osłabienie

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
Apetizer
Posty: 484
Rejestracja: 2010-07-25, 21:01
Lokalizacja: Stare Babice

Post autor: Apetizer »

Przemku, czemu kolegę wprowadzasz w błąd?
Przecież ogólnie jest wiadomo, ze podkładki z Obi i Castoramy nie nadają się do Slavi.
Zorientowani w temacie wiedzą że w tym celu należy użyć podkładek z..... Leroy Merlin.
Bycie nieuzbrojonym pociąga za sobą wiele złych rzeczy, w tym powszechna pogardę - Niccolo Machiavelli
Było lub jest:
Lider B1, Hatsan85,Hatsan90,Slavia634,Hw95,Diana34, Slavia630, BMK19,Slavia 630, Hw30mII
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Dariusz pisze:Przemku, czemu kolegę wprowadzasz w błąd?
Przecież ogólnie jest wiadomo, ze podkładki z Obi i Castoramy nie nadają się do Slavi.
Zorientowani w temacie wiedzą że w tym celu należy użyć podkładek z..... Leroy Merlin.
... :mrgreen: ... Oj Darku :/ ... całkiem pomieszałeś :roll: ... podkładki Leroy Merlin są do ... HW ... :mrgreen:
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
Maruda
Posty: 1197
Rejestracja: 2007-10-06, 17:12
Lokalizacja: Józefów

Post autor: Maruda »

A podkładki z Praktikera będą pasić do BSA?
cheng13
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 648
Rejestracja: 2010-10-24, 10:37
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: cheng13 »

Do BSA zalecają podkładki z GS-u w Koziej Wólce :) Ja kupiłem w Sierpuchowie i kicha... nie pasują :(
orzeszki....koniecznie :)
Awatar użytkownika
Maruda
Posty: 1197
Rejestracja: 2007-10-06, 17:12
Lokalizacja: Józefów

Post autor: Maruda »

To już teraz wiem dlaczego Robert pozbył się BSA. Nie mógł kupić podkładki bo: "...cholery wykupiły wszystko..."