłem list przewozowy mojej wysyłki, więc gdyby ktoś jeszcze potrzebował, to mogę podać na prv.

Czy jest ktoś na forum, kto ma może "zapasowy" numer do p. Maćka, albo jakiś jego znajomy, który wie, gdzie majstra z Błoni mogę znaleźć? Nie uśmiecha mi się jechać ponad 300km, ale po przeczytaniu tego tematu i podobnego na innej stronie, mam głęboko usługi p. Maćka, chcę tylko odzyskać karabinek.

A miało być tak ładnie...

Pozdrowienia dla Was,
Andrzej,
Wrocław.