Tomitex Diabolo Sport 4,5 mm

Moderator: Hiszpan63

Stworek
Posty: 58
Rejestracja: 2007-12-12, 12:27
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: Stworek »

strzelam Tomiteksem LOK od dawna jak wiecie, jest to dobry i godny polecenia śrut choć jego cena ostatnio wzrosła. Da się z powodzeniem celnie strzelać i na 35m:

Obrazek

9 pod kapslem ;) w sprzyjających warunkach i na 50m w cel wielkości pudełka po śrucie jednak na tej odległości opad jest już widoczny a i lekki wiaterek zniweluje starania delikatnie mówiąc :)
Awatar użytkownika
hyena
Posty: 825
Rejestracja: 2007-10-01, 22:51
Lokalizacja: Auschwitz

Post autor: hyena »

Ale to piwo jest niedobre, fuj. :P :P
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Stworek
Posty: 58
Rejestracja: 2007-12-12, 12:27
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: Stworek »

widzę że komentujesz to co pod "kapslem" ;) , tak więc zarówno śrut poleciał dość dobrze jak i napój jest jednym z lepszych, naturalnie z zielonym kapslem :)
TX200 MK3 + Laepers 6x24-50AO
Awatar użytkownika
Ur.
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 4997
Rejestracja: 2007-10-01, 23:11
Lokalizacja: ...znowu YelonkY

Post autor: Ur. »

haha!
Rafał nie miał się czego czepnąć to się kapsla czepnął - Złoty Chłopak :D
a wynik świetny - ale właśnie opad i wrażliwość na wiatr powoduje, że z Tomitexów na 50m wybrałbym raczej szpic - mino znacznie gorszego wykonania.
Szkoda, że Tomitex spartolił Kuhlę Gładką :(
... z warzyw najbardziej lubię tytoń.
Awatar użytkownika
Negza
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 340
Rejestracja: 2007-11-07, 14:26
Lokalizacja: Miechów

Post autor: Negza »

Zapytam tak bez ogródek, bo krucho u mnie ze śrutem a zimowa liga w toku. Gdzie się teraz kupuje Tomitex LOK/sport? Proszę o link, najlepiej taki sprawdzony. Zależy mi na szybkiej i pewnej dostawie śrutu. Cena ma mniejsze znaczenie. Link może być na PW.
Dodam, że znam sklepik Senia.
Wiatrówki różne
Awatar użytkownika
onichimor
Posty: 608
Rejestracja: 2007-10-08, 11:07
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: onichimor »

http://www.sharg.pl/index.php?lang=pl&p ... &c=T002902

Link niestety niesprawdzony, ale cena rewelacja... Może warto podpytać?
HW-80ksd + DOT 4-16x42AO, QB78 Deluxe - UKRADZIONY PRZEZ MACIEJA BAJKOWSKIEGO Z PSEUDO SERWISU WIARUS, Crosman 1077 + Leapers Mini 4x32, a Swawolna uber alles!
Awatar użytkownika
Negza
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 340
Rejestracja: 2007-11-07, 14:26
Lokalizacja: Miechów

Post autor: Negza »

Dziękuję
Będę próbował.
Wiatrówki różne
Awatar użytkownika
Ur.
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 4997
Rejestracja: 2007-10-01, 23:11
Lokalizacja: ...znowu YelonkY

Post autor: Ur. »

Kupowałem w Sharg'u jak jeszcze mieli sklep w Galerii Mokotów - nie narzekałem.
a propos PW to nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby dawać linki tutaj. O ile nie ma nachalnej reklamy a treść linków nie łamie zasad kultury, czy dobrego smaku, nie protestujemy przeciwko linkom, ani na inne fora, ani do innych stron, ani do sklepów ani nigdzie indziej.
... z warzyw najbardziej lubię tytoń.
Stworek
Posty: 58
Rejestracja: 2007-12-12, 12:27
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: Stworek »

można u Senia tylko o dostępność trzeba zapytać

http://members.lycos.co.uk/senio/
TX200 MK3 + Laepers 6x24-50AO
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

Diabolo Sport LOK 1 opakowanie 500 sztuk cena 11,50 pln Dostępne około 60 opakowań

A jak jest naprawdę, najlepiej spytać


Dariusz Markiewicz

Tel. 600-714206
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS
Awatar użytkownika
Negza
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 340
Rejestracja: 2007-11-07, 14:26
Lokalizacja: Miechów

Post autor: Negza »

Pisałem że znam sklepik Senia, ale dziękuję i Wam.
Wiatrówki różne
Awatar użytkownika
White_Eagle
Posty: 331
Rejestracja: 2007-12-29, 20:18

Post autor: White_Eagle »

Witam serdecznie.
Strzelam z TOMITEX-u od zawsze. Strzelałem na 50 m. również, ale Crosmann Painted szpic lepiej lata na 50m -za 11zł.
Kupiłem w tym roku TOMITEX DIABOLO SPORT (odpowiednik LOK) 50 paczek za 8,4zł za paczke. Tomek (właściciel firmy) przywiózł mi do Warszawy pod wskazany adres. Teraz moje tarcze w Lidze będą łatwe do odczytania.
Jak potrzebujesz śrut to zadzwoń do TONMITEX-u. Telefon jest podany na każdym opakowaniu.
Bardzo dobry śrut, który jest stosowany na wszelkich zawodach w Polsce. Myty, smarowany.

Pozdrawiam serdecznie
White Eagle
Awatar użytkownika
dzienciol007
Posty: 114
Rejestracja: 2007-12-29, 17:25
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: dzienciol007 »

No i mam dubeltówke!!! Nie było w moim ulubionym sklepie H&N DS, więc kupiłem trzy pudełka Tomitexa DS. Latał całkiem dobrze na Iżu 61 to Kral też da mu polatać. No i dał!!! Pierwszy strzał i nad dychą dwie dziury. Kolejny i też dwie i to wyżej. Okazuje sie że Kral urywa Tomitexowi dupke i ładuje w tarcze. Obrazek
Nr 2 to ostatnie strzały śrutem H&N a nr 1 to jedna dziurka a ta do pary jest w moich drzwiach. Przy strzale huk i kop. Chyba dziś już nie postrzelam, bo śrutu nie mam a z tego to strach, bo sprężyna cierpi.
Gamo Whisper IGT, Hatsan 85
virus
Posty: 453
Rejestracja: 2007-10-08, 07:06
Lokalizacja: Września

Post autor: virus »

LOL :) takiego czegoś to jeszcze nie widziałem, żeby lufa śrut rozrywała :)
HW97K by Hogan + DOT 6x24x42 MD
IŻ-38
Awatar użytkownika
dzienciol007
Posty: 114
Rejestracja: 2007-12-29, 17:25
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: dzienciol007 »

Po dokładnych oględzinach moge powiedzieć, że prawie każdy śrut 4,5 mm "lata" w lufie i to jest przyczyną urywania dupki. Krala kupiłem jako fabrycznie gwintowanego, ale to chyba ściema. Ktoś go chyba "rysował" i dlatego jast taki luz. Musze kupić śrut 4,52 mm i dopiero sie zobaczy. Ale np. Tomitex kula molet lata ładnie. Może dlatego że jest cięższy. A gdzie moge kupić dobry, nie za drogi śrut 4,52 mm(tarczowy)?
Gamo Whisper IGT, Hatsan 85