Nikko&Stirling Gold Crown 4-12x42

Można wstawiać tutaj opisy i zdjęcia naszych lupek. Będzie jak znalazł dla nowych użytkowników.

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Nikko&Stirling Gold Crown 4-12x42

Post autor: Cezar »

Kupiłem tę lupkę już jako używaną, ale przefokusowaną tak, że ostrzyła od paru metrów. Ma nawet port do ładowania azotu, który po tej operacji został uzupełniony. Niestety czynność ta spowodowała utratę gwarancji, ale nie była ( i mam nadzieję nie będzie ) potrzebna. Siedziała wcześniej na PCP, u mnie na slavii 634 i tam została.
Obraz czysty i wyraźny, ostrzy od 3-4 m, lekko zielone powłoki, jasno i wyraźnie.
Jest dość dużych rozmiarów, ale niezbyt ciężka ( nie pamiętam dokładnych wymiarów ).
Miałem ją zamontowaną na typowo slaviowym montażu SM HT08C, trzymał się bez żadnych problemów, ani drgnęła. Zero jak zabetonowane, nastawy trzymała, odkąd przestałem regulować po swoich niecelnych strzałach- była to moja wina, nie lupki. Dlatego radzę wszystkim, najpierw kilkanaście strzałów, dla rozgrzania sprzętu, a potem już nie ma powodów do regulacji :)
Ogólnie lupka bardzo fajna, trzymająca nastawy, po przefokusowaniu idealna na wiatrówkowe strzelanie. Z czystym sumieniem polecam, ale na sprzęty o dużej energii i mocnym kopie na własną odpowiedzialność.
Na koniec parę poglądowych fotek, jakie mi zostały w archiwum :

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
pozdrawiam, Cezar
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

Byłaby idealna na moje PCP
guntuning.com
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

Na Twoje PCP fakt, ideał, a cena też byłaby idealna. Ale nie ma sensu gdybać :/
Ale może się rozejrzyj, naprawdę fajne szkiełko
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS