Śruty

Tu dajemy porady i oczekujemy odpowiedzi na pytania

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
Irak
Posty: 242
Rejestracja: 2007-10-04, 22:10
Lokalizacja: Wrocław

Śruty

Post autor: Irak »

Sklep Incorsy, jest kilka ciekawych ofert a tu link: http://sklep.incorsa.pl

Śrut Diabolo CROSMAN PREMIER DMD k.4.5 - cena 35zł za 1250 sztuk (grzybek), w kartonowym pudełku więc wychodzi 14zł za 500 sztuk.

Śrut Diabolo NORICA THOR-metal k.4.5 - cena 15zł za 500 sztuk (szpic), są też w mniejszych pudełkach po 250 oraz w takich plastikach.

Śrut Diabolo NORICA MATCH-metal k.4.5 - cena 7zł za 250 sztuk (płaski tarczowy), są też po 500 i po 250 w kartonie.

Żadnego z powyższych nie sprawdzałem, ale jak mi ołowiu braknie to zakupię (może zrobię testy). Śruty Norica całkiem ładnie wypadły w testach w Arsenale z czerwca 2007 a cena jest ciekawa, mają zakręcane pudełka. Premiera zakupię na pewno, może będzie alternatywą dla exacta (bo się promocja skończyła w vmax2). Nie ukrywam, że Norica to śruty budżetowe, ale mogą być alternatywą dla naszych Tomitexów (mi latał dobrze tylko szpic).
-------------------------------------
Te które mnie jeszcze zainteresowały:
H&N SPORT k.4.5 - 12zł za 500szt., płaski molet
H&N LOGO SPORT k.4.5 - 10zł 500szt., płaski molet
H&N LOGO CLUB k.4.51 - 10zł 500szt., grzybek molet

Wiem, że są to moletki, ale mogą się całkiem nieźle sprawdzić. Jeśli mieliście kontakty z tym ołowiem napiszcie parę słów, najlepiej dajcie tarczki na 25m i 50m. Jak dorwę się do tych śrutów to postaram się jakieś sensowne testy zrobić, ale to trochę potrwa.

Niektóre można kupić taniej w vmax2, albo o exactcie rozmawiać z Ravkillem od Dzikich (tylko trzeba brać z 5 paczek).

Pozdro, Irek.
PFTA
Awatar użytkownika
Ur.
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 4997
Rejestracja: 2007-10-01, 23:11
Lokalizacja: ...znowu YelonkY

Post autor: Ur. »

Ja strzelałem z H&N Logo-Sport, są jego dwa rodzaje płaski i lekko zaokrąglony (ten trochę lepszy). Śrut jest lekki (jak to molet) z twardego stopu, zdarzają się odstające nadlewki, ale jak na tę cenę wykonany jest zupełnie przyzwoicie.
Jeśli chodzi o "lotność" zzczerze powiem, że nie zachwycają te śruty. Na Иж'u latały całkiem dobrze (porównuję do Tomietex'a LOK na dystansach do -załóżmy- 30m), na Harrym - porażka. Na pewno bardziej zadowolony jestem z tańszego Tomitexa.
Może warto go sprawdzić na jakimś pistolecie.
... z warzyw najbardziej lubię tytoń.
Awatar użytkownika
hyena
Posty: 825
Rejestracja: 2007-10-01, 22:51
Lokalizacja: Auschwitz

Post autor: hyena »

Ja mam taki z tego sklepu



i chyba go taniej nie można kupićObrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
krystian
Posty: 576
Rejestracja: 2007-10-05, 15:01
Lokalizacja: tuszyn

Post autor: krystian »

Ja strzelam "crossman pointed" celny i mozna z niego postrzelac do celów bardziej rekreacyjnych :P



krystian
virus
Posty: 453
Rejestracja: 2007-10-08, 07:06
Lokalizacja: Września

Post autor: virus »

Logo sport fruwał w moim IŻ-u fatalnie. DO tego w porównaniu do tomitexa punkt celowania był przesunięty o jakieś 20cm w prawo na dystansie 30m. Porażka :]
Gdybyście mieli jeszcze gdzieś możliwość zakupu śrutu Gamo Pro Magnum i Gamo Pro Match to mogę je polecić z czystym sumieniem. Exact to to nie jest ale do 80m da się strzelać do puszek po piwie z HW :)
HW97K by Hogan + DOT 6x24x42 MD
IŻ-38
kobraalien
Posty: 79
Rejestracja: 2017-10-04, 08:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: kobraalien »

Aktualnie najtańszy śrut u nich to H&N excite econ 15zl za 500szt. Lub Logo Sport 15zl za 500 szt.

http://sklep.incorsa.pl/sruty-diabolo,c ... sc/pl.html

Cena raczej ok, ostatnio brałem gdzie indziej KTK po 10zl za 500szt.
Będę snajperem... to kwestia czasu.

Mój arsenał:
CP-1M
Hamerli AirMagnum 850
AirMaster PUNCHER
Artemi PR900W
- wszystko 4,5mm Diabolo
Awatar użytkownika
wiatq
Posty: 48
Rejestracja: 2016-05-14, 18:56
Lokalizacja: Radom

Post autor: wiatq »

kobraalien pisze:Aktualnie najtańszy śrut u nich to H&N excite econ 15zl za 500szt. Lub Logo Sport 15zl za 500 szt.

http://sklep.incorsa.pl/sruty-diabolo,c ... sc/pl.html

Cena raczej ok, ostatnio brałem gdzie indziej KTK po 10zl za 500szt.
Cóż mogę powiedzieć... nic tylko nagrodzić.
Obrazek
FWB 300S
Haenel 310
TX200HC
AA PS
PR900W
Gamo PR45
Kalkulator energii wiatrówki