Walther LGM-2

Wszystko co dotyczy wiatrówek PCA

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

Dziękuję za życzenia :P
Właśnie strzeliłem sobie tarczkę na dystansie ligowym, ale siedząc z podparciem. Śrut tomitex LOK, pięć strzałów, sami zobaczcie. Dla mnie prosty wniosek, już lepszej nie kupię, walther i tak mnie przerasta. Nie wydaje mi się, żebym mu kiedyś dorównał...
Obrazek

Jeśli mu nie przeszkadzać, to sam trafia. A i osiowość płaszcza też w porządku... :D
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

No ładna dziurka. :shock: :shock:
guntuning.com
Awatar użytkownika
Irak
Posty: 242
Rejestracja: 2007-10-04, 22:10
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Irak »

Ktoś już to powiedział: "Te typy tak mają" ;). Ja czekam na LG200. Nie wiem czy Andrzejowi jeszcze regulatory 16j zostały.

Cezar, a ten płaszcz mieści się w ósemkę czy go dzieliłeś? I czy ma taką samą średnicę jak w oryginale?
PFTA
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

Płaszcz mieści się w ósemkę, średnica zewnętrzna jak w oryginale-20mm. Ścianki są cieńsze, więc jest lżejszy...Choć oryginał też alu, ale dłuższy i trochę cięższy.

Edit

Korzystając z ładnej pogody wyszedłem na taras, postrzelałem trochę do puszeczek na 25m :D . Ze względu na boczny wiatr trzeba było brać poważne poprawki, ale frajda tym większa...
Przy okazji pomierzyłem LGM-a na chrono i wielokrotnie, powtarzalnie wychodzi na tomitexie LOK 174m/s , 7,9 J. Więc chyba nie ma tragedii ;)
Następnie naciągłem flintę, załadowałem śrutem i poszedłem spokojnie zapalić. Po przerwie trwającej ok 25 min. zmierzyłem i... 171 m/s i 7,6 J. Hmm...
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS
Rosa
Posty: 53
Rejestracja: 2009-01-02, 18:42
Lokalizacja: nysa

Post autor: Rosa »

Super
BSA LoneStar 4,5 mm + Saco 42x7
SHARP-INNOVA1210 5.5mm tasco 50x3-9